Nosíte venku roušky?

92
25.10.20 11:48

Nosíte venku roušky??? ;-)

Ne, nenosím, Prymula se vždy choval, jako levicový politik. Mám ji vždy v kapse, kdybych náhodou potkal Policii. Ten ať chce, tak ať si to nosí, ale já nejsem tupá ovce, nosím to jen v práci a na zastávkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
806
25.10.20 11:50

Díky takovým jsme na tom takhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
25.10.20 11:51

Čauky :) máme se držet od sebe dva metry a já teď v těhotenství jsem pořád doma v izolaci a když už jdu ven a nikdo tam není tak jasně že jí nemám,…docela kroutím hlavou nad lidma který jí mají i na kole však si tím škodí…když jedu busem nebo jdu do krámu tak si jí samožejmě vezmu ale jinak, nechte nás dýchat! :lol: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
@Zdeněk IV píše:
Ne, nenosím, Prymula se vždy choval, jako levicový politik. Mám ji vždy v kapse, kdybych náhodou potkal Policii. Ten ať chce, tak ať si to nosí, ale já nejsem tupá ovce, nosím to jen v práci a na zastávkách.

Ty jsi teda rebel! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657

Ano, nosím roušku i venku. Mám Covid za sebou a nic příjemného to nebylo. Opravdu se nechci nakazit znovu, stejně tak nechci, abych se nakazil kdokoliv jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
25.10.20 11:53

Ne, drzim se dal o lidi, nechodim do centra, abych se mackala v davu a kdyz jdu u nas, tak potkam tak 2 lidi a jeste na opacnem chodníku :lol: nasadim si ji pobliz kramu, kde je uz větší koncentrace lidi a jak se vzdalim, tak ji zas sundavam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 11:55

Ano, nosím a vážně z toho nemám žádnou újmu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
25.10.20 11:56

Nenosím, bydlíme na malém městě, kde málokdy někoho potkám na vzdálenost menší než 2 metry, pokud vyloženě nechci. Kdybych ovšem vyrážela někam do davu, vzala bych si ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50006
25.10.20 11:56

Ano, nosím :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.10.20 11:57

:-D

@Ignácie píše:

Když potkám na ulici minimum lidí, je zbytečné to mít na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44739
25.10.20 11:58
@Ignácie píše:

Díky vládě.
Plošné nošení ústenek je nesmysl, což potvrzuje samo ministerstvo zdravotnictví - stačí si přečíst zdroje, které jsou pod mimořádným nařízením o ústenkách. je to vtipný, ale tam žádný důkaz pro jejich zavedení není. Asi si Prymula myslel, že když tam dá pár článků z Lancet, tak to bude vypadat důvěryhodně.
Mmch, je tam taky hezký článek o dvou kadeřnících :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14354

Ne, venku nenosím, pokud jde dodržet rozestup 2 metry, což u nás není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51365

Vzhledem k tomu, že se záměrně vyhýbám místům, kde bych se musela k lidem přibližovat víc jak na dva metry, tak ne, nenosím, ani ve městě. V MHD, obchodech apod. ano, ale na ulici fakt ne, těžko někoho nakazím, když ho v protisměru míjím na šířku chodníku. Ale naprostou většinu času se snažím trávit v přírodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26711
25.10.20 12:00

Venku mám roušku, která je z materiálu, přes který se dá dýchat, nákazy venku se nebojím.
V místostech nosím respirátor.

EDIT: Nebojím se, že bych někoho nakazila, protože dodržuju bezpečné rozestupy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14058
25.10.20 12:05

To mi řeknetě, to nařízení je myšleno jak? Já jsem teď doma na neschopence kvůli nějaké viróze, tak jsem zatím neměla možnost jít ven (až na to, když jsem šla na test na Covid, ale to jsem tu roušku měla celou dobu co kdyby to byl Covid). Roušku musím mít nasazenou celou dobu po dobu pobytu venku nebo jen když míjím člověka/lidi a nemůžu dodržet vzdálenost alespoň 2 metrů? Protože jasně, v centru města je nesmysl si ji sundávat, když za minutu někoho potkám jelikož tam je více lidu. Ale na předměstí většinou potkám tak 2,3 lidi a kolikrát jsou na druhé straně ulice, tak mě zajímá jak to je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama