Jsem divná? Co myslíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 21:58
Jsem divná? Co myslíte

Jsem divná, když nemám žádné kamarádky a ani skoro žádné zážitky o kterých bych mohla mluvit s ostatními? :nevim: vztahy navazuju dost špatně a asi se špatnými lidmi, někomu přijdu nudná a pak se už mi vyhýbá :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 7145 příspěvků 01.02.19 22:00

Jestli to vyhovuje tobě, co je ti po ostatních?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 22:02

@lachtanice86 nevyhovuje ale smířila jsem se :nevim:

jita22
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 01.02.19 22:03

Každej je trochu divnej, víc si věř :kytka:

mrav
Generální žvanilka 23049 příspěvků 01.02.19 22:06

Každý jsme jiný. Někdo je exerovert , jiný introvert. Jak to máš v partnerském životě? 8)

terien
Echt Kelišová 9515 příspěvků 01.02.19 22:08
@Anonymní píše:
@lachtanice86 nevyhovuje ale smířila jsem se :nevim:

A proč? Nebylo by lepší s tím něco dělat když ti to vadí?

hodinarka
Kecalka 386 příspěvků 01.02.19 22:14

Tak o sobě něco napiš. Myslím, že rozhodně nejsi nudná, nikdo není nudný tak, aby se mu ostatní vyhýbali :-)

7.straka
Kecalka 437 příspěvků 01.02.19 22:55

No když ti to vadí, najdi si koníček. Buď si najdeš podobně potrefené známé nebo bude o čem vyprávět. Eventuálně zkus tady, najít si někoho podle místa bydliště, případně aspoň na pokec.

Janli
Kelišová 7229 příspěvků 01.02.19 23:04
@Anonymní píše:
@lachtanice86 nevyhovuje ale smířila jsem se :nevim:

Tak s tím něco dělej. Nemusíš hned podniknout dobrodružnou cestu kolem světa, naplánuj si výlet. Vyber si zajímavý místo v okolí a jeď tam. Pokud takhle občas někam vyrazíš, místo dřepění na zadku, půjde ti život naproti. Začni komunikovat na chatech a piluj si konverzaci s neznámými lidmi. Najdi si koníček. Cvičení, tanec, jógu, prostě něco, co se dělá ve skupinách. A budou zážitky a přijdou i přátelé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 23:23

Jsem na tom stejně. Kamarády nemam, koníčky taky ne.
Najdi si koníček… To se tak hezky řekne, ale co má člověk dělat, když ho fakt nic nebaví? :nevim:

mrav
Generální žvanilka 23049 příspěvků 01.02.19 23:29
@Anonymní píše:
Jsem na tom stejně. Kamarády nemam, koníčky taky ne.
Najdi si koníček… To se tak hezky řekne, ale co má člověk dělat, když ho fakt nic nebaví? :nevim:

A nechceš cestovat? 8) :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 23:31
@mrav píše:
A nechceš cestovat? 8) :mavam:

Ano to bych chtěla, ale na to nejsou finance. Teda neřikám, že párkrát do roka neudělám nějaký výlet, ale to je tak vše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >