Monoarteriální pupečník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 22:36
monoarteriální pupečník

Zdravím maminky,

je tu některá, jejíž miminko mělo monoarteriální pupečník? Jaký jste měly porod, rodily jste přirozeně, nebo radši císařem? A v kolikátém týd­nu?

Reakce:
kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 18.12.16 22:57

Stává se to relativně často. Budou tě víc hlídat, nejspíš si dají extra záležet na velkém ultrazvuku, ale pokud nebude mít miminko žádné problémy, není důvod pro císaře. Rodila jsem normálně v termínu, když si mimčo řeklo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 23:11

@kotyk dekuji :kytka: ja jsem ve 31. tydnu a o moc casteji me nehlidaji, spis me doktor upozornil na rizika…pry bude porod rizikovy, tak mam trochu obavy. Ale na genetice bylo vse v poradku, stejne tak i vaha miminka odpovida. Tak verim, ze bude synacek v poradku.

Danulinka16
Závislačka 2541 příspěvků 18.12.16 23:32

Ahoj, moje teta to tak mela, ale prisli ji na to pozde, rodila pred asi 18lety. Rodila cisarem a holka je uplne v poradku ;) akorat byla prtava

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 18.12.16 23:57

Vím že moc nepomůžu ale mohu se zeptat co to je? Při zadání do googlu mi to nic nenašlo :nevim:

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 19.12.16 06:47

Já u prvního, kámoška taky u prvního. nic nikdo neřešil. kontrolovali mi max. průtoky, ale to spíš, že jsem si třeba i řekla. rodit přirozeně, já tedy nakonec císařem, ale pro dva dny nepostupující porod, protože byl malý šprajclý. akorát tedy jsme byli na kontrole na kardiologii, po porodu, pak v roce a pak v pěti letech.

@KatieAndLily dvoucévný pupečník. místo tří cév, tam jsou dvě (jen jedna arterie a jedna žíla)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >