Strach a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 06:36
Strach a těhotenství

Ahoj maminky, jsem v 5tydnu těhotenství, beru femibiotin každý den do 12TT.. Ale jde o to, mám strach :,(.. Bojím se, že potratim nebo nebude bít srdíčko, jsem mladá, je tohle mé první těhotenství. Furt si říkám, beru kvalitní doplněk, miminko má všechno aby se mohlo vyvíjet. Co mám s tím strachem dělat :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.12.16 06:40

Zdravím, také jsem se bála (neodůvodněně), a to jsem první těhu zjistila ve 13tt. Nebojte se, brzy strach ustoupí :hug: Přeji hodně štěstí a sil! :kytka:
(zkuste se zabavit, aby jste přišla na jiné myšlenky)

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 19.12.16 06:43

@holkaZ až bude bít srdíčko, budu šťastná, ale stejně to strach je hrozný :( moc dekuju za pozitivní odpověď :andel:

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 19.12.16 06:44

Upřímně? Strach budeš už mít skoro pořád. Někdy větší, někdy menší. Teda já to tak měla a mám a určitě nejsem sama. Napřed aby mu/jí tlouklo srdíčko, pak aby bylo všechno v pořádku na UTZ ve 12. týdnu, aby měl v pořádku orgány na UTZ ve 20. týdnu, aby se nenarodil/a příliš brzo, aby se něco nestalo u porodu, aby nezemřelo na náhlé úmrtí kojence, aby na sebe nestrhl/a horký nápoj, aby nevlítl/ a pod auto, aby se nedal/ a na drogy, aby v si v pubertálním poblouznění nesáhl/a na život, aby si nenašel/a špatného partnera, aby měli zdravé děti,…a jede to nanovo :mrgreen: Takže se zkus zaobírat i něčím jiným, než myšlenkama na mimino a bude líp :kytka:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 19.12.16 06:46

První tehu zamlkle, nyní jsem v 8 tt, srdíčko máme, ale ten strach je hrozný a myslím, že už mi zůstane :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 06:46

@Meeshab Jo to je mi jasné :) ale budu dělat vždy všechno proto abych miminko v budoucnu ochránila :) asi semnou blouzni hormony 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 06:47

@Kikkinka jej :/ a v kolikatem týdnu bylo srdíčko já jdu 2.1 na Ultrazvuk tak snad budeme mít taky :)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 19.12.16 06:51
@Anonymní píše:
@Kikkinka jej :/ a v kolikatem týdnu bylo srdíčko já jdu 2.1 na Ultrazvuk tak snad budeme mít taky :)

6+4 (ale podle ms by to mělo být 7+4) :andel: další kontrola 27.12 tak doufám, že je vše ok, protože čekání na další kontrolu je nekonečné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 06:53

@Kikkinka určitě bude :) tak snad v tom lednu bude srdíčko :(..

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 19.12.16 06:55
@Anonymní píše:
@Kikkinka určitě bude :) tak snad v tom lednu bude srdíčko :(..

Určitě :kytka: když sem byla na kontrole v 5+2 tak nebylo na ultrazvuku ještě ani embryo a o týden později už i srdíčko :*

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 19.12.16 06:57
@Meeshab píše:
Upřímně? Strach budeš už mít skoro pořád. Někdy větší, někdy menší. Teda já to tak měla a mám a určitě nejsem sama. Napřed aby mu/jí tlouklo srdíčko, pak aby bylo všechno v pořádku na UTZ ve 12. týdnu, aby měl v pořádku orgány na UTZ ve 20. týdnu, aby se nenarodil/a příliš brzo, aby se něco nestalo u porodu, aby nezemřelo na náhlé úmrtí kojence, aby na sebe nestrhl/a horký nápoj, aby nevlítl/ a pod auto, aby se nedal/ a na drogy, aby v si v pubertálním poblouznění nesáhl/a na život, aby si nenašel/a špatného partnera, aby měli zdravé děti,…a jede to nanovo :mrgreen: Takže se zkus zaobírat i něčím jiným, než myšlenkama na mimino a bude líp :kytka:

Já vždycky říkám: Máš málo starostí, tak si pořiď dítě a budeš je mít už pořád :lol: :lol:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 19.12.16 07:14

Strach budeš mít už do konce života, teď se bojíš zda bude bít srdíčko, potom to bude první screening, velký ultrazvuk, hranice možného přežití 24. týden, potom zda zvládne porod, potom ho budeš pozorovat v postýlce, budeš čekat až bude lézt, chodit, mluvit, až půjde do školky, školy, první mejdan, až se odstěhuje a najde si práci, až bude čekat svoje dítě,…

Kotatko03
Echt Kelišová 8070 příspěvků 19.12.16 07:18
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem v 5tydnu těhotenství, beru femibiotin každý den do 12TT.. Ale jde o to, mám strach :,(.. Bojím se, že potratim nebo nebude bít srdíčko, jsem mladá, je tohle mé první těhotenství. Furt si říkám, beru kvalitní doplněk, miminko má všechno aby se mohlo vyvíjet. Co mám s tím strachem dělat :(

naučit se s ním bojovat, nepoddávat se mu…bude tu pořád…i když se dítě narodí, jak poroste…prostě po­řád

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.12.16 08:06
@zoeee203 píše:
@holkaZ až bude bít srdíčko, budu šťastná, ale stejně to strach je hrozný :( moc dekuju za pozitivní odpověď :andel:

Není zač :kytka: Strach a pochybnosti jsou přirozené, asi to souvisí s láskou k nenarozenému dítěti. Mě u druhého mimi ukázali jen černou skvrnku, byla jsem těhotná krátce. Mudr řekl že je nejdůležitější že je tam, kde má být. Víc jsem neřešila a užívala jsem si těhotenství už od prvního trimestru. Ale první je první… Psala jste že jste mladá, já měla první ve dvaceti :lol:

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 19.12.16 08:45

@holkaZ je po anonymitě :D to nevadí :) Každopádně ano je mi 20 :).. Snad ten femibion k něčemu bude, cítím k tomu lásku už teď 8o :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >