Jména dětiček

68
21.8.06 15:18

jmena deticek

cauki holky,
jake mate vybrane jmena pro svoje prcky??
My mame doma Kristynku,Andrejku a ted jme vybrali na kluka Tomasek a na holcicku Viktorku :lol:
Ale z vyberem jmena jsme ted meli opravdu problem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1177
21.8.06 15:22

Re: jmena deticek

Sice to tu bylo už několikrát, ale taková diskuse je vždycky zajímavá a inspirativní. My doma ještě žádné dítě nemáme a pro miminko v bříšku máme připravena jména Justýnka a Adámek. Justýnka je jistá na 100% a Adámek jen na 50% - ještě neschválil manžel. Ale on to nakonec určitě schválí, protože k našemu příjmení se zkrátka jiné jméno nehodí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
21.8.06 15:22

Čauky,
tak mi máme doma Kubíčka (já chtěla Honzíka,ale manža nee), kdyby to byla holčička,tak jednoznačně Natálka :wink:

pá Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
21.8.06 15:29

ahoj,
my sice jeste doma detatko nemame (ale cekame kazdym dnem kdy uz), pro kluka jmeno Stanislav, pro holku Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
21.8.06 15:30

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
21.8.06 15:32

Re: jmena deticek

AHOJ,

my máme doma 13-denní Veroniku.. Toto jméno jsme měli s manželem vybrané už tak nějak od začátku, pak když nám potvrdil holku dr., tak to bylo jasné.. Kdyby bylo druhé dítko pak kluk, tak to bude Jan :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
21.8.06 15:50

Ahojky, tak my mame netradicni, Roderick a Frederika, ale mame k tomu polske prijmeni, takze se to hodi :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2284
21.8.06 16:04

Ahojky,
taky máme Viktorku, vybrali jste dobře :D

Adka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.8.06 16:10

a ze je to hezke jmeno :lol: ja na druhem miste mela Sofii,to kdyby nahodou,ale radsi jsem chtela tu Viktorku a pro:,–(ila jsem si ji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
21.8.06 16:34

Mám doma 7l Nelu, a dole na metříku je Lia (Liliana). Pro kluka sem měla vždy Oliver.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
21.8.06 16:39

Také zdravím a přidávám se k diskusi : My máme doma skoro 6 letého Matěje ( dneska, bohužel, jich je čím dál víc…),kdyby byl holčička byla by to Barborka.Teď jsem ve 12.týdnu a máme Vojtěcha a já bych chtěla Dorku, manžel Johanku nebo Rozárku…Takže uvidíme :-)) Mějte se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1450
21.8.06 16:43

Mám doma 8letého Štěpána a 6letého Tomáše, a jestli i tohle třetí bude kluk, tak mě asi trefí, protože jméno mě žádné nenapadá, snad mě nějaké jméno ispiruje tady :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
21.8.06 17:23

Ahoj,
my mimčo taky teprve čekáme, holčičku a bude se jmenovat Sára, na chlapečka jsme měli ( a při druhým pokusu budeme mít ) Jeníčka, po manželovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fontanka
21.8.06 17:59

Jéé, BOŽÍKU, tak ty nevíš, jestli čekáš holčičku nebo kluka? tak to já jsem to u tý třetí holčičky věděla stopro :lol:
My máme Karolínu, Adélu a Rosalii Annu - ta poslední má 2 jména, protože babička se nějak nemohla smířit s Rozárkou, takže když mi praskla plodovka, tak jsem načmárala 2 jména a jelo se!
No a kluka jsme vždy chtěli Matěje - tak ho má aspoň brácha.
Jinak Viktorie je hezké jméno, ale taky je jich už celkem dost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
21.8.06 18:01

Zdravíme maminky a miminka,
my máme doma Leonku (věděli jsme že to bude holčička) a na kluka jsme měli vybráno Martin, i když Tomáš se mi líbí víc, ale k přijmení se nám to moc nehodí. Tak uvidíme, jaké jméno vybereme na druhé dítko. To je ale ještě daleko. Snad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama