Jogurt od Pilos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tygrikj
Stálice 62 příspěvků 12.02.12 13:29
jogurt od Pilos

Ahojky,chtěla jsem se zeptat jestli můžu dát synovy (7měsíců) jogurt od značky Pilos bílý 2,5% (píšou vesnický) kupuji mu Activii,ale ted ji nemám a chci mu dát dvě lžíčky do přesnídávky. Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66644 příspěvků 12.02.12 13:32

Já bych řekla, že je možná lepší než celá activie… koukni na složení myslím, že tam není nic závadného.

El-Brno
Kelišová 5458 příspěvků 12.02.12 13:36

Souhlas s Jani. Já teda dávám tučnější, většinou mají kolem 10%, ale to je detail :mavam:

tygrikj
Stálice 62 příspěvků 12.02.12 13:37

mě activii doporučila doktorka a ještě holandii. ani nevím co by měli ty jogurty obsahovat :(

Ester13
Kelišová 5845 příspěvků 12.02.12 13:38

Pilos je dobrý, Holandia lepší, ale jinak spokojenost :)

tygrikj
Stálice 62 příspěvků 12.02.12 13:40

děkuji moc tak dostane prdolka ke svačině :D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66644 příspěvků 12.02.12 13:53
Ester13 píše:
Pilos je dobrý, Holandia lepší, ale jinak spokojenost :)

Souhlas, taky dávám holandii… jo a pro ty, kdo mají poblíž globus a chtějí ušetřit, tak ten jejich korekt je od Holandie ;-)

tygrikj
Stálice 62 příspěvků 12.02.12 14:05

a ještě jsem se chtěla zeptat,když bych koupila třeba velkou holandii (500g) jak dlouho může být otevřená v lednici..... nebo jí musím hned zlikvidovat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66644 příspěvků 12.02.12 14:07

Já ji tedy nekupuju (jde o moji lenost, ten malý se sní celý), ale někdy je nedojedený v lednici 2 dny a v pohodě.

Navli
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 12.02.12 14:17

Tak já zase bych tak malému dítku nedala Activii, prostě podle mého se tu o kvalitě dá pochybovat i když hodně dr. je zmasírováno obch. zástupci této firmy a doporučuje ji jak jen může..

Za mě opravdu kvalita - Holandia, pak samo jejich produkty pod značkou Globus - je potřeba se pořádně podívat na etikety, vesnicky od Pilosu a pak ještě jeden takový s modrým obalem - kupovala jsem jej v Penny. Všechny v 500ml balení - půlku jeden den, půlku druhý a dcera se olizovala.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 12.02.12 14:19

Ahoj. Kupujem Holandii i Pilos (manžel má radši Holandii, mně chutná víc Pilos) a oběma holkám dávám obojí. Ten Pilos mají i tučnější (tuším 3% i 10%). Kupuju velké balení (500g) a míváme je otevřené v lednici i 2 dny. Většinou ho sníme hned (jsou to akorát 4 porce), ale starší chce někdy ovocné a manžel jí spíš tu HOlandii.

Monous007
Kecalka 487 příspěvků 12.02.12 14:23

Ahoj, já dělám jogurt doma, ale výchozí kultura byla taky Holandie (Selský jogurt), takže vlastně za nás taky Holandie :P
Jinak by v každém i kupovaném jogurtu pro prcky hlavně měla být živá kultura a co nejméně konzervantů a dalších podobných „dobrot“. Než jsme začli dělat doma, baštila malá nejvíc Klasik od Olmy

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 12.02.12 14:54
Navli píše:
Tak já zase bych tak malému dítku nedala Activii, prostě podle mého se tu o kvalitě dá pochybovat i když hodně dr. je zmasírováno obch. zástupci této firmy a doporučuje ji jak jen může..Za mě opravdu kvalita - Holandia, pak samo jejich produkty pod značkou Globus - je potřeba se pořádně podívat na etikety, vesnicky od Pilosu a pak ještě jeden takový s modrým obalem - kupovala jsem jej v Penny. Všechny v 500ml balení - půlku jeden den, půlku druhý a dcera se olizovala.

slozeni activie

Složení: mléko, mléčné bílkoviny, jogurtová kultura a bifidokultura

co se ti na tom nezda, mleko je malo mlecne??

kokomo
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 12.02.12 15:12

nečetla jsem celou diskusi…ale kupujeme 3% a 10% pilos…je dobrý, dále kupujeme tesco smetanový (je stejný jako choceňský max) - 10%…jsme drobínci, tak proto ;) holandie nám nechutná…a co se týče activie…je řídká (dlouho jsem jí nekupovala, možná se změnila) a hlavně je zbytečně předražená a žádná speciální kvalita to není, takže mi nekupujeme..a ty ochucené jsou pěkný hnus… ps: vystudovala jsem mléko, tak kdybyste chtěly nějaké info, tak se ptejte, zkusím odpovědět ;)

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.12 15:13

ještě myslím Clever jogurty z Billy jsou od Hollandie a jsou dobrý a levný. Pilos kupujeme taky a bez problému. Po activii měl syn průjem a dr. říkala že je tam hodně těch kultur

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama