Jména pro holku i kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

INeedHelp
Povídálka 16 příspěvků 28.10.18 18:07
Jména pro holku i kluka

Jaké jména vybrat pro deti? (Jak pro holčičku tak pro kluka?)

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3183 příspěvků 28.10.18 18:13

@INeedHelp A jaká jména se ti líbí? Česká, cizí, moderní, staročeská, tradiční, neobvyklá? Já bych holčičku pojmenovala třeba Alžběta, kluka Richard.

a12
Vesmírná mluvilka 32133 příspěvků 28.10.18 18:15

Tak to je otazka teda :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 28.10.18 18:19

A příjmení? Jako každému se líbí něco jiného :D já mám třeba Alexandra, to jde pro kluka i holku a dobře se to zkracuje :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 3496 příspěvků 28.10.18 18:21

No, aby se vam libila :think: ?

INeedHelp
Povídálka 16 příspěvků 28.10.18 18:29

Me se třeba líbí pro holku Ema, Nina, Eliška a pro kluka Matyas, Ben,Lukáš, Sebastián, a takhle no,ale nemůžu si vybrat nebranim se i jiným ale tohle jsou asi mi favoriti a přítel spis voli česká jmena no jinak říká, ze to nechá na me:)

Jogrr
Závislačka 4319 příspěvků 28.10.18 18:37
@INeedHelp píše:
Me se třeba líbí pro holku Ema, Nina, Eliška a pro kluka Matyas, Ben,Lukáš, Sebastián, a takhle no,ale nemůžu si vybrat nebranim se i jiným ale tohle jsou asi mi favoriti a přítel spis voli česká jmena no jinak říká, ze to nechá na me:)

Tak se tim rid (ze to muz necha na Tobe), ja vypisovala jmeno az na ceste do porodnice, nemohli jsme se dohodnout a ani jeden nechtel ustoupit.

LaraA
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 28.10.18 18:41

vezmi kalendar a listuj :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 28.10.18 18:47

Jednoduché, s manželem jsme si sedli ke kalendáři, vyškartali všechna jména ke kterým měl jeden z nás výhrady a z toho zbytku se vybere celkem snadno. Jen to nechce nechávat na poslední chvíli, u dcerky jsem šla rodit a nebyli jsme úplně rozhodnutí u jména pro kluka ale naštěstí to byla holčička. :mrgreen:

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 28.10.18 19:03

René :mrgreen: to je jak pro kluka tak pro holku :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 32133 příspěvků 28.10.18 19:10
@INeedHelp píše:
Me se třeba líbí pro holku Ema, Nina, Eliška a pro kluka Matyas, Ben,Lukáš, Sebastián, a takhle no,ale nemůžu si vybrat nebranim se i jiným ale tohle jsou asi mi favoriti a přítel spis voli česká jmena no jinak říká, ze to nechá na me:)

Ema, nina, lukas :mrgreen:

Lucinka08
Stálice 75 příspěvků 2 inzeráty 28.10.18 20:25

@INeedHelp
Ahoj mě se libi Darina a Eliáš. Darinku mame doma a je spousta možností jak ji říkat ;)

Danus1
Kecalka 487 příspěvků 28.10.18 22:08
@INeedHelp píše:

Z tveho vyberu se mi moc libi Nina a Ben, ale libi se mi vsechna tebou uvedena :)
Ja mam Emmu a Julii.
A co treba Laura, Edita, Judita, Vanda, Sabina, Lada, Diana, Klara, je toho spousta.
Kluci Dominik, Max,

Hodne stesti pri vyberu.

INeedHelp
Povídálka 16 příspěvků 28.10.18 23:00

Nebo jsem ještě premyslela nad Markétkou?

INeedHelp
Povídálka 16 příspěvků 28.10.18 23:01

Nebo třeba Viktor|Viktorie

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >