Jsem fakt divná?

Anonymní
22.11.20 14:51

Jsem fakt divná?

Ahoj,
Mám na vás pár otázek.
Je mi patnáct, skoro šesnáct.

Příjde vám normální to, že se vůbec nemaluju i když mám akne?

A příjde väm normální to, že nepiju alkohol?

Jsem jediná ze třídy, která nepije a jediná holka která se nemaluje a nosí prostě normální oblečení- nenosím roztrhaný kalhoty, ani nějaký značkový věci…
Ne, že by mi to rodiče nedovolili, ale já prostě nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19652
22.11.20 14:54

No tak me spis prijde v 15 divny chlastat a matlat na sebe tuny makeupu :D oblečení at si kazdy nosi jake chce. Mi nerikej, ze cela trida chodi v roztrhanejch dzinech a drahem značkovém obleceni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.11.20 14:56

Tak buď na sebe hrdá - jen proto že je něco jiné, to nemusí být i divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5495
22.11.20 15:07

Za me taky v pohode. Jsi sva a originalni. Kazdej nemusi byt ocas jak kazdej druhej. Na chlastani neni nic uzasnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7541
22.11.20 15:16

To všichni chodíte stejně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23898
22.11.20 15:16

Me prijde divny psat v 15 takove vykriky na epipi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
22.11.20 15:22

Ale prosimtě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14584
22.11.20 15:22

Ano, je to naprosto normální.

Naopakt- to že na podrážděnou pleť nedáváš líčidla je dobrá cesta. A pít alkohol fakt není známka dospělosti a normality.

Pokud jseš na základce a půjdeš na střední, kam chceš jít a kde se bude dít něco, co ti přijde zajímavé, tak je možné, že do nového kolektivu lépe zapadneš. Jinak pokud ne, tak hledej nějaké kroužky, oddíly, skupiny lidí, které zajímá to co zajímá tebe, zjistíš že je spousta lidí, co to vidí podoně jako ty. Pokud vůbec nevíš jak někoho taového najít a jak se k někomu takovému přidat, tak až skončí lockdown, jeď někam s Brontosaurama. Počítají s tím, že tam jezdí lidi, co ještě nikoho neznají, nepije se na jejich akcích alkohol a lidi se tam nemalují. A jsou to hodní lidi, kteří chtějí spolupracovat.
https://www.brontosaurus.cz/

Ohledně akné - přestaň jíst sladké a zkus na měsíc vynechat mléčné produkty. naopak jez co nejvíce zeleniny a kup si nějaké vitamíny, ve kterých bude selen a zinek.

A k tomu se začni o pleť starat tak, aby se mohla uzdravit.
Kup si třeba Garnier 3 v 1 a ráno a večer začni si s tím mýt obličej a jednou týdně to použij jako masku a nech působit delší dobu
https://www.tetadrogerie.cz/…elin-3v1-150

Plus v drgerii rossman a nebo přes internet sobě pořiď sérum s kyselinou salycilovou https://www.notino.cz/…salicylovou/ a namaž si to na umytý obličej. K tomu ještě nějaký hydratační krém na citlivou pleť - ideálně z lékárny La Roche-Posay Effaclar H

Na vyrašené akné přes noc namaž buď Skinoren (lepší) nebo Ichtoxyl (levnější).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
22.11.20 15:42

Naopak, v 15 máte na chlastání času dost. Být svá a nejít s davem je fajn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 15:46

Podle mne by se člověk měl snažit cítit se a vypadat dobře. Pokud se sama sobě víc líbíš nenamalovaná v neznackovém oblečení, tak super. Pokud ne, tak se muzes zacit malovat a lépe ne nutně značkově oblékat. Vzhled určuje hodně. Neni to jen pleť, vlasy, ale taky úsměv, zuby a postava celkově. Lidi, co mají příjemny vzhled mají treba větší šanci najít zaměstnání. Jak jsem psala, člověk by se měl snažit vypadat dobře ;) Já se maluju jemně od šestnácti dodnes…spíš tak, že to není moc poznat, ale bez řasenky a tonovaciho kremu nebo lehkeho Dermacol makeupu uz holt ve 33letech vypadam trosku hur, hlavne v zimě, kdy nejsem opálená. Jo a s tím akné bych něco delala, pokud je to víc, abys neměla jizvy. Stačí zajít na kožni.

• Citovat
  • Nahlásit
344
22.11.20 16:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám na vás pár otázek.

Jsem jediná ze třídy, která nepije a jediná holka která se nemaluje a nosí prostě normální oblečení- nenosím roztrhaný kalhoty, ani nějaký značkový věci…

No když nechceš tak to nedělej ne. Co je na tom? Mě je 18 tAky nepiju, většina v okolí jo, mě to nevadí, já s nima zapařit jdu, jdu s nima třeba i na špeka, ale hulit to nebudu. Prostě nechci dík. Co je na tom těžkého? Mě to prostě nechutná, nechci aby mi bylo blbě nebo aby se stal nějaký průser, když mi nebylo 18 a taky nechci si ničit zdraví a v případě chlastu do sebe rvát plno kalorií, to si dám raději čokoládu, ta je alespoň dobrá. Ale já nikdy s tím neměl problém, všichni si prostě zvykli, že já nechci a všichni to respektují a nikomu to nevadí. Mě zas ale nevadí, když se oni ožerou nebo zhulí jak tašky, prostě každého věc. Pokud se nejedna tedy o tvrdý drogy, to u mě ten člověk skončí, s ním nechci mít nic společného. Ale ostatní mi je jedno a bavíme se spolu pro jiné věci a protože když spolu někam vyrazíme je nás spolu fajn a jestli se ožerou nebo ne a já si vystačím s džusem nikdo z nás neřeší a ani jedno není divný. A taky nemůžeš věřit všemu, co slyšíš. Mě když bylo 15 a byl s námi kámoš na jedný akci s mým tátou a ten mu koupil dvě piva, protože on to bere normálně a s mamkou mají názor, že zakázáný ovoce chutná nejlíp, takže mu nedělalo problém koupit mu dvě piva. U nás to tak bylo vždycky, že nám při nějaké příležitosti nabízeli, klidně jsme si mohli doma nebo na výletě dát, ale nechteli jsme. Jenže ten blb to nějak neunesl, uplně z toho byl vedle, že mu můj táta dovolil dvě piva a pak ve škole říkal tak, že se s mým tátou ožral. Kdybych u toho nebyl tak mu to sežeru taky. Přitom šlo jenom o blbý dvě piva a on z toho udělal senzaci. Magor no, akorát jsem pak měl na něj nervy, aby z toho ještě neměl taťka chudak průser, jak on to všude líčil a úplně jinak než to bylo. Takže on někdo rád přehání, aby byl zajímavý. Zase si uplně nemyslím, že by všichni chlastali první ligu. Jo asi si občas dají, ale tak horký, jak si to ty představuješ to nebude a být tebou se tím nestresuju, není důvod. A oblečení si nos jaké chceš, to je zase jen a jen na tobě. Já zas nosím roztrhaný kalhoty ještě teď a nějak mě netrápí, že si půlka lidi klepe na čelo, páč zima. Já se v tom cítím dobře a to je hlavni ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.11.20 16:51

No podle mě seš úplně normální holka. Já jsem se taky nikdy nemalovala a nemaluji se do dneška protože mě to prostě nebaví :mrgreen: a alkohol taky nemusí brát každého :think: Podle mě to jsou daleko víc oblíbený a zábavný ty lidi kteří se dokáží bavit i bez alkoholu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14186
22.11.20 17:00

Mne prijde divný, ptát se na to, na webu pro matky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
22.11.20 17:07

Mně je 36 a nemaluju se. Nikdy jsem se nemalovala vyjma zvláštních příležitostí jako divadlo, plesy, svatby a podobně. Jsem divná?
Alkohol piju velmi málo, jen vybraný na chuť, ne na opíjení. Opilost nesnáším, u sebe i u druhých. Nepiju pivo, protože mi nechutná. Jsem divná?
Nemyslím si. Na alkohol máš fůru času a malovat se není žádná povinnost. Jestli jsi něčím „divná“, tam v pozitivním smyslu tím, že zřejmě dokážeš odolat tlaku stáda, zůstat svá a řídit se vlastním rozumem. Toho si ceň :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2257
22.11.20 21:08
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám na vás pár otázek.

Ano, jsi divná, že v patnácti chodíš na web pro maminky a těhotné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama