Reklama

Jídlo pro 9 měsíčního kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radkamik.
Povídálka 12 příspěvků 20.07.18 18:54
Jídlo pro 9 měsíčního kojence

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co dáváte nebo jste dávali dětem od 9 měsíce jist?? Protože mi přijde, že na kasičky a přesnídávky mi začíná prdět moc toho nesní a nechce to už jíst. Tak co by už v tomhle věku mohl jíst. Děkuji inspiraci :)

Reklama

Reakce:

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 20.07.18 19:15

Naše mi 9-mesících taky stávkovala s jídlem. 14 dní jsem zkoušela a když nic nechtěla (z teplého jídla), tak jsem jí začala dávat to, co jsme jedli my(před dochucením) a měla boule za ušima. Nebavily ji kašičky, chtěla kousky.

Radkamik.
Povídálka 12 příspěvků 20.07.18 19:21

Oběd sní sní v pohodě tam mu nechávám kousky, ale pak snídaně a večeře to moc nechce kdyz dostane kaši tak nevím co jiného už může místo toho jist

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 20.07.18 19:28

@Radkamik. Zkus nějaký chleba s lučinou nakrájený na kostičky, jestli mu to teda nezaskočí, ale tak to už máš okoukané jestli zmákne. Mě třeba dítě nechtělo jíst, protože jsem ho krmila. Tak jsem mu v deseti měsících vrazila lžičku do ruky a jedlo samo…samozřejmě to pak kolem vypadalo, ale jedlo

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 20.07.18 19:31
@Radkamik. píše:
Oběd sní sní v pohodě tam mu nechávám kousky, ale pak snídaně a večeře to moc nechce kdyz dostane kaši tak nevím co jiného už může místo toho jist

Třeba jogurt, pečivo… V tomhle věku jsem klidně dala kus nějaké buchty, bábovky, chleba bez kůrky, s máslem, šunkou, nakrájený na kostičky, rohlík na kolečka se žervé a třeba marmeládou (chtěla jsem napsat s medem, ale nenapíšu, by mě místní hyperprotektivní matky umlatily :mrgreen: ) Čerstvé ovoce a zeleninu, sýr na kosticky. Akorát stále platí, že nesolit (i tak nějakou sůl dostane, v pečivu, sýrů, šunce), nekorenit pepřem a jinými výraznými kořeními a zavádět jednotlivé potraviny postupně, kdyby něco, ať víte z čeho se osypal či třeba proč ho bolí břicho.

Radkamik.
Povídálka 12 příspěvků 20.07.18 19:48

Tak to vyzkouším chleba jsem mu dávala kurky na žužlání a chutnal mu tak to budem zkoušet i namazat atd. To jsem ráda, že už může takové věci. :dance: změna jídelníčku určitě přijde vhod :lol:

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 20.07.18 20:58

Jogurt, pečivo, nakrájený sýr, šunka, vajíčko na tvrdo - bílek, okurka, rajče…Naše se taky krmit nedala…jednu dobu byl hit jogurt a vedla hrozno, to milovala…

lucynka25
Kelišová 7119 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 21:02

@Radkamik. Rada Te pozvu do skupinky vaříme pro kojence a batolata najdes tam spoustu receptů pro mimco ;) jsou jednoduche a myslim,ze i pestre ;)
Ja od toho 8.mesice davam
Snídaně kaše
Svaca ovocna presnidavka/ovoce
Masozelenina
Jogurt
Zeleninova polevka
Behem dne ruzne krupky,nebo chleba na pozuzlani,ovoce a zeleninku do ruky..

Radkamik.
Povídálka 12 příspěvků 20.07.18 21:14

Jeee moc děkuji to se přidám :palec:

lucynka25
Kelišová 7119 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 21:15

@Radkamik. :palec: a můžeš přidávat další recepty ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama