Jméno pro dvojčátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Love1
Nováček 5 příspěvků 01.10.14 14:21
Jméno pro dvojčátka

Poraďte jméno pro holčičku a chlapečka. Máme příjmení Müllerovi. Zatím se nám líbí Diana [Dajána] Phoebe a Nicholas David [Dejvit]. Co se líbí Vám? Jen pro upřesnění rok bydlíme v USA, proto chceme cizí.
Předem děkuji
Adriana + Raquel 8 let a Emilly 4 roky :)

Reakce:
rasataka
Závislačka 3893 příspěvků 01.10.14 14:24

Phoebe a david za mě :) a i kdyby jste bydleli v ČR-nemusí být typické české jméno. Také máme cizí jméno co není v kalendáři :)

lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 01.10.14 14:25

Špatnej web, ne? ;) Pokud hodláte v USA žít i nadále, poradí ti spíš USA matky. Pokud se hodláte někdy vracet, dala bych něco víc obojetného do Čech i ciziny.. Třeba jako je ta Adriana nebo Emilly..

Alexina
Kecalka 109 příspěvků 01.10.14 14:31

Diana se mi líbí :-) Já mám Karin, Adama a Simona.. taky použitelné tady i v USA, řekla bych..

vendikknapik
Závislačka 2529 příspěvků 01.10.14 14:43

Mám Nellu a Davida, oba jsou Nováci.

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 01.10.14 14:43

Phoebe a David :) krásná jména :kytka:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8752 příspěvků 01.10.14 14:53

@Love1 Tak spíš bych řešila zda se chci nebo nechci vrátit a dle toho i volila jméno… Známá žila 6let v US, ale věděla, že se chce vrátit. Tak tomu přizpůsobila jména - Sofie a Ella… :nevim:

Love1
Nováček 5 příspěvků 01.10.14 15:02

Rasataka, můžu se zeptat jaké jméno máte?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 01.10.14 15:59

@Love1
Za mě Diana a David… k tomu příjmení mi to sedí o hodně líp než ta druhá jména… :kytka:

A navíc to budou dvojčátka, tak obě o „D“ :palec:

Flenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 21:32

Z vašich Diana a David, za mě Rosemary, Carol, Theressa a kluk Michael (miluju Fassbendera), nebo Hugh.

Napiš jak jste vybrali :)

nikol.simi
Povídálka 27 příspěvků 29.10.14 21:10
jmena pro dvojčata, pohlaví neznáme

Prosím o radu jména k přijmení Šimíček/Šimíčková

Příspěvek upraven 30.10.14 v 07:39

zitka01
Extra třída :D 12650 příspěvků 29.10.14 21:16

Me se vzdy strasne libilo jmeno Sarah a Sebastian pro dvojcata super. David taky super a Diana taky :palec:

Flenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.14 23:45

Martin, Kamil, Michael, Josef, Ctirad, Dominik, Vavřinec.

Anna, Julie, Berenika, Apolena, Natálie, Valentýna, Johana, Emilie, Alice.

@nikol.simi Možná kdybys trochu specifikovala jaká jména hledáš:). Jestli novější, starší, častější, méně častá, klasická, exotičtější:). Zkusila jsem od každého něco.

;)
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >