Jogurty

1083
23.11.07 15:50

Jogurty

Zajímalo by mě, od kdy a jaké jogurty dáváte svým malým drahouškům :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.11.07 16:12

Ahoj, já od 8. měsíce, čistě bílou Hollandii (echt selský jogurt :-) ), ostatní blinkal. Teď už má skoro rok, tak mu sem tam do ní přidám malou kávovou lžičku domácí marmelády na radu doktorky. Prý lepší než uměle doslazované, konzervované a barviva obsahující ochucené jogurty.

• Nahlásit
  • Citovat
460
23.11.07 16:52

Já jsem začala taky tak kolem 8 měsíce a dávala jsem bílý valašský, později bílé jogurty uplně odmítal, tak jsem dávala activii bílou slazenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
23.11.07 21:03

Já začala dávat jogurty kolem desátého měsíce.
Začali jsme holandií, moc se netvářil, tak jsem dala aktivi - bílou, neslazenou a po pár dnech holandii - tu už teď dáváme pořád. Nesladím mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
23.11.07 22:04

My začali kolem 9. měsíce - neslazená Activie, Hollandia, občas smetanový CHoceňský. Taky nesladím a může se po nich utlouct, ikdyž na Hollandii si chvíli zvykal :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
23.11.07 23:15

Od sedmi měsíců, začínali jsme bílým plnotučným (3,5% tuku), třeba Hollandia nebo Bio Olma, hlavně živým (s probiotickou kulturou). Mícháme s ovocem (banán, jablka, hruška, švestka..), dáváme i kefírové a acidofilní mlíko, od roku klidně méně tučné i ochucené.
Jsem obhájce-propagátor kravského mléka v dnešní fanaticky HA-sojovo-mateřské době.
Krávy budižte velebeny, díky za vaše dary (nejvíce za máslo:).
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.11.07 17:15

tak my jsme začaly s jogurty až v roce, ale manžel má alergii na pyly, tak jsme si ze zeačátku dávali pozor na mléko atd… a rovnou teda se slazenou Holandií. domácí marmelády nemám a slazeného se až tak nebojím. trošku cukrů taky potřebuje a už je dost velká. samozřejmě to nepřeháníme :-) Klárka se může utlopuct. ještě jí dávám jahodovou Fantazii a občas Jogobelu. ale ta jí moc nejede.
nozu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama