Výškový rozdíl – je výška u žen důležitá?

Anonymní
14.6.20 18:22

Výškový rozdíl

Ahoj, chtela bych vase nazory. Merim neco malo pres 150 cm a vyslechla jsem si dost narazek at uz dobrych nebo otravnych. Poznala jsem jednoho chlapa pres badoo (ja vim…uz tam nejdu :D ) zdal se fajn, ale jakmile dosla rec na vysku, tak napsal, ze nema rad kratinozky, hobity atd atd… :roll:. Mela jsem predtim jen jednoho partnera nekolik let a nevadilo mu to. A tak se ptam, je vazne vyska tak dulezita? O kolik cm je vas muz vyssi? Pokud tu je nekdo stejne malej, berete svou vysku jako + nebo -?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2000
14.6.20 18:30

My s muzem mame rozdil cca 5cm. Mela jsem chlapa, co byl stejne vysoky jak ja, a nesmela jsem nosit podpatky, protoze ho to urazelo :lol: tak byl poslan do obehu. Jinak muj strejda ma 203cm, teta 152 jemu to nevadi, ale vypada to na fotkach divne a cely zivot poslouchaji narazky a kecy. Sama za sebe si nedovedu predstavit, aby byl chlap mensi nez ja, takovy ten orchanitelsky pocit mam rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14005
14.6.20 18:30

Tak komentovat výšku že jsi hobit a pod…je ubohost…aspoň se rovnou můžeš vyloučit pitomce…Pro někoho je výška důležitá, pro někoho ne…já mám ráda vysoké chlapy, s chlapem který je malý nebo dokonce menší než já bych si nikdy nezačala, ať by měl charakter jaký chtěl…prostě mi to vadí…ale určitě by mě nenapadlo ho urážet kvůli tomu, že nevyrostl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
14.6.20 18:31

Ja jsem menší cca o 20 cm a přijde mi to akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9264
14.6.20 18:32

Taky nejsem nijak vysoká, mám 160 cm :nevim: To byl pěknej blb, když ti napíše, že nemá rád hobity a kratinožky, co to jako je? Názorná ukázka toho, že má v hlavě vymeteno, když posuzuje ženu podle výšky. Kašli na něj a nelam si s tím hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
14.6.20 18:39

Na vášce přece nezáleží spíš na tom jak spolu partneři vchází. Já mám 156 cm a manžel měl 186 nic nám nevadilo. Určitě si najdeš prtnera kterému to vadit nebude. Tohle je blb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
14.6.20 18:49

Ja mam 155cm, jsem i hodne drobna.. spis to vsem vzdy prislo roztomily..tohle musel byt blbec na entou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
14.6.20 18:52

Mám 160 cm, s mužem nás dělí zhruba asi 30 cm. Problém s tím nikdy nebyl, nikdy neřekl na toto téma špatného slova, naopak.

Nicméně, obecně, pokud má člověk tendence urážet - ať už říká o někom, že je hobit, nebo žirafa/věž, tak to obojí značí zamindrákovanost. Ještě je šance, že to může použít v legraci (i když i ta je dost blbá), ale jak se to vyskytne víckrát, hovoří to především o charakteru člověka. Rozumní lidé nemají potřebu zesměšňovat druhé - ať je to výška, váha, brýle, účes,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16884
14.6.20 18:56

Jo, je. My žirafy potřebujeme chlapy nad 180. Vy trpaslice si rozeberte zbytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6107
14.6.20 18:58

No to byl hulvat… :roll: dobře, že se vybavil tak brzy. Jinak já mám 172 a vždy jsem hledala muže aspoň o něco vyšší, než jsem já (ale měla jsem i stejně vysoké, jen to v mých očích prostě nebylo ono, ten pocit, že musím k polibku zaklonit hlavu mi chyběl). Manžel má 180 a vyhovuje nám to. Naši mají výškový rozdíl skoro 40 cm a taky jim to nevadí. Mamina kamarádka má dokonce přes 50 cm s mužem. Vypadá to už maličko usmevne, ale když ji to vyhovuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11066
@divine woman píše:

Nechci zbytek. Libi se mi vysoci chlapi. Ja 162, manzel 182.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5124

Měřím 160,mam drobnou kostru takže prcek, nikdy to žádnými chlapovi nevadilo, spíš naopak to považovali za roztomilé. Měla jsem přítele i 190cn :D Manžel tedy není žádný cahoun, je větší o asi 12cm. Výška není důležitá, ale musí se jeden druhému líbit, takze chápu, že treba někdo upřednostňuje vysoké nohate ženské. Co nechápu jsou kecy o hobitech atd, to svědčí o jeho IQ, to mě by mě odradilo víc než jakákoli výška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5124
14.6.20 19:02
@divine woman píše:

My trpaslice máme výhodu, nepotřebujeme zbytky, mužem si vybírat :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16884
14.6.20 19:02

@cecetka Máš větší možnost výběru. Chlapa o hlavu menšího snese jen silná osobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11287
14.6.20 19:05
@Alušáček píše:
My trpaslice máme výhodu, nepotřebujeme zbytky, mužem si vybírat :P

A máte přehled, zvlášť když máte mužský rozkrok v úrovni očí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek