Jméno Valentina

Anonymní
26.4.21 20:43

Jméno Valentina

Anonym, děkuji.
Líbí se vám jméno Valentina? Mně se začalo líbit. Ovšem zdrobnělina Valina mi trhá uši. Oslovení zkráceně Valča by mi nevadilo.
Ještě se mi líbí jméno Sandra a Tereza.
Zajímají mě vaše názory, ano, rozhodnutí je zcela na nás.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20952
26.4.21 20:47

Jako není to špatné jméno, docela se mi líbí, ale Valina to bude. To už bych potom dala radši Valerii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
26.4.21 20:47

Nemam problém ani s jedním jménem. Znám Valinku, Sandrušku i Terezku a taky Valču, Sandru a Terku ;) jak holčičky, tak dospělé ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
26.4.21 20:48

Dala bych Terezku kdybych mohla, ale už jich mám okolo sebe dost :mrgreen:.
Valentina se mi nějak nelíbí už jako takové jméno a Sandra je taková,,nepohybovatelná” :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
26.4.21 20:48

Ja osloveni Valina a Valča znam pro Valerii. No ale klidně můžou být i pro tu Valentinu, nicméně dvě vcelku pěkná jména se totálně zhyzdi těmito verzemi… když už, tak bych ji říkala Vali, Tino..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
26.4.21 20:49

Ja mam Valentynu… A rikame ji Tynko, Tynus(ko).. nekdo Vali, Valco..ale to minimalne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
26.4.21 20:54

Lepší mi přijde Valentýna, to krátké měkké i mi tam nějak nesedí. Terezek je podle mě milion, Sandra je v pohodě. Znala jsem jednu a říkalo se jí Sendy, ale ani v tom základním tvaru to podle mě nezní nějak extra tvrdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
26.4.21 20:58

Mně se moc líbí, ale s tvrdym y… A říkala bych jí Valinko, nebo Valentynko.. Krásné jméno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25155
26.4.21 21:13
@Anonymní píše:
Anonym, děkuji.
Líbí se vám jméno Valentina? Mně se začalo líbit. Ovšem zdrobnělina Valina mi trhá uši. Oslovení zkráceně Valča by mi nevadilo.
Děkuji.

To je jako Valerie. Jméno je v základu krásné, ale Valina, Valča atd. je příšernost. Na druhou stranu, když jí budete oslovovat Valentino, tak jí tak bude oslovovat většina lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21995
26.4.21 21:17

Valentina nebo Valentýna dobrá, Sandra se také dá, Terezek je už fakt hrozně moc, to raději ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
26.4.21 21:19

Mame Valentynu v rodine. Rikame ji Vajo, Vajeno, Valousi, Valentynko, Valuno, Valinko. To jmeno je hrozne variabilni. Takze bych se ho nebala. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
26.4.21 21:20

Znala jsem Valentýnu, říkali jsme jí Valentýno. Valentina se mi tolik nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53136
26.4.21 21:20
@Anonymní píše:
Anonym, děkuji.
Děkuji.
Valča je teda děs :jazyk: U Valentiny mne vadí že bud se z ní dělá jiné jméno. my máme Valerii a většinou jí říkáme Vali, Valinu nesnáší a je totál nepříčetná. Takhle jí často oslovuje tchyně a pak se diví že k ní Vali nechce :lol: spíš bych dala Valentýna, ale málokdo bude říkat celé jméno. Pak i záleží na dítěti co se mu bude líbit ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
26.4.21 21:48

Mně se jméno Valentina líbí, pokud to sedí k příjmení, tak proč ne? :) Valča je taky docela fajn.
Terezek je sice hodně, ale taky jsem ji chtěla, byla to moje srdcovka, ale vyfoukla mi ji ségra :lol: Sandra mi trochu přijde jako jméno z erotického filmu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
26.4.21 21:57

Líbí se mi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu