Monoarteriální pupečník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 22:36
monoarteriální pupečník

Zdravím maminky,

je tu některá, jejíž miminko mělo monoarteriální pupečník? Jaký jste měly porod, rodily jste přirozeně, nebo radši císařem? A v kolikátém týd­nu?

Reakce:

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 18.12.16 22:57

Stává se to relativně často. Budou tě víc hlídat, nejspíš si dají extra záležet na velkém ultrazvuku, ale pokud nebude mít miminko žádné problémy, není důvod pro císaře. Rodila jsem normálně v termínu, když si mimčo řeklo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 23:11

@kotyk dekuji :kytka: ja jsem ve 31. tydnu a o moc casteji me nehlidaji, spis me doktor upozornil na rizika…pry bude porod rizikovy, tak mam trochu obavy. Ale na genetice bylo vse v poradku, stejne tak i vaha miminka odpovida. Tak verim, ze bude synacek v poradku.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 18.12.16 23:32

Ahoj, moje teta to tak mela, ale prisli ji na to pozde, rodila pred asi 18lety. Rodila cisarem a holka je uplne v poradku ;) akorat byla prtava

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 18.12.16 23:57

Vím že moc nepomůžu ale mohu se zeptat co to je? Při zadání do googlu mi to nic nenašlo :nevim:

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 19.12.16 06:47

Já u prvního, kámoška taky u prvního. nic nikdo neřešil. kontrolovali mi max. průtoky, ale to spíš, že jsem si třeba i řekla. rodit přirozeně, já tedy nakonec císařem, ale pro dva dny nepostupující porod, protože byl malý šprajclý. akorát tedy jsme byli na kontrole na kardiologii, po porodu, pak v roce a pak v pěti letech.

@KatieAndLily dvoucévný pupečník. místo tří cév, tam jsou dvě (jen jedna arterie a jedna žíla)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >