V dnešní době 6 dětí?

Anonymní
5.1.20 10:18

V dnešní době 6 dětí?

Tak já jen žasnu, známá od nás z vesnice, na kterou dohlíží ve výchově sociálka, si přidávala na FB radostný příspěvek, že čeká 6. dítě. Všichni jí tam gratulovali, nikdo se tam otevřeně nezeptal, proč bude mít další, když nemá co dát do huby stávajícím. Její chlap je už roky na UP a ona také nikdy nepracovala.. No já to fakt nechápu, jak může mít někdo takovou mentalitu. Ach jo, je mi hrozně líto těch dětí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12889
5.1.20 10:21

A ty ses ji otevrene zeptala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20157
5.1.20 10:26

Protože charita a sociálka proplatí věci na dítě, ale antikoncepci ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
5.1.20 10:27

@jahuhudka nejakym by meli platit spis sterilizaci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
5.1.20 10:27

A co Ti odpověděla, když jsi se ji na fb otevřeně zeptala? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 10:28

My máme známého, co teď čekají devátý :mrgreen: v bytě 2+1 a s insolvenci na krku :potlesk: no, jejich boj :lol: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
201
5.1.20 10:33

Taky mám teda 6 dětí, ale nikdy by jsme je neměli, kdyby jsme si je nemohli dovolit. Znám tady dvě maminky, které mají dětí ještě víc, ale dělají vše proto, aby se děti měli dobře, nesedí doma na zadku a makaj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
5.1.20 10:37
@Anonymní píše:
Tak já jen žasnu, známá od nás z vesnice, na kterou dohlíží ve výchově sociálka, si přidávala na FB radostný příspěvek, že čeká 6. dítě. Všichni jí tam gratulovali, nikdo se tam otevřeně nezeptal, proč bude mít další, když nemá co dát do huby stávajícím. Její chlap je už roky na UP a ona také nikdy nepracovala.. No já to fakt nechápu, jak může mít někdo takovou mentalitu. Ach jo, je mi hrozně líto těch dětí…

Ona ani ta antikoncepce není zadarmo :nevim: A tihle lidi to mají jako výdělečný podnik, vidí jen rodicak, teď navíc navyseny. Děti po sobě vše dědí, nic nemají. Co bude do budoucna jejich rodiče netrápí, žijí tady a teď. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
5.1.20 10:39

Takové špíny měli sterilizovat už po třetím, ideálně po druhém… katastrofa… taky jednu takovou jsem znala, udělala si jich 8, žila s nimi v azyláku a pak umřela a děcka jsou všude možně po republice :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
5.1.20 10:41
@Cristina786 píše:
Taky mám teda 6 dětí, ale nikdy by jsme je neměli, kdyby jsme si je nemohli dovolit. Znám tady dvě maminky, které mají dětí ještě víc, ale dělají vše proto, aby se děti měli dobře, nesedí doma na zadku a makaj :D

ono to ani není jen o penězích ale tolika dětem (jak tady jedna jich má snad 10) se člověk ani nemůže stíhat dostatečně věnovat… mi by vadilo kdyby se o sebe holt museli postarat sami nebo nedejboze navzájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
5.1.20 10:42
@Anonymní píše:
My máme známého, co teď čekají devátý :mrgreen: v bytě 2+1 a s insolvenci na krku :potlesk: no, jejich boj :lol: :nevim:

to je na sociálku, tolik lidí ani snad nesmí žít v tak malém prostoru ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18271
5.1.20 10:43

Nemají co jist :think: teď přibude 10 tisíc rodičák, přídavky asi budou dalších 10, nějaký ten příspěvek na bydlení bůra a bůra podpora? :nevim: třicet tisíc, předpokládám konzum (dovolené, lyže, záliby) nejedou, tak na jídlo to stačí a potravinová banka, charita… Ne tyhle lidi se nemají špatně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25076
5.1.20 10:44
@Anonymní píše:
Tak já jen žasnu, známá od nás z vesnice, na kterou dohlíží ve výchově sociálka, si přidávala na FB radostný příspěvek, že čeká 6. dítě. Všichni jí tam gratulovali, nikdo se tam otevřeně nezeptal, proč bude mít další, když nemá co dát do huby stávajícím. Její chlap je už roky na UP a ona také nikdy nepracovala.. No já to fakt nechápu, jak může mít někdo takovou mentalitu. Ach jo, je mi hrozně líto těch dětí… [/citace
Ano taky takové znám. Dokonce mají už některé z dětí v dětském domově. Ideálně každé dítě jiného tatínka. V březnu miluje jednoho a v červenci jiného…Nechápu to, ale v zásadě mi je to jedno…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
5.1.20 10:45
@Bubla Bůčková píše:
Nemají co jist :think: teď přibude 10 tisíc rodičák, přídavky asi budou dalších 10, nějaký ten příspěvek na bydlení bůra a bůra podpora? :nevim: třicet tisíc, předpokládám konzum (dovolené, lyže, záliby) nejedou, tak na jídlo to stačí a potravinová banka, charita… Ne tyhle lidi se nemají špatně :mavam:

já myslím, že ti lidi mají dost příspěvků a peněz ale jsou to ti prostě finančně negramotní idioti, co utratí vše první týden a zbytek měsíce opravdu nemají co do huby… ve výměne manželek to je krásně vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52862
5.1.20 10:45

Sama bych tolik deti nechtela. Proto se chranim 😬.
Znam nekolik rodin, kde maji 5 a vice deti a jsou to sporadane rodiny. A vzdelani rodice. Normalne funguji, pracuji.
Tady bude zakopany, ze nikdo nepracuje. Decka neuvidi do budoucna dobry priklad. Socialka pouze dohlizi, takze se nejspis o deti staraji. Otazka je, jake osobnosti vyrostou, jak se postavi k vlastnimu zivotu a budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat