Reklama

Jít na tripple testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 20.12.16 15:13
Jít na tripple testy

Ahoj, nevím jak se rozhodnout, zítra mám jít na odběr krve na tripple testy, ale jelikož jsou svátky tak budu mít stejně výsledky až někdy v lednu, na UTZ srdíčka jdu 9.1 a na UTZ a odběr krve který je dobrovolný a placený jsem byla a vyšel mi negativní, Down- 1:14523 a ty zbylé dvě nemoci 1:20000. Tak ted nevím zda jít i na tripple. Nebo stačí to co mám + UTZ srdíčka v lednu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jindřiš
Extra třída :D 10446 příspěvků 20.12.16 15:20

Ja mam za sebou screening a na trippl test me nikdo nezene, nebyla o nich zadna zminka.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 20.12.16 15:21

Pokud chápu dobře, prvotrim. screening ty vyšel negativně, ultrazvuk i krve. V tom případě se mi zají tripple testy zbytečné. Navíc často vycházejí falešně pozitivně, což řadu matek
zbytečně rozhodí.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 20.12.16 15:56

@Ellanka ja bych nesla…Ted podruhe jsem je odmitla. Prve mi vysel test falesne pozitivni a byly to zbytecne nervy.

Jakubka
Povídálka 38 příspěvků 20.12.16 16:13

Ja bych uz nesla. NT screening mi vysel negativni, stejne jsem na TT sla, vysly pozitivne, musela jsem podepsat revers, ze odmitam plodovou vodu a ted mi na kline spi uzasna a zdrava 5-mesicni holcicka!!! ❤❤❤ Od TT cely svet ustupuje.

fragola
Generální žvanilka 24767 příspěvků 20.12.16 16:28

V posledních 3 těhotenstvích jsem absolvovala prvotrimestrální screening, který vyšel výborně. Tripple testy jsem k nelibosti mého MUDr. odmítla ;)
Takže ne, na TT bych nešla.

warita
Kelišová 7404 příspěvků 20.12.16 16:34

Ja na tom taky nebyla, nevidim v tom smysl. Dost me drazdilo, jak se mne ale na to vsude ptali: „nevidim tady vysledky triple testu… na tom vysetreni jste byla?“ Nebyla!

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 2 inzeráty 20.12.16 17:02

S takovymi vysledky bych se uz na nejaky TT vykaslala… Mela jsem vysledky podobne a nikdo mi tt u doktora vubec ani nenutil, ze je to zbytecne.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 20.12.16 17:36

Zrovna dneska jsem se o tom bavila s doktorkou na poradne. Hodnoty z Nt testu mam v podstate stejne jako ty. Rikala, ze doporuceni k TT dava lekar, ktery vyhodnocuje krev a screening. Od nej mam doporuceni az na utz ve 20tt.
TT me tedy byly nabidnuty, jako vyhoda to, ze hledaji i podezreni na defekty neuralni trubice, ktere nemusi byt ve 20tt jeste videt. Ale naferovku s tim, ze jsou velice casto falesne pozitivni, pak se matky stresuji zbytecne a jeste se do nich vrta pri odberu plodovky. S diky jsem odmitla, pani doktorka s tim nemela nejmensi problem.

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 20.12.16 18:18

Já nebyla a nešla bych na ně ani za peníze :lol: Nám vše dopadlo dobře, tak tyhle testy mi přijdou zbytečné. Moji doktorce se to nelíbilo. Ale to je mi fuk. Tyhle testy většinou vycházejí falešně pozitivně, zkušenost s tím mají hned 2 moje kamarádky. Toť můj názor :lol: Hezké těhulkovàní :*

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 20.12.16 18:21

Nešla bych, NT je přesnější

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 20.12.16 18:40

Dekuju za prispevky, krev klidne dam ale bojim se zbytecneho stresu ale zase nechci nic zanedbat…

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 20.12.16 19:10

Nevim jestli neni lepsi ten prvni screening zkombinovat i s TT? a co ty rozstepy ty uz by videli?

kačule.j
Závislačka 3628 příspěvků 20.12.16 19:23

Nebyla jsem na nich, můj gynekolog ( přednosta gynekologie) mi je sám nedoporucil, protože vychází často falešné pozitivně.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 20.12.16 19:34

@Ellanka Nam koukali na oblicej a doktorka komentovala, ze rozstep nevidi. Jine ale videt nejsou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama