Otázka pro Pražačky – je to hezké v Hloubětíně?

2126
5.1.20 10:10

Otázka pro Pražačky

Ahojky holky, plánuju na jaře prodloužený víkend v Praze, spojený s koncertem v O2 aréně. Našla jsem si ubytko v hotelu Bella v Hloubětíně, tak mě zajímá jak je na tom Hloubětín, jestli je to čtvrť, kterou můžete doporučit k přespání apod. Třeba u nás v Brně jsou městské části, které bych nedoporučila,,,nepřizpůsobiví občané apod… tak o něco podobného prosím vás, díky, A.

Nebo kdybyste měli doporučení na slušný penzion/hotýlek v „blízkosti“ arény, nebo alespoň s přímým spojením k ní, kam můžou i pejsci, tak beru, ale ta Bella se nám dost líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

885
5.1.20 10:12

Je to tam v pohodě. Nebezpečno tam není. :lol: Ale na pohled to není zrovna hezká část Prahy. Taková obyčejná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
5.1.20 10:17

Je to tak fajn.. Jen u penny v hloubetine občas nějaký bezdac ale jinak ok. Ten hotel neznám. Co ale můžu doporučit je penzión simanda nebo na simande, to je v kyjich. Je to relativně kousek odtamtud. Fajn ceny a hezké pokoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 10:26
@Virgina123 píše:
Je to tak fajn.. Jen u penny v hloubetine občas nějaký bezdac ale jinak ok. Ten hotel neznám. Co ale můžu doporučit je penzión simanda nebo na simande, to je v kyjich. Je to relativně kousek odtamtud. Fajn ceny a hezké pokoje.

Jeste doplnim, ze z Kyj mas super spojeni k arene-je to jednu zastavku vlakem a arenu mas kousicek pesky. Stejne tak jako Simanda je hned u nadrazi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
5.1.20 11:08

Z Hloubetina jsi u O2 Areny tri stanice metrem B a lokalita to je naprosto bezna, neter si tam pred par lety koupila byt a bydli se ji tam fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
5.1.20 11:23

Myslím že Hloubetín je v pohodě. Jen kdyby Tě náhodou napadlo se ubytovat na druhou stranu od O2 arény, tak upozorňuji, že ne nadarmo se říká: Karlínu a Libni, zdaleka se vyhni. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2126
5.1.20 11:37

Tak jo, díky, zkusím rezervaci v té Belle.
Ten penzion v Kyjích není špatný a normálně bych ho i brala, ale v úvodním příspěvku jsem zapoměla napsat, že se chceme po Praze pohybovat hlavně metrem, přeci jen, to v Brně nemáme :) Pojedu s 15-letou dcerou, tak ať pozná něco jiného než vlak a tramvaje a trolejbus. Takže jsem hledala po trase metra,,,no, chápete, že :))

Tak díky za pomoc, budeme v tom Hloubětíně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
5.1.20 12:27

Hloubetin je v pohodě, jen ten hotel je přímo na tě hlavní silnici..ale k o2 aréně ideální poloha..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2126
5.1.20 12:51

@mapu
to je pravda, ale třeba budeme mít štěstí s pokojem do vnitřního traktu nebo do té vedlejší ulice. Popravdě nenašla jsem v okolí lepší místo, po trase metra, blízko metra, i to blízké Penny možná využijeme, i tu trošku zeleně pro venčení…z Brna taky nejsem zvyklá na úplný klid, byť u hlavní silnice nebydlím,,,ty asi tři noci to dáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9251
5.1.20 13:00

@Anik Já můžu doporučit ještě tenhle hotel: https://www.hotel-pivovar.cz/kontakt/, je to na metru ve Vysočanech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:04
@pomme píše:
Myslím že Hloubetín je v pohodě. Jen kdyby Tě náhodou napadlo se ubytovat na druhou stranu od O2 arény, tak upozorňuji, že ne nadarmo se říká: Karlínu a Libni, zdaleka se vyhni. :lol:

Libeň chápu, ale co je špatnýho na Karlínu (tedy od povodní)? Přijde mi, že to tam dost žije (přes týden).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
5.1.20 13:12
@Prof. Farnsworth píše:
Libeň chápu, ale co je špatnýho na Karlínu (tedy od povodní)? Přijde mi, že to tam dost žije (přes týden).

To se říkalo za komoušů - Libeň i Karlín tenkrát byly cikánské čtvrti.
Karlín se po prvních povodních hrozně zvedl a teď je to vyhledávaná lokalita. Aby ne - kousek do centra a spousta prvorepublikových domů s krásnými byty a spousta nových kancelářských prostor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
5.1.20 13:13
@pomme píše:
Myslím že Hloubetín je v pohodě. Jen kdyby Tě náhodou napadlo se ubytovat na druhou stranu od O2 arény, tak upozorňuji, že ne nadarmo se říká: Karlínu a Libni, zdaleka se vyhni. :lol:

Já zas slýchávala Žižkovu a Libni, zdaleka se vyhni… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:28
@pomme píše:

Tak to asi nejsi z Prahy… Karlín je v soucasne době velmi zajímavá a žádaná čtvrt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:29
@Hanka1 píše:
To se říkalo za komoušů - Libeň i Karlín tenkrát byly cikánské čtvrti.
Karlín se po prvních povodních hrozně zvedl a teď je to vyhledávaná lokalita. Aby ne - kousek do centra a spousta prvorepublikových domů s krásnými byty a spousta nových kancelářských prostor.

No jasně, to vím. Proto jsem taky psal od povodní. Dnes je to jedna z nejmodernější čtvrtí (aby ne, když to při povodních popadalo), je tam spousta firem, tedy i spousta lidí, co mají peníze. Takže je tam spousta restaurací, hospůdek, barů, ale co vím, tak to žije víceméně přes pracovní týden (narváno) a v sobotu a neděli je to jak po vymření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama