Jiná adresa trvalého bydliště

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
21.5.22 20:20

Jiná Trvalá bydliště

Zdravím,
Chtěla bych se zeptat, jestli máte s manželem/ manželkou rozdílná trvalá bydliště a z jakého důvodu? Popřípadě co si o tom myslíte🙂
Děkuji za odpovědi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8430
21.5.22 20:28

Máme stejné, ale být jen v podnájmu, tak máme snad pořád každý TP u svých rodičů. :lol: Nemyslím si o tom nic, každý může mít jiný důvod, proč má s partnerem rozdílné TP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12126
21.5.22 20:29
@Taknejak0 píše:
Zdravím,
Chtěla bych se zeptat, jestli máte s manželem/ manželkou rozdílná trvalá bydliště a z jakého důvodu? Popřípadě co si o tom myslíte🙂
Děkuji za odpovědi..

já spíš přemýšlím, proč někdo začne v sobotu večer zakládat podobná témata :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29330
21.5.22 20:29

Máme, muž má trvalý pobyt na Slovensku, není Čech :D a je mi to úplně jedno, jde o adresu napsanou v obcance, kontaktní adresu máme stejnou a u cizích mě nikdy nenapadlo to zkoumat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8089
21.5.22 20:31
@Taknejak0 píše:
Zdravím,
Děkuji za odpovědi..

Ne, nemáme. Ale i kdybychom měli, tak je mi to úplně jedno. A tím jsem odpověděl na to, co si o tom myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
21.5.22 20:33
@ivašot. píše:
já spíš přemýšlím, proč někdo začne v sobotu večer zakládat podobná témata :nevim:

Asi už nikoho nezajímala 3× podobně založená diskuze, jestli má o ni jiná ženská zájem, je zbytečné reagovat, zakladatelka stejně nikde nereaguje, nevím co tím sleduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
21.5.22 20:40

Máme různé a myslím si o tom, že je to úplně jedno. Dokonce ho mám i jinde než mé děti a nikdy se nad tím nikdo nezarazil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13381
21.5.22 20:55

Mame protoze jsem si byla lina vyridit papiry, abych mohla mit trvaly pobyt v CR. Je nam to uplne fuk a ostatnim do toho houby :lol:

Ale vim, co si myslim o tech, co moc resi ostatni lidi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat