Jsem asi psychicky nemocná :/

Anonymní
5.1.20 11:20

Jsem asi psychicky nemocná :/

Trápím se už delší dobu, můj problém se postupně zvětšuje. Mám potíže při komunikaci s lidmi, je mi z toho až fyzicky zle. Když jsem doma nebo s rodinou, jsem naprosto v pohodě. Vadí mi cizí lidé, např. jít nakoupit a čekat ve frontě u pokladny nebo na poště jednat s pošťačkou.. Snažím se to překousnout, jdu do těch situací i když mi nedělají dobře, ale z nervozity z těch lidí či stresu se z toho začnu celá klepat, třese se mi i hlas.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

138
5.1.20 11:42

Zkus zajít za psychologem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
5.1.20 11:54

Určitě vyhledat psychologa. Každopádně je pokrok, že si alespoň uvědomuješ že nějaký problém máš. A chceš ho řešit. Podívej se kde je ve tvém okolí nějaký dobrý psycholog a moc to neodkladej. Kolikrát bývají dlouhé objednací lhůty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:20
@Anonymní píše:
Trápím se už delší dobu, můj problém se postupně zvětšuje. Mám potíže při komunikaci s lidmi, je mi z toho až fyzicky zle. Když jsem doma nebo s rodinou, jsem naprosto v pohodě. Vadí mi cizí lidé, např. jít nakoupit a čekat ve frontě u pokladny nebo na poště jednat s pošťačkou.. Snažím se to překousnout, jdu do těch situací i když mi nedělají dobře, ale z nervozity z těch lidí či stresu se z toho začnu celá klepat, třese se mi i hlas.. :zed:

To už chce podle mě antidepresiva :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama