Jít do toho nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 11.03.18 17:41
Jít do toho nebo ne?

Ahoj, nevím si rady..pár týdnů se vídám s fajn klukem, chodíme ven, koukáme na filmy, ale ještě jsme spolu nespali, vím že on by chtěl a já vlastně taky, ale nechci to tím pokazit..před pár dny jsme se opili a on mi řekl, že ze začátku to bral tak, že se se mnou chce jen vyspat, ale teď že se mu do toho přimíchaly city a chtěl by se mnou být..před ním jsem něco měla s jeho hodně dobrým kamarádem..no něco..spali jsme spolu ale pak jsme to skončili s tím že on si se mnou nerozumí a mě to hodně štvalo..samozřejmě že spolu o tom mluvili a ten kluk co jsem se s ním vídala předtím řekl tomu nynějšímu, aby se na mě vykašlal, že si se mnou neměl co říct, že neustále musel nahazovat témata, protože jsem vůbec nemluvila a že to tak budeme mít i my dva, ale nic z toho není pravda a mrzí mě, že o mě něco takového vykládá..já teď nevím co mám dělat dál, mám se s ním vyspat a věřit tomu, že ke mě opravdu něco cítí nebo to ještě nějaký čas nechat být? :/

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.03.18 17:51

Bravicko :mrgreen:
Omlouvam se ale to bylo prvni co me napadlo…

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 11.03.18 17:56
@Mamina87 píše:
Bravicko :mrgreen:
Omlouvam se ale to bylo prvni co me napadlo…

13 mi fakt není, jen si momentálně fakt nevím rady, mám v hlavě neskutečnej bordel

Pennya
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 17:57

Jestli mu jde o tebe tak počká, kamarádka si dala rok! na čas. A to už jsme se teda pomalu zastávali jejího kluka, jakože chudák hodnej, je dobrej :-D samozřejmě jí ale na začátku bylo 16. mě bylo čerstvých 17 když jsem potkala svého „zachvíli“ manžela :mrgreen: k sexu a vlastně i ke všemu ostatnímu jsem ho (sebe) :mrgreen: pustila po 2 měsících, a to musel ustát ještě 3 týdny odloučení, když jsem odjela po měsíci chození na brigádu. Před ním jsem měla půlroční vztah a k sexu nedošlo, protože jsem věděla že to prostě ještě není ono, že chci počkat, a pak jsem to ukončila dřív než by k něčemu došlo…měli jste vidět výraz mého nynějšího, když se po půl roce chození dozvěděl že byl vlastně můj první. On si myslel že jsem spala stím předchozím! Nepoznal to na mě, že je to můj první sex, a já mu to neřekla :-D bože ta radost, ten výraz překvapení a nadšení ten nezapomenu. :-D

Příspěvek upraven 11.03.18 v 18:00

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 11.03.18 17:58

Ahoj,
Vzhledem k okolnostem bych jeste chvili pockala, abys pak nebyla zklamana. Pokud Te miluje, pocka si. Proste to udelej, az si budes stoprocentne jista, ze mu muzes verit. :hug:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33333 příspěvků 10 inzerátů 11.03.18 18:02

Šla bych od toho všeho pryč. Zmatek v hlavě naznačuje, že situace není v pořádku. Věnovala bych sama sobě, naučila se žít spokojeně se sebou a až potom se věnovala výběru muže. Určitě tento výběr bude mnohem šťastnější. :kytka:

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 11.03.18 18:06
@Tiger-lily píše: Šla bych od toho všeho pryč. Zmatek v hlavě naznačuje, že situace není v pořádku. Věnovala bych sama sobě, naučila se žít spokojeně se sebou a až potom se věnovala výběru muže. Určitě tento výběr bude mnohem šťastnější. :kytka:

Já už jsem i byla rozhodnutá, že se s ním vyspím, ale po tom co mi to pak všechno řekl, už to nějak nešlo :/ nevím no, mám ho ráda, dlouho se ke mě nikdo nechoval takhle hezky, ale vadí mi že se kamarádí s tamtim klukem, vím že mu nemůžu nic zakazovat a ani bych to neudělala ale tak to prostě je

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 11.03.18 18:07
@Nieny píše:
Ahoj,
Vzhledem k okolnostem bych jeste chvili pockala, abys pak nebyla zklamana. Pokud Te miluje, pocka si. Proste to udelej, az si budes stoprocentne jista, ze mu muzes verit. :hug:

Já jsem mu i řekla, že po tom co mi řekl potřebuji víc času a aby na mě netlačil, tak uvidíme :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33333 příspěvků 10 inzerátů 11.03.18 18:21

Promiň, ale vztahy typu mám se s ním vyspat? A jeden kluk mu řekl, ať s ním nechodí… nejsou vztahy a vůbec bych o tomto typu kontaktu jako o vztahu neuvažovala a určitě bych nešla do nějakých intimností.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 18:28

Já se s manželem vyspala až po půl roce. Taky jsem si chtěla být jistá, že to se mnou mysli vážně, navíc měla jsem už dítě, proto jsem si tak dala na čas :) ale pokud bych neměla závazek, vůbec bych tak dlouho nečekala a otestovala ho co nejdřív. :lol: :lol: Na co čekat. Z ex příteli jsem spala téměř hned a taky se stalo, že nevyhovovali mě a poslala jsem je k šípku já :lol: Pokud váháš, vztah bych ukončila. Asi to není ten pravý ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.03.18 18:29
@Terezka.nova25 píše:
13 mi fakt není, jen si momentálně fakt nevím rady, mám v hlavě neskutečnej bordel

Ale vyzní to tak :mrgreen:

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 11.03.18 18:29

@Petruna21 :mrgreen: :lol:

Terezka.nova25
Kecalka 210 příspěvků 11.03.18 18:29
@Petruna21 píše:
Ale vyzní to tak :mrgreen:

aha

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 18:30

@Terezka.nova25 když nevíš, jestli se s ním máš vyspat, tak s ním nespi, ne? Nebo jaká je otázka? Přece když si nejsi jistá, tak mu nenabídneš to nejintimnější, čeho jsi schopná. Nebo jestli ti nevadí spát s někým jen tak, tak to prubni. Neumírá se na to. Záleží, jaká jsi nátura.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.03.18 18:33
@Mamina87 píše:
@Petruna21 :mrgreen: :lol:

No a ne?? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >