3,5 měsíční miminko a kaše

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 17:48
3,5 měsíční miminko a kaše

Ahoj mám 3,5 měsíční miminko, myslíte že můžu dát na večer tuhle kaši? Je od 4m

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 13.07.19 17:51

8o Ne.

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 13.07.19 17:52

Proč dávat kaši? Mlíko takhle malému mimču snad stačí, ne? Já bych teda kaši 3,5 měsičnimu nedávala. Jestli si myslís, že ti potom bude líp spát, tak hodně pochybuju, u nás na lepší spaní pomohl jedině čas.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 13.07.19 17:53

Ani většímu, je to pěkný sladký humus. A jinak krupici takhle malému dítěti fakt ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 17:54
@P4ja píše:
Ani většímu, je to pěkný sladký humus. A jinak krupici takhle malému dítěti fakt ne.

Teď je na to malý, ale za dva týdny nebude?:thinking:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 13.07.19 17:57
@Anonymní píše:

Přečti si složení a zapremyslej, jestli je to výrobek, který je vhodny dávat dětem. Nastuduj si, jak maji vypadat první příkrmy a kdy je zavádět. Začíná se vařenou zeleninou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 17:59
@modravlocka píše:
Přečti si složení a zapremyslej, jestli je to výrobek, který je vhodny dávat dětem. Nastuduj si, jak maji vypadat první příkrmy a kdy je zavádět. Začíná se vařenou zeleninou.

Nepřišla jsem sem řešit cim se začíná nebo neco studovat, ptala jsem se pouze zdá by to mohl když je to od 4m

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 13.07.19 18:00
@Anonymní píše:

Ani za dva týdny bych nedala. Já krupici dala poprvé v roce a hlavně ne takhle v umělé kaši. Ne vše, co výrobce napíše, že je pro děti určitého věku, je pro děti opravdu vhodné.

kve-tinka
Kelišová 5249 příspěvků 13.07.19 18:00

Divej, dat muzes. Ale noc muze prorvat s brichabolem. ;) i kdyz udelas ridkou do flasky

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 13.07.19 18:02
@Anonymní píše:
Nepřišla jsem sem řešit cim se začíná nebo neco studovat, ptala jsem se pouze zdá by to mohl když je to od 4m

Všichni jsme ti tu napsali, že nemohl a že to není vhodné. Pro mě za mě mu dej za 2 týdny třeba guláš s knedlíkem. Jen se připrav na zácpu a bolesti bříška.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10607 příspěvků 13.07.19 18:04
@Anonymní píše:
Nepřišla jsem sem řešit cim se začíná nebo neco studovat, ptala jsem se pouze zdá by to mohl když je to od 4m

Já bych takovej humus nedala vůbec ani později.

unuděná
Echt Kelišová 8479 příspěvků 13.07.19 18:15

Tyhle preslazene kase jsem davala jako obohaceni veceri detem az kolem 8m. Pokud chces dat kasi, sahni po nejake nemlecne (a udelej z MM pokud kojis nebo UM, na ktere je zvykly) a nedoslazene. Zbytecne ucit male miminko na sladkou chut, nebude ti pak chtit jist normalni prikrmy.Ne,nezabije ho to, maximalne mu zadelas na paradni zacpu, ale ty dlouhodobe dusledky jsou horsi.

Petula306
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 13.07.19 18:17

Dát to můžete, ale mimčo může z toho bolet bříško. Není to zrovna zdravé. To bych teda raději udělala nějakou jinou kaši bez příchutě.
Zrovna minulý týden mi mamka četla, jak se krmily děti v 90 letech. Defakto hned po šesti nedělí. Do všeho ze začátku cukr a dokonce jíška, to jen pro zajímavost. Dnes by se nad tím matky pohoršily.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 13.07.19 18:21
@Anonymní píše:

Jejda, tak se neptej, když tu pak stejně polemizujes. Všichni ti tu píšou, že by nedaly ani za 2 týdny. Já se k nim přidávám.

7.straka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 13.07.19 18:22

Tady je to zase samá superekobiomamina.
Zakladatelko, proč chceš dávat už teď? Pokud máš závažné důvody, proč mlíko „nestačí“, domluv se s dětským doktorem. Jinak opravdu raději počkej na ukončený čtvrtý měsíc. Mimču by do té doby mělo stačit mléko, jiné jídlo mu nic „nedá“. Ovšem moje vlastní zkušenost, někdy se tak sejdou okolnosti, mladší dostala před čtvrtým měsícem přesnídávku a přežila bez úhony.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama