Zvláštní povaha kamarádky partnera

Anonymní
14.6.20 17:46

Zvláštní povaha

Zdravím. O nic nejde, jen mě zajímá pohled jiných lidí. Případně, jestli se s tímhle někdo setkal. Jde o známou,.. Co si myslíte, o tom, když jí její kluk vyhazuje v noci na ulici? Když nebydlí spolu, a ví, že ona se nemá jak dostat domů. Jako, když se pohadají, dobře.. Ale mohla by přeci přespat vedle v místnosti. Jenže ta jeho povaha je prostě zvláštní, v tom, že jí najednou přestane věřit a nechce ji tam. Je paranoidní. Jenže každý si o něm mysli, jaké je sluníčko a sympaťák.. Ale nikdo pořádně neví, jaký umí být ve skutečnosti. Jako je ambiciózní, má perfektní práci, vypadá dobře, ale uvnitř je jiný. Také ji nenechá nic u sebe v bytě udělat, když mu chce pomoct.. Všechno si musí udělat sám..když není něco podle jeho představ nebo po jeho, tak je zle,..Je to takový ten typ, co se zdá nejdřív fajn, ale pak se ukáže, že úplně není. Ona si pak myslí a vyčítá, že za všechno může. Jako chyba je vždycky na obou stranách, ale myslím si, že v tomhle případě je hlavně něco v něm.. Ale takových věcí a vlastností, co má bych tu mohla jmenovat do nekonečna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.6.20 17:54

A omlouvám se za anonym. Nejsem žádný fake, ale nechci tu úplně zveřejnit jména atd,.. ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
16438
14.6.20 17:56

A proč s ním je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55921
14.6.20 17:59

No vždyť s ním být nemusí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 17:59

@divine woman Protože je do něj hodně zamilovaná, navíc je to její první vztah, tak nemá úplně moc zkušeností a nebo má růžové brýle :? Jako ví, že má chyby, ale nechce asi zůstat sama.. Těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
68
14.6.20 18:00

To není zvláštní povaha. To je úplně standardní psychopat.. Známá by měla z toho vztahu co nejdřív utéct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
14.6.20 18:01

Tohle zavani nejakou poruchou, uf. Chudak holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 18:02
@niko999 píše:
To není zvláštní povaha. To je úplně standardní psychopat.. Známá by měla z toho vztahu co nejdřív utéct.

Já si to také myslím.. On nemá ani úplně nejlepší minulost, takže i z toho jsou podle mě ty mindraky a paranoji..

• Nahlásit
  • Citovat
39136
14.6.20 18:03
@Anonymní píše:
Zdravím. O nic nejde, jen mě zajímá pohled jiných lidí. Případně, jestli se s tímhle někdo setkal. Jde o známou,.. Co si myslíte, o tom, když jí její kluk vyhazuje v noci na ulici? Když nebydlí spolu, a ví, že ona se nemá jak dostat domů. Jako, když se pohadají, dobře.. Ale mohla by přeci přespat vedle v místnosti. Jenže ta jeho povaha je prostě zvláštní, v tom, že jí najednou přestane věřit a nechce ji tam. Je paranoidní. Jenže každý si o něm mysli, jaké je sluníčko a sympaťák.. Ale nikdo pořádně neví, jaký umí být ve skutečnosti. Jako je ambiciózní, má perfektní práci, vypadá dobře, ale uvnitř je jiný. Také ji nenechá nic u sebe v bytě udělat, když mu chce pomoct.. Všechno si musí udělat sám..když není něco podle jeho představ nebo po jeho, tak je zle,..Je to takový ten typ, co se zdá nejdřív fajn, ale pak se ukáže, že úplně není. Ona si pak myslí a vyčítá, že za všechno může. Jako chyba je vždycky na obou stranách, ale myslím si, že v tomhle případě je hlavně něco v něm.. Ale takových věcí a vlastností, co má bych tu mohla jmenovat do nekonečna.

Známá sestřenice babiččiny pedikérky, jojo… :hug:
Zdrhej, ztrácíš s ním čas. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 18:04
@Elza2311 píše:
Tohle zavani nejakou poruchou, uf. Chudak holka.

Ano, právě proto jsem psala, že si myslím, že bude něco v něm nějaká chyba…I Bez ohledu na tu jeho minulost třeba..

• Nahlásit
  • Citovat
16438
14.6.20 18:06
@niko999 píše:
To není zvláštní povaha. To je úplně standardní psychopat.. Známá by měla z toho vztahu co nejdřív utéct.

No nechtěla jsem hned napsat, že je to kretén. Ale myslím si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
14.6.20 18:08
@Anonymní píše:
Ano, právě proto jsem psala, že si myslím, že bude něco v něm nějaká chyba…I Bez ohledu na tu jeho minulost třeba..

Myslim ze by mela vzit honem rychle nohy na ramena, nez zacne chodit s modrinama po tele 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
14.6.20 18:08

Nebuď hloupá. Jsou lepší kluci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4449
14.6.20 18:09

Z bytu by mě v noci na ulici vyhodil jenom jednou. Víckrát by mě už neuviděl. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.20 18:14

Mě hlavně štve, jak mu to všichni baští, že je fajn :nevim: Přitom na ní umí být i hodný, ale co z toho, když se chová pak jako cvok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama