Jít jako dobrovolník

Anonymní
25.10.20 17:00

Jit jako dobrovolnik?

Vazne premyslim, jit pomahat jako dobrovolnik do nemocnice nebo domova duchodcu, ktery hlasi akutni nedostatek personalu.
Rozhoduji se mezi tim, jit pomoci..coz je pro mne prirozene, ale stejne tak strach o svou rodinu. Mam muze, 3 male deti.Muz pracuje v nemocnici-pocitam s tim, ze nepotrva dlouho a bude nakazeny…
Mam doma male dite(jsem na Rd), s nemocnym srdcem. Z toho mam strach, kdyby neco…kdo by se o nase deti postaral.
Celou rodinu mame v zahranici, nevim, kdo by se nam o deti postaral.

Strasne mne to ale tahne jit pomoct, pricinit se tim, co umim.Mam vycitky, ze „se doma“ valim a nekdo pada na hubu(doslova).

Nemuzu se rozhodnout.
Muz je prave kvuli tomu, ze tady nikoho na pomoc nemame spis proti. Chodila bych kdy bude doma on a napr. jeden vikendovy den..
Na druhou stranu, oba dva vime, ze kdyz to „dovlece“ domu jeden, nejspis se nakazime vsichni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.10.20 17:04

Ty máš zdravotnické vzdělání?
Taky jsem uvažovala o tom, jít pomoci. Mám momentálně dost volného času a málo zodpovědností. Ale jsem úplně mimo obor, tak mám trochu obavu, že asi nejsem ten typ pomocných rukou, co se teď hledá :)

Kdyby někdo měl tip, přidejte ho sem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:08
@Anonymní píše:
Ty máš zdravotnické vzdělání?
Taky jsem uvažovala o tom, jít pomoci. Mám momentálně dost volného času a málo zodpovědností. Ale jsem úplně mimo obor, tak mám trochu obavu, že asi nejsem ten typ pomocných rukou, co se teď hledá :)Kdyby někdo měl tip, přidejte ho sem.

ano mam.ale klidne bych pomahala jako nekvalifikovany pracovnik

• Citovat
  • Nahlásit
2359
25.10.20 17:15

Taky mam trochu vycitky svedomi, ze jsem doma, dokonce se mi o tom zdaji i sny, ze bych mela jit. Jenze doma ani ne 4mesicni dite, plne kojeny… tak se aspon snazim to nechytit a neroznaset, vsak to taky pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
25.10.20 17:19

A když půjdeš pomáhat, kdo bude s dětmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:21
@annasmyc píše:
A když půjdeš pomáhat, kdo bude s dětmi?

kdyz prijde muz, ja bych sla, proste by jsme se stridali.

• Citovat
  • Nahlásit
25.10.20 17:23
@Anonymní píše:
ano mam.ale klidne bych pomahala jako nekvalifikovany pracovnik

A nemůžeš jít spíš pomocí s trasováním? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 17:25
@Anonymní píše:

Hele asi bych brala ohled na děti a rodinu. Za vaši rodinu pomáhá tvůj muž, jasně je to jeho zaměstnání, ale možná bych počkala a šla až to prodělá on a bude mít protilátky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
25.10.20 17:26
@Anonymní píše:

problém je, že jestli je muž zdravotník, velmi rychle to tam zavlečete, i když nechtíc

a nyní babo radˇ…

:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
25.10.20 17:31

Ja taky jdu, uz sem prihlasena, v utery nastupuju. Jinak jsem na rd s rok a pul starym ditetem, smeny si budu brat, kdyz je chlap doma. Covidu se nebojim, v nemocnici mam celou rodinu, chlap je ve fabrice denne s desitkama lidi, starsi syn ve skolce a to jsem rizikova skupina, mozna uz sme to i prodělali :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4514
25.10.20 23:15
@Anonymní píše:
Vazne premyslim, jit pomahat jako dobrovolnik do nemocnice nebo domova duchodcu, ktery hlasi akutni nedostatek personalu.
Rozhoduji se mezi tim, jit pomoci..coz je pro mne prirozene, ale stejne tak strach o svou rodinu. Mam muze, 3 male deti.Muz pracuje v nemocnici-pocitam s tim, ze nepotrva dlouho a bude nakazeny…
Mam doma male dite(jsem na Rd), s nemocnym srdcem. Z toho mam strach, kdyby neco…kdo by se o nase deti postaral.
Celou rodinu mame v zahranici, nevim, kdo by se nam o deti postaral.

Strasne mne to ale tahne jit pomoct, pricinit se tim, co umim.Mam vycitky, ze „se doma“ valim a nekdo pada na hubu(doslova).

Nemuzu se rozhodnout.
Muz je prave kvuli tomu, ze tady nikoho na pomoc nemame spis proti. Chodila bych kdy bude doma on a napr. jeden vikendovy den..
Na druhou stranu, oba dva vime, ze kdyz to „dovlece“ domu jeden, nejspis se nakazime vsichni

Jako že máš doma dítě s nemocným srdcem? To bych spíš zvážila, aby šel muž na hotel a já bych se izolovala úplně… Za mě obecně ano, pomáhat - ale u dítěte s nemocným srdcem ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama