Jíte čokoládu u kojení a kolik?

Anonymní
22.10.20 01:38

Jíte čokoládu u kojení a kolik?

Ještě teda přemýšlím jestli se může jíst salám.. brambůrky a jiné nezdravé věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
766
22.10.20 06:21

U prvního dítěte jsem pak už jedla všechno, občas i ty brambůrky, smažené, čokoládu. I čerstvé pečivo, jahody a nevím, co všechno se říká, že se jíst nemá. On měl totiž silné koliky, ale i když jsem zkusila fakt přísnou dietu bez pečiva, nadýmavých věcí, mléčných výrobků, vajec… Stejně plakal, pořád stejně, i po několika dnech, co jsem se přísně držela. Teď prostě budu pomalu zařazovat, těm nejvíc dráždivým věcem se vyhýbám od začátku a pomalinku postupně budu zařazovat a sledovat reakce. Pokud miminko něco nedráždí a strava mámy je vyvážená, myslím, že miska chipsů k telce nebo pár kostiček čokolády fakt nezanechá žádné následky :nevim: Jestli to není to jediné, co jíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5182
22.10.20 06:49

Můžeš jist co chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
22.10.20 07:00

Nechapu, proč bys nemohla čokoladu, salám atd. Děti mám dvě, a jedla jsem pořád stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
22.10.20 08:06

Já jsem u staršího jedla vše, kolikymel, ale co mělo vliv nevím :nevim: mladší má teď pár týdnů a čokoládu nemůžu vůbec jist. Po první studentské pečeti (půl tabulky :oops:) se totálně osypal v obličeji, mel všude pupínky a i červené fleky na tvářích a celé. Vypadal fakt hrozně a asi do týdne to bylo ok. Od té doby zkouším vždy jen kousek, ale stejně pak osypany trochu je :? Jiné nezdravé věci nejím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6863
22.10.20 08:13

Pokud to zazivani ditete dava, proc ne. Dceri se treba objevila kvasinka ve strevech, z toho ekzem a drzela jsem prisnou protikvasinkovou dietu, ze jsem kojila. Bylo to hrozny, ale pomohlo to, takze jsem to pro ni rada udelala. Nejhorsi jsou prvni dny, pak si clovek zvykne, co muze a co ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama