Jídelníček miminka..??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 19:09
Jídelníček miminka..??

Jaký by měl být jídelníček 6 měsíčního miminka můžu mu nahradit dvě mléčné dávky prikrmem?

Reakce:
Addka1
Kecalka 108 příspěvků 13.07.19 19:19

Já mám taky přesně půlročního a má za den dva přikrmy, na oběd má zeleninu s masem a na svacu odpoledne dostava presnidavku. :)

Jipic
Povídálka 28 příspěvků 13.07.19 19:24

Já mám skoro 5ti měsíční holčičku a taky dáváme dvakrát prikrm buď ve 12 a v 15 nebo v 15 a 18 podle toho jakou ma malá chuť dáváme jen zeleninovove protože ovoce nám nechutna :D až na výjimku banánu :lol: ale to je spis taková sváca mimo kdy si ho jen tak pocucava v dudlicku na ovoce :)

anavi13
Závislačka 4191 příspěvků 13.07.19 20:34

Já mám syna bude mu za 14. Dní půl roku a plně teda kojím. UM ve flašce mi odmítá a prostě mu moje mlíčko už úplně nestačilo, byl opravdu neustále na prsu, takže jeho jidleníček je už celkem rozmanitý. Hlavně teda moc hezky jí. Velikost porce nechávám na něm, co sní to sní a pak kojím dle potřeby. Přijde mi ale, že kojení zatím nevynechal. Ráno kolem osmé má jogurt ( tři lžičky) s ovocem (např. Půl banánu, samotné ovoce mu moc nechutná), v poledne masozeleninový příkrm, večer před spaním asi v 18 hod. má buď kaši s ovocem nebo masozeleninu od oběda. ( Cca sní asi 100g). Do kaše mu dávám UM. Ale klidně se mi budí v noci co hodinu a má hlad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 07:15
@Jipic píše:
Já mám skoro 5ti měsíční holčičku a taky dáváme dvakrát prikrm buď ve 12 a v 15 nebo v 15 a 18 podle toho jakou ma malá chuť dáváme jen zeleninovove protože ovoce nám nechutna :D až na výjimku banánu :lol: ale to je spis taková sváca mimo kdy si ho jen tak pocucava v dudlicku na ovoce :)

Taky ovoce nemusi :DDa

Váš příspěvek
Reklama