Tvrdost čípku ve 30. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 15:58
tvrdost cipku ve 30tt

Dobrý den, nevíte někdo, jak tvrdý cipek by mel byt ve 30tt. Ja dneska se mi prcek nejak tlaci dost dolu. Ze zvedavosti jsem zkusila cipek a zjistila jsem ze je mekoucky asi jako tvar 8o. Prekvapilo mne to tak bych rada vedela, zda to je normalni nebo ne. Vim, ze bych to delat nemela, ale bylo to opravdu poprve co jsem to zkusila tak prave nevim zda je to OK nebo ne.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 18.12.16 17:36

8o upřímně- myslíš, že je normální si kontrolovat tuhost děložního čípku v těhotenství? Pominu li zanesení infekce do rodidel, efekt je jak sama vidíš nulový, jelikož nejsi lékař.
Nejspíš ti dnes plod nalehl hlavičkou do porodních cest.
Pokud máš pochyby, tak si jed´do porodnice, jinak porod samozřejmě nějak začíná, není bezpříznakový.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >