Jídelníček při nevolnosti

6
21.10.20 10:35

Jidelnicek pri nevolnosti

Ahojte holky, chtela bych se zeptat… od patku mam strevni problemy a zvraceni a nemuzu nic snist, aniz bych to nevyzvracela, nastesti tekutiny prijimam dobre.

Doktor me napsal magnesolv, jen mam strach aby miminku neco nechybelo…momentalne jsem v 8. tt :srdce:

Chtela jsem se zeptat, kdyz Vam bylo nevolno…co Vam delalo dobre?

Dekuji za odpovedi a krasny den Vam preji :mavam:

Příspěvek upraven 21.10.20 v 10:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9332
21.10.20 10:38

Ledová Cola po lžičkách a cokoliv studeného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
21.10.20 10:46

Cola, piškoty, nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
21.10.20 10:55

Nedělá mi dobře nic. :lol: Blbě je mi po všem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
21.10.20 10:56

Kdyz mam střevní chřipku a nebo bliju, tak nejim nic. Stačilo max 24hodin a pak třeba rohlík, rýže po málu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
21.10.20 10:59

Suchý rohlík, rýže, nemaštěné brambory. Jsem v půlce těhotenství a stále na této stravě přežívám. Teď už si teda můžu dovolit luxus v podobě ovoce 8) Od začátku těhotenství jsem neměla žádnou zeleninu, maso a sýr a nemám strach, že by malé v břichu nějak strádalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
21.10.20 11:03

Ledová cocacola nebo černý čaj ( dostatečně vychlazený, teplý by mohl vyvolat zase zvracení)…nepít na moc, jen cucat po lžičkách. ( doporučila dr mamce, už když jsem byla malá)

Až budeš schopna něco pozřít, tak nastrouhané jabko s mrkví a namačkaný banán.

Suchary, suché rohlíky

Až budeš mít větší chuť k jídlu a hlad, tak dušenou mrkev s namačkaným bramborem.

Kmínovou polévku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
21.10.20 11:13

Suchary, později šlo i kakao (instantní, dětské, slazené; s naředěným mlékem), jinak suchá rýže, ovoce (ale jen tak plátek, když víc, tak to šlo zase ven :roll: ). Rozhodně nic tučného. Maso vařené ve slané vodě. Při nejhorších stavech šumivé multivitamíny rozpuštěné ve vodě. Při nechutenství (bez nevolnosti) nízkotučný tvaroh s marmeládou, taky cornflaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
21.10.20 11:18

Ja jsem trosku exot v tomhle, ale kefir… jahodovej kefi klidne dva tri denne. Prvni jidlo co dokazu po zvraceni a pod snist/vypit a je mi po nem dobre. Pak jogurty, banan… nasledne idelane bramborova kase a nejaka sumka jako bilkovina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 12:36

Jablka, kompoty a dětské šťávy z dmka. Pak jsem zvladla bagetu s marmeladou jahoda a kuličky Nesquick. Colu ani nahodou, kofein mi nedělá dobře.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama