Už mě to nebaví

Anonymní
21.11.20 23:29

Už mě to nebaví

Hezký večer..
Asi se chci jen vypsat.. Ale pokud vás napadne nějaká rada tak vám budu vděčná..
Bydlíme s přítelem u mých rodičů..
My dole.. Oni nahoře.. Máme svou domácnost.. Se vším jim pomáháme a platíme jim nájem.. Ale o to nejde..
Oni každý druhý víkend si domů zvou kamarády.. Což mi nevadí.. Ale oni pokaždé přijdou večer kolem 20.00 a dělají neskutečný kravál.. Furt se smejou a pijou.. A my když chceme spát tak to prostě nejde.. Musíme čekat až vypadnou.. Což je někdy až kolem 2.00 ráno.. Já jsem těhotná a taky potřebuji mít svůj klid..
A můj přítel musí čekat do 2 do rána aby je mohl zavést domu.. Protože nemají odvoz.. Přijde vám to normální? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5280
21.11.20 23:31

Odstěhujte se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9315
21.11.20 23:33

Přijde, oni jsou majitelé a tví rodiče. Pokud se nechtějí zklidnit, asi s tím nic neuděláš. :nevim: jedině si najít vlastní bydlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 23:34

A můj přítel musí čekat do 2 do rána aby je mohl zavést domu.. -

A kdyby jim řekl, že je neodveze, ať si vezmou taxika, tak co by se stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 23:36

@Modrásek modrý nic.. Jenomže on jim prostě neumí říct ne.. Což je jeho chyba.. Vím.. Ale myslela jsem si že na nás budou brát trochu ohledy.
Když spí oni tak jsme jako myšky.. Ale když spíme my tak to nikoho nezajímá.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4619
21.11.20 23:40

Odvazet je nemusi. Rekne zcela jednoduse ne, je vikend, chci si odpocinout po a pred pracovnim tydnem.

Jinak rada je jasna. Osamostatnete se. Pokud vse platite, jste na to zvykli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17183
@Anonymní píše:
@Modrásek modrý nic.. Jenomže on jim prostě neumí říct ne.. Což je jeho chyba.. Vím.. Ale myslela jsem si že na nás budou brát trochu ohledy.
Když spí oni tak jsme jako myšky.. Ale když spíme my tak to nikoho nezajímá.. :zed:

až se dítě narodí, tak jim to oplatíte - bude v noci brečet a rušit je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2714

Ty chceš vážně vychovávat své rodiče v jejich domě? 8o Se odstěhujte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.11.20 23:42
@stinga píše:
až se dítě narodí, tak jim to oplatíte - bude v noci brečet a rušit je

Tak to bude i kdekoli jinde, kdyz nebudou sami v domecku. A plac miminka je preci jenom jiny duvod nez chlastacka v dome.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 23:43
@stinga píše:
až se dítě narodí, tak jim to oplatíte - bude v noci brečet a rušit je

Abych řekla pravdu, tak na to se těším :lol:
Někdy si říkám že bych jim udělala to samé.. Že jsme si domů pozvali kamarády a taky by jsme do 2 do rána dělali kravál :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1815
21.11.20 23:59

Je to jejich dům a můžou si tam dělat co chtějí. Pokud se vám to nelíbí, odstěhuje se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
22.11.20 00:21

Jako joo, je to rodičů dům a můžou si tam dělat co chtějí…ale co nějaká empatie? Neřeknu kdyby to bylo jednou za měsíc třeba, ale jestli to tam mají každý víkend. :think: Odstěhovat se nejde? Kolik jim platíte nájem, nevyšlo by to někde v bytečku stejně? :) Jenom si musíš uvědomit, že jinde by to mohlo být stejné nebo horší. Při stěhování totiž ještě nevíš co máš za sousedy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 00:27

@Hotaru každý druhý víkend..
Platíme jim 4000,– měsíčně.. Víc po nás nechtějí.. A my už tady máme vše zařízené a spravené.. Koupelnu, záchod, kuchyň obývák.. I ložnici..
Empatie? Myslím že to slovo ani neznají.. :zed:
Věřte mi že už mě to opravdu štve.. Napsala bych to hůř ale nechci být sprostá..
Normálně bych už teď spala ale musím počkat až vypadnou.. Což vůbec nevím kdy bude že jo.. Protože jinak to nejde.. Mám 100 chuti udělat jim to samé ať vidí jaké to je..
*Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1032
22.11.20 00:39

Vzdyt to je cca 2× za mesic, ty to pises jak kdybys to tam mela obden. Tak jasne, ze to cloveka otravuje, jediny co me napada, kup si spunty do usi (Ja s nima spim porad pac sem hakliva na jakykoliv hluk) :nevim: a chlap at nikoho nevozi. Co by tam potom nesmrdeli do dvou do rana, kdyz vedi ze maji taxik kdykoliv a zadaco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 00:43

@ocean.mama tohle mě taky napadlo.. Jenomže můj přítel je na tohle bohužel až moc hodný aby jim řekl ne..
A mě to štve za něj že jim musí dělat poskoka.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama