Tvrdost čípku ve 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 15:58
tvrdost cipku ve 30tt

Dobrý den, nevíte někdo, jak tvrdý cipek by mel byt ve 30tt. Ja dneska se mi prcek nejak tlaci dost dolu. Ze zvedavosti jsem zkusila cipek a zjistila jsem ze je mekoucky asi jako tvar 8o. Prekvapilo mne to tak bych rada vedela, zda to je normalni nebo ne. Vim, ze bych to delat nemela, ale bylo to opravdu poprve co jsem to zkusila tak prave nevim zda je to OK nebo ne.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28345 příspěvků 18.12.16 17:36

8o upřímně- myslíš, že je normální si kontrolovat tuhost děložního čípku v těhotenství? Pominu li zanesení infekce do rodidel, efekt je jak sama vidíš nulový, jelikož nejsi lékař.
Nejspíš ti dnes plod nalehl hlavičkou do porodních cest.
Pokud máš pochyby, tak si jed´do porodnice, jinak porod samozřejmě nějak začíná, není bezpříznakový.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sportovní průšviháři v Česku: Kokain, alkohol i vážná autonehoda!

Profesionální sportovci, ať už ti čeští, nebo zahraniční, se poslední dobou... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >