Odmítá mleko...co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 09:50
Odmítá mleko...co mám dělat?

Ahojky mám dceru skoro 6 měsíců a už tak dva měsíce nechce pít skoro žádné mléko a tak ji dávám skoro furt teď už víc prikrmu máte zkušenost? asi ji prestalo mléko chutnat jak ji prikrmy ale teď má mít stravu založenou na mléku ne?

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 12.07.19 10:01

Cauky, syn kolem půl roku taky odmítal mléko… bylo to šílené, jedine kdy pil mliko, tak v noci normálně. Řešila jsem s doktorkou a je potřeba, aby měl 3 mléčné dávky za 24 hodin. Dávala jsem kaši, bílý jogurt a v noci to mliko. Zhruba v 10M se to zlomilo a naopak chtěl mliko před spaním, kdy začal pít 200 ml a v noci ho pije pořad a má už rok, naopak teď jak vidí, ze se děla mliko, tak už skotači, jak se na nej těší 8o do 18 bude v noci vstavat na mliko :lol:

Nabizej, nenut, můžeš změnit značku teď s tím pokracovacim mlikem. Kupuju Kendamil a ten nadherne voní i chutná, když jsem začala dávat, tak vypil tenkrát trosku víc… :)

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 12.07.19 10:11

Též bych nepřestávala nabízet… Nějak tu chybějící složku ale musíš vykompenzovat (jogurt, kaše)… Nezkusila jsi třeba pro začátek do příkrmů přidat trochu UM?

scentini
Závislačka 3651 příspěvků 12.07.19 10:14

Obe holky mi tohle delaly, ja zas naopak. Mleko 7-10 dnu nedala. A pak se chytly obe a pily.

e008
Závislačka 3479 příspěvků 98 inzerátů 12.07.19 10:37

Michala bych prasek um do prikrmu.

e008
Závislačka 3479 příspěvků 98 inzerátů 12.07.19 10:38

Nebo mu ta um nedela dobre, muze mit reflux atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 12:19
@Pocahonta píše:
Též bych nepřestávala nabízet… Nějak tu chybějící složku ale musíš vykompenzovat (jogurt, kaše)… Nezkusila jsi třeba pro začátek do příkrmů přidat trochu UM?

To sem ještě nezkousela děkuji za typ

Váš příspěvek
Reklama