Jídlo na těle

Anonymní
14.6.20 22:32

Jídlo na těle

Omlouvám se za divný popisek :lol:. Nenapadlo mě, jak to lépe pojmenovat. S přítelem jsme tak popíjeli a v uvolněném stavu jsme se nějak dostali k tématu, kdy třeba něco malého sladkého položíte na místa po těle a partner vás tak laská a zároveň jde právě po těch kouskách. Nevím, jestli to má nějaký název. Nicméně on má neskutečně rád jídlo a přednesl to jako dobrý nápad ke zkušení. Když jsem to nadhodila druhý den, kdy už jsme byli plně střízliví :lol:, tak to řekl takovým stylem, že jo, ale zároveň z toho měl srandu. Takže jsem z toho nic nezjistila. (Den předtím to pronesl tak, že mě to opravdu zaujalo) Co si o tom myslíte vy? Je to úplná blbost nebo pro zpestření dobrý? Ani nevím, jak bych měla začít, přijde mi to hrozně divné :lol:, že by partner měl přijít a já měla mít něco na sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

78
14.6.20 22:37

Pro zacatek se zkus namazat treba pastikou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 23:08
@Anonymní píše:
Omlouvám se za divný popisek :lol:. Nenapadlo mě, jak to lépe pojmenovat. S přítelem jsme tak popíjeli a v uvolněném stavu jsme se nějak dostali k tématu, kdy třeba něco malého sladkého položíte na místa po těle a partner vás tak laská a zároveň jde právě po těch kouskách. Nevím, jestli to má nějaký název. Nicméně on má neskutečně rád jídlo a přednesl to jako dobrý nápad ke zkušení. Když jsem to nadhodila druhý den, kdy už jsme byli plně střízliví :lol:, tak to řekl takovým stylem, že jo, ale zároveň z toho měl srandu. Takže jsem z toho nic nezjistila. (Den předtím to pronesl tak, že mě to opravdu zaujalo) Co si o tom myslíte vy? Je to úplná blbost nebo pro zpestření dobrý? Ani nevím, jak bych měla začít, přijde mi to hrozně divné :lol:, že by partner měl přijít a já měla mít něco na sobě.

Jsem si vzpomněla na Samanthu ze sexu ve městě, jak takhle ležela na stole asi 2 hodiny se sushi na těle a čekala až se její přítel vrátí domů :lol:

Jako já bych na sebe nic nepatlala, ale pokud s tím začne chlap tak se nebráním :)

• Nahlásit
  • Citovat
11
14.6.20 23:35

Zkuste jahody, šlehačku nebo rozteklou čokoládu :) uvidíte, že to není špatný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
14.6.20 23:38

Dá se použít neslazená šlehačka, gumové bonbony, klobáska na kolečka atd. Pro zpestření sexuálního života je to fajn. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
15.6.20 06:08

Tak proč ne. A když to bude blbý, už si to prostě nezopakujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
15.6.20 07:08
@Anonymní píše:
Omlouvám se za divný popisek :lol:. Nenapadlo mě, jak to lépe pojmenovat. S přítelem jsme tak popíjeli a v uvolněném stavu jsme se nějak dostali k tématu, kdy třeba něco malého sladkého položíte na místa po těle a partner vás tak laská a zároveň jde právě po těch kouskách. Nevím, jestli to má nějaký název. Nicméně on má neskutečně rád jídlo a přednesl to jako dobrý nápad ke zkušení. Když jsem to nadhodila druhý den, kdy už jsme byli plně střízliví :lol:, tak to řekl takovým stylem, že jo, ale zároveň z toho měl srandu. Takže jsem z toho nic nezjistila. (Den předtím to pronesl tak, že mě to opravdu zaujalo) Co si o tom myslíte vy? Je to úplná blbost nebo pro zpestření dobrý? Ani nevím, jak bych měla začít, přijde mi to hrozně divné :lol:, že by partner měl přijít a já měla mít něco na sobě.

Tobě vzali občanku?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 09:09

Je tu celkem pozitivní ohlas :lol:, takže to asi opravdu zkusíme. A neslazený šlehačka musí být? Nebo je to jedno jaká :lol:, když jsi to napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.6.20 09:09
@crempus píše:
Tobě vzali občanku?…

Asi nechápu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
926
15.6.20 09:39
@Anonymní píše:
Je tu celkem pozitivní ohlas :lol:, takže to asi opravdu zkusíme. A neslazený šlehačka musí být? Nebo je to jedno jaká :lol:, když jsi to napsala.

Jasně, že musí být neslazená. To ví přece všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22673
15.6.20 20:43
@Anonymní píše:
Jsem si vzpomněla na Samanthu ze sexu ve městě, jak takhle ležela na stole asi 2 hodiny se sushi na těle a čekala až se její přítel vrátí domů :lol:Jako já bych na sebe nic nepatlala, ale pokud s tím začne chlap tak se nebráním :)

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
15.6.20 20:59
@Anonymní píše:

Je to v podstatě jedno. Neslazená šlehačka je lepší v tom, že se nelepí tolik na tělo. Když to člověk přežene s množstvím, nebo když už se chce věnovat sexu, tak jde snadno utřít třeba papírovou utěrkou. Případně když to na těle rozpatláš (rukama nebo druhým tělem), tak pak nejste oba tolik jako lepivej bonbon. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
15.6.20 21:03

Přítel ze mně takhle jednou slízával Pikao a byla jsem fakt strašně ulepená :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.6.20 21:18

Zkusil bych pro začátek guláš se šesti, uvidíš kam se to pohne dál pak. Doporučuju nechat odstát na pokojovou teplotu nejdřív… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama