Náušnice tyčinky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esmeralda1998
Povídálka 46 příspěvků 11.07.19 16:24
Náušnice tyčinky

Zdravím.
Mám otázku, jestli můžu dát jako první náušnice tyto? Dcera je dostala ke křtinám a mě je blbé říct, že jí je nedám, protože by jí to píchalo.. díky za zady :*

Reakce:
TeSudička
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 11.07.19 16:26

Ja bych teda nedavala, nechala bych, az bude starsi. Muze si za to zatahnou, rozepne se ji a muze to zbastit. Za me ne :mavam:

Aduš8
Kelišová 5347 příspěvků 11.07.19 16:29

Já bych je nedala taky, ale je pravda, že jsem teď koukala, že jich s tímhle zapínáním dělají snad 80% a všude je psáno, že jsou vhodné jako první náušnice. Nechápu :nevim: já sama je nemám ráda, protože mě při ležení píchají za ušima. Na spaní je sundavám, což si u mimča nedokážu představit

PHV
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 11.07.19 16:29

Já třeba bych tenhle typ nedala, protože je sama nemám ráda. Je nepříjemný jak při ležení píchaj. Kor miminku.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 11.07.19 16:34

Nedala bych. Ani já je nenosím, protože jsou nepříjemné při ležení. A malé je těžko budeš na každé uložení do polohy vleže sundavat.

Heivka
Závislačka 4236 příspěvků 11.07.19 16:39

Určitě nedala, mě se jednou taková náušnice zapíchla ve spaní do krku až do krve. Mě osobně se s náušnice vadí na spaní jakékoliv proto jsem dcerce uši vůbec píchat nenechala. Jinak tenhle typ náušnic snadno ztratí. Dětské náušnice jsme vybírali pro neteř a mají úplně jiný druh zavírání, na konci je tupé aby nemohlo propíchnout kůži a hlavně mají pojistku proti sundání. Tyhle bych schovala až dcerka bude schopná si náušnice sama měnit.

Lily-en
Kecalka 150 příspěvků 11.07.19 17:22

Souhlas s příspěvky výše. Jsou nepříjemné při spaní, pichaji. Schovejte je dcerce až bude větší :kytka:

bobda
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11.07.19 19:36

Ahoj, naše malá ma nastreleny náušnice a přesně tenhle druh se používá. Máme je uz měsíc a žádný problém dosud nebyl. Kolikrát si říkám, ze ji to musí tlačit a pichat, když vidím jak si tlačí na to ucho, ale ani nepipne. Vůbec ji nevadí. Takže já bych se toho nebala. Pravda je, ze kdybych si mohla vybrat, taky by ve mě důvěru nevyvovavaly, ale bát se opravdu nemusíš.

km2018
Nováček 8 příspěvků 11.07.19 21:41

@Esmeralda1998 Naušnice tohoto typu má malá nastřelené přímo od doktorky (z nastřelovací sady)… Prý se má dávat pozor, aby byl ten zacvakavací kousek na správném místě - v tom žlábku na tyčince, ne tak daleko, jako máš na fotce. Pak je ta tyčinka překrytá těmi obloučky a naušnice nepíchá.

Váš příspěvek
Reklama