Jména pro dvojčátka - holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:18
Jména pro dvojčátka - holky

Ahoj, jdeme sem pro inspiraci a rádi bychom i názor na náš výběr. Čekáme dvojčátka, holčičky. Příjmením jsme Mládkovi, tedy žádnou divočinu riskovat nechceme. Ale rádi bychom se vyhnuli moc populárním jménům, líbí se nám například

Nina a Ida
Ida a Zoja
Ida a Karla
Klára a Šárka Šárka a Sára (ale to by bylo asi hodně nepraktické)
Sára a Nina
Gabriela a Sylvie
Daniela a Gabriela… co myslíte, máte ještě nějaké nápady? Jména by se neměla plést, ale zase měla by k sobě aspoň jakž takž ladit stylem, délkou a oslovením…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sue2008
Kecalka 404 příspěvků 07.05.19 23:23

Me se vzdycky libila Ida (u nas neprosla pres manzela). Ale volila bych k tomu neco stejne kratkeho - treba Eva :think:

MayaLevin
Stálice 55 příspěvků 07.05.19 23:29

Zora, Gita, Ina, Nina.

janaapo
Kecalka 433 příspěvků 07.05.19 23:32

Nase holky jsou Tereza a Kristyna. Dalo nam strasne prace a casu je vybrat. U syna to bylo o dost jednodussi. Ja jsem pro jmena, ktera maji hodne variant osloveni. Z vaseho vyberu by se mi libila Sarka a Klarka. Nekde jsem tu cetla, ze neni uplne vhodne davat podobne znejici jmena, ze pak deti nevedi na ktere volas :think: No a to treba Sarka a Klarka je :mrgreen: Drzim palce, at jste hlavne zdrave :kytka:

slečna97
Kecalka 153 příspěvků 07.05.19 23:41

Sára a Nina :think: :think:
Sára a Bára :think:, takto to z ní stějně, ale oslovovat jde jinak :)
Sára a Laura, je špatné, že to stejně zní
Ida se mi, ale líbí taky, ale volila bych stejně dlouhé jméno, aby si nic nevyčítali, Ida a Iva, Ida a Eva, Ida a Mia, Ida a Lea :think: :think:

warita
Extra třída :D 10810 příspěvků 07.05.19 23:48
@Anonymní píše:
Ahoj, jdeme sem pro inspiraci a rádi bychom i názor na náš výběr. Čekáme dvojčátka, holčičky. Příjmením jsme Mládkovi, tedy žádnou divočinu riskovat nechceme. Ale rádi bychom se vyhnuli moc populárním jménům, líbí se nám napříkladNina a Ida
Ida a Zoja
Ida a Karla
Sára a Nina
Gabriela a Sylvie
Daniela a Gabriela… co myslíte, máte ještě nějaké nápady? Jména by se neměla plést, ale zase měla by k sobě aspoň jakž takž ladit stylem, délkou a oslovením…

mne se libi Ida a Nina

warita
Extra třída :D 10810 příspěvků 07.05.19 23:49
@slečna97 píše:
Sára a Nina :think: :think:
Sára a Bára :think:, takto to z ní stějně, ale oslovovat jde jinak :)
Sára a Laura, je špatné, že to stejně zní
Ida se mi, ale líbí taky, ale volila bych stejně dlouhé jméno, aby si nic nevyčítali, Ida a Iva, Ida a Eva, Ida a Mia, Ida a Lea :think: :think:

Leu mam doma. Kdyby se mi podarila jeste jedna, bude Maya

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 00:22

Já jsem rodila 3týdny zpět a Ninu měli na 8 pokojích…sestřičky říkaly, že to za chvíli trumfne Elišky, Elly a Sofie. Tak pokud nechceš moc populární, asi bych Ninu nedala.

luca241
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 08.05.19 01:58
@Anonymní píše:
Ahoj, jdeme sem pro inspiraci a rádi bychom i názor na náš výběr. Čekáme dvojčátka, holčičky. Příjmením jsme Mládkovi, tedy žádnou divočinu riskovat nechceme. Ale rádi bychom se vyhnuli moc populárním jménům, líbí se nám napříkladNina a Ida
Ida a Zoja
Ida a Karla
Sára a Nina
Gabriela a Sylvie

Sára a Nina

Uživatel je onlineFamke
Povídálka 29 příspěvků 08.05.19 02:06

Ida a Karla. :srdce:

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 08.05.19 05:08

Terezka a Deniska

Kelsey
Hvězda diskuse 45928 příspěvků 08.05.19 06:06

Amalie a Malvina nebo Amelie a Maya. Nina a Nela. Edita a Ella.
Tvuj vyber :nevim: nedokazala bych si vybrat.

NikysekR
Extra třída :D 10573 příspěvků 11 inzerátů 08.05.19 07:14

Známá má dvojčata Ninu a Ditu, moc se mi to líbí ;)

EMicina
Kelišová 5117 příspěvků 08.05.19 07:15

Jeden tatínek vybral pro dvojčátka jména Iva a Blanka. Z důvodu, že mají svátek po sobě. Na začátku prosince.

SibyllaTrelawney
Kecalka 399 příspěvků 08.05.19 09:21

Mi se líbí první 2 dvojice - Ida a Nina nebo Ida a Zoja. Moc hezké, k vašemu příjmení se hodí.

Sáru bych nebrala, těch jsou mraky. Výše uvedená jména nejsou častá a přitom jsou úplně normální, žádné pošahané děsy. :)

EDIT: teď jsem dočetla příspěvek výše o Ninách… tož tedy… Ida a Zoja :) :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama