Jít do toho?

15
29.5.21 11:32

Jít do toho?

Ahojte… Potrebovala by jsem poradit :/ nebo spís alespon nazor.
Mam partnera 12 len, syn 10 let… Do cesty mi prisel muz, kolega…
Zacali sme spolu pracovat na novem projektu… Do te doby jen ahoj/ahoj.. Obcas nejaky kompliment z jeho strany… A to bylo vse. V poslednej dobe ale citim uplne jiskreni mezi nama… Az abnormalni, nikdy jsem k nikomu nic takoveho necitila… Poprve v zivote chapu, kdyz nekdo mysli necim inym nez hlavou… Nerikam, ze jsem zamilovana ale strasne po nem touzim a on po mne :) Obcas si napisem, on je ale taky zadany… A jsem z toho na nervy, nevim ho dostat z hlavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32190
29.5.21 11:43

Pokud to ustojíte, aby se nikdy nikdo nic nedozvěděl, tak klidně. Zvaž rizika, na jedné straně si možná užiješ, na druhé jsou 2 rodiny s dětmi. Docela snadná kalkulace, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 11:44

A ptáš se na co? Zda s ním máš mít poměr? Nebo zda máš opustit současného partnera? Já jsem ve vztahu 15 let a jiskřím už jen když mi cizí chlap podrží dveře :mrgreen: Je to něco jiného, neokoukaného, nemáte společné starosti, závazky, žádné hádky prozatím…

Jak sama píšeš, chápeš, jaké to je, když někdo nemyslí hlavou, ale něčím jiným.

Samé ódy na kolegu, jakoby tvůj partner nic neznamenal. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
29.5.21 11:50

Je to kolega z práce, takže ne. Ještě, když jste oba zadani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
29.5.21 11:54

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
29.5.21 11:56

Moc nechápu otázku.
Jit do toho, ano, pokud chceš odejít od partnera a začít vztah s kolegou.
Jít OD toho, pokud si chceš udržet současný vztah a zachovat rodinu.
Ty sama musíš vědět, jestli to za to stojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
29.5.21 11:57

Ne a nechápu že nad tim přemýšlíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
29.5.21 12:01

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.5.21 12:01

Taky nechapu, ze nad tym uvazuju… Normalne jsem se pristihla jak planuju nejaky tajny pkan aby jsem s nim mohla byt mimo praci… Pokazde si hold dam ledovu spchu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
29.5.21 12:02

A proč chceš sveho partnera podvádět?

Nebude lepší hledat cestu, jak zlepšit váš sexuální život tak, aby si nemusela myslet ne uplně spokojenou frndou a ještě si dost komplikovat situaci v práci tím, že budeš pošukávat se ženatým kolegou?

A samozřejmě že to kolegoe zjistí a samozřejmě že to praskne.

To žě tě někdo vrzušuje fakt neznamená, že se na něj máš vrhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
29.5.21 12:16

Tak tu touhu si vybij doma na manželovi, kolegu si nechej do snů a na těšení do práce. Zamilovanost je jen chemické proces v hlavě, odejde tak za rok. Do té doby doporučuji myslet spíš hlavou a ujasnit si, co ti ve stávajícím vztahu chybí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
29.5.21 12:21

Sama jsi napsala, že teď nemyslíš hlavou, chápu to poblouznění, ale zkus tu hlavu zapojit… jsi schopná nést možný následky? Pokud ano, tak si dělej co chceš, pokud ne, nastav kolegovi hranice za který se nesmí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 12:27

Zažívám to stejné. V těch chvílích pochopíš všechno to-myslet na něj kdykoliv, nejíst, nespát, když nejsi s ním. Být přitahován takovou silou, že se tomu nejde vzepřít. Do té doby nevěříš, že je možné, aby pro někoho na světě existoval někdo, jak spřízněná duše, někdo, kdo k tobě pasuje jako poklička na hrnec.
A ta vzájemná láska nemizí v čase, naopak roste a upevňuje se pouto mezi vámi, ať jsou okolnosti jakékoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
15
29.5.21 12:30

@řeřicha co mi chybí…?
Spis po case mi to vsechno docvaklo…
Celou dobu zarli hrozne, chapu… Ale aznezdrave
Ale kdyz te povisi a on ti ani nepogratuluje.. Protoze ti vycita, ze jsi si zo vy*ukala… Pritom jsem ho nikdy prosaham nepodvedla ani nad tym neuvazovala proste toto je fakt poprve a asi pro to je to pro mne zvlastni… Nikdy te nepochvali ani v tebe neveri, ze neco dokazes… Chlap to je na par veci, ale dobry otec a maly ho miluje… Ja uz tolikrat chtela odejit ale nedokazala jsem to
Proste nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 12:32
@řeřicha píše:
Tak tu touhu si vybij doma na manželovi, kolegu si nechej do snů a na těšení do práce. Zamilovanost je jen chemické proces v hlavě, odejde tak za rok. Do té doby doporučuji myslet spíš hlavou a ujasnit si, co ti ve stávajícím vztahu chybí?

Ano, taky jsem četla, poblouznění odejde za rok-ale to je jen teorie. Pokud jsi s tím, koho opravdu miluješ a rozumíš si s ním po všech stránkách, toužíš po něm úplně stejně, když jste spolu 4. rok nebo 2 měsíce. Čas nehraje roli.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat