Jsem mezi dvěma ženami

Anonymní
7.2.20 11:45

Jsem mezi dvěma ženami

Rád bych věděl názor na mou situaci..Jsem 19 let s mou ženou, z toho cca 9 let manželé. Ještě než jsme si pořídili děti, tak jsem jí byl dvakrát nevěrný, ale poté jsem se zklidnil a žili jsme pohodový život. Před rokem ovšem k nám do firmy nastoupila o 12 let mladší kolegyně. Od začátku se mi líbíla a nikdy mě nenapadlo, že by mezi námi něco mohlo být. To se změnilo před cca 4 měsíci, kdy jsme se sblížili. Kolegyně nejdřív nechtěla, opakovala mi, že jsem se zbláznil a že jsem ženáč atd, ale já ji tak uháněl, až se to stalo. Proti manželce nemůžu říct ani slovo, o děcka se stará, o domácnost také. Ale cítím, že láska vyprchala a vím, že kdyby nebyly děti, tak bych jí opustil. Ale kvůli dětem si to nedovedu představit. Kolegyni jsem to řekl, ta mi odpověděla, že by nechtěla abych odešel kvůli ní, že na mě tlačit nebude, ale že si dokáže představit, že když se sám rozhodnu, že budeme spolu. Manželka si všimla, že se chovám jinak, schovávám mobil, sem duchem mimo. Tuhle se mě zeptala, jestli jí a děti nechci opustit, tak jsem samozřejmě řekl že ne, protože bych to nedokázal, ale už jsem neřekl, že je to jen kvůli dětem. Jsou na manželku fixovaní a vím, že by mě pak nechtěly vídat. Navíc minulý týden kolegyně přišla s tím, že bych měl zůstat se ženou, že jsou dny, kdy se k ní chovám chladně a že si stejně myslí, že to mezi náma brzo skončí.. Ano chladně se chovám, protože občas přijdu domů, vidím děti a pak začnu přemýšlet a vím že kolegyně si to hrozně bere, protože pak se chovám jako blbec, jsem na ní nepříjemný a nebo ji ignoruju. Dokonce mě požádala o to, abych to utnul já, ale uvědomil jsem si, že to nedokážu, nechci žít ani bez kolegyně, protože jsem zamilovanej ale ani bez ženy, protože jí mám ještě rád, ale jde mi hlavně o děti. Kolegyně mi dala poslední šanci. Nevím co dělat, nechci ani jedné ublížit, nejradši bych byl, aby to žena zjistila od někoho jiného a vše by se vyřešilo. Ano jsem srab, ale nedokážu si představit, že to s jednou z nich utnu já. Chtěl sem se vypovídat, chápu, že mě tu ženy sežerou, ale prostě jsem se zamiloval a nevím co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8234
7.2.20 11:50

Přesně jak píšeš, seš srab. Chudák tvoje žena, děláš z ní vola a svádíš to na děti. Jestli ono ti spíš nejde o to pohodlí co? Nemusíš nic řešit, žena to obstará a ty si v klidu můžeš užívat jinde :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:51

Tak to neřeš a oni to ženský vyřešej za tebe. Jednu z nich to brzy přestane bavit, přijdeš o obě - problem solved. Ba ne, manželka většinou zůstane. A milenka tě stejně časem omrzí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:51

Kolegyne ma vice zdraveho rozumu ;) hele, stat se to může a je to takovy proste průšvih. Kdo se nekdy stastne zamiloval, tak vi, jaka je to sila. Ale… ehm…kdyby nebylo kolegyne, tak bys zenu s nejvetsi pravdepodobnosti neopustil. Takze je „jen“ okoukana. Tudit, hlasuju pro zachovani rodiny, zvladnuti romanku, velkou omluvu kolegyni, studenou sprchu a dalsimu pouhemu kochani se vzpominkami. Drzim palce :mavam: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
993
7.2.20 11:52

To je vždycky tak trapný, když začne dospělý člověk rozvracet životy lidem okolo sebe protože se „prostě zamiloval“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
7.2.20 11:54
@Anonymní píše:
Rád bych věděl názor na mou situaci..Jsem 19 let s mou ženou, z toho cca 9 let manželé. Ještě než jsme si pořídili děti, tak jsem jí byl dvakrát nevěrný, ale poté jsem se zklidnil a žili jsme pohodový život. Před rokem ovšem k nám do firmy nastoupila o 12 let mladší kolegyně. Od začátku se mi líbíla a nikdy mě nenapadlo, že by mezi námi něco mohlo být. To se změnilo před cca 4 měsíci, kdy jsme se sblížili. Kolegyně nejdřív nechtěla, opakovala mi, že jsem se zbláznil a že jsem ženáč atd, ale já ji tak uháněl, až se to stalo. Proti manželce nemůžu říct ani slovo, o děcka se stará, o domácnost také. Ale cítím, že láska vyprchala a vím, že kdyby nebyly děti, tak bych jí opustil. Ale kvůli dětem si to nedovedu představit. Kolegyni jsem to řekl, ta mi odpověděla, že by nechtěla abych odešel kvůli ní, že na mě tlačit nebude, ale že si dokáže představit, že když se sám rozhodnu, že budeme spolu. Manželka si všimla, že se chovám jinak, schovávám mobil, sem duchem mimo. Tuhle se mě zeptala, jestli jí a děti nechci opustit, tak jsem samozřejmě řekl že ne, protože bych to nedokázal, ale už jsem neřekl, že je to jen kvůli dětem. Jsou na manželku fixovaní a vím, že by mě pak nechtěly vídat. Navíc minulý týden kolegyně přišla s tím, že bych měl zůstat se ženou, že jsou dny, kdy se k ní chovám chladně a že si stejně myslí, že to mezi náma brzo skončí.. Ano chladně se chovám, protože občas přijdu domů, vidím děti a pak začnu přemýšlet a vím že kolegyně si to hrozně bere, protože pak se chovám jako blbec, jsem na ní nepříjemný a nebo ji ignoruju. Dokonce mě požádala o to, abych to utnul já, ale uvědomil jsem si, že to nedokážu, nechci žít ani bez kolegyně, protože jsem zamilovanej ale ani bez ženy, protože jí mám ještě rád, ale jde mi hlavně o děti. Kolegyně mi dala poslední šanci. Nevím co dělat, nechci ani jedné ublížit, nejradši bych byl, aby to žena zjistila od někoho jiného a vše by se vyřešilo. Ano jsem srab, ale nedokážu si představit, že to s jednou z nich utnu já. Chtěl sem se vypovídat, chápu, že mě tu ženy sežerou, ale prostě jsem se zamiloval a nevím co dál.

A na blití ti ze sebe není? Nakonec bych tě té pipkoidní kolegyni přála. Oba si nezasloužíte nic lepšího. Akorát to nepřeju těm dětem.

Příspěvek upraven 07.02.20 v 11:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 11:54

V poho. Rozved se.. O deti neprijdes normalne kdyz pozadas tak je dostanes do stridave pece tyden tam tyden u tebe a kdyz to nebude fungovat, tak za to bude moct exka protoze je zhrzena a malo se snazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
7.2.20 11:56
@ludmilaadamkova píše:
V poho. Normalme se rozved deti. O deti neprijdes normalne kdyz pozadas tak je dostanes do stridave pece a kdyz to nebude fungovat tak za to bude moct exka protoze je zhrzena a malo se snazila.

No, ještě by možná ty děti pak mohli dát do děcáku na pŕevýchovu, aby se naučily pořádně milovat ''tatínka" :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14272
7.2.20 12:02

Jseš s ní 19 let, to je strašně moc. Nikdo snad nemůže předpokládat, že bys tohle měl s jednou ženou vydržet. Já vydržel max 20 let a pak šla. To je pak docela v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2101
7.2.20 12:03

Tak si ty situace představ, sepiš
A) zůstal jsi s manželkou, máš děti v pohodě, zkusil si oživit vztah, sex, chybí ti kolegyně, zkoušíš se odmilovat

1. odešel jsi k milence, řešíš rozvod, děti, majetek. Za čas chce milenka taky děti, přichází stejný stereotyp, objevuje se další mladá kolegyně…a zase to začne znovu?

Pořádně si to promysli. Je to s manželkou opravdu tak hrozné? Nebude to s tou novou kolegyní za pár let to stejné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 12:05

Co zajít s manželkou do poradny? Nebo vy sám jste nepřemýšlel o tom, se vypovídat někomu nestrannému? Asi většina žen vás odsoudí a bude považovat za zbabělce. Muži vám asi poradí ať to neřešíte, že milenka to vyřeší za vás až ji to přestane bavit. Já věřím tomu, že když někdo jednou povede, udělá to znovu. Sám jste psal, že jste nebyl věrný své ženě. Je to nefér vůči manželce, zůstávat s někým kvůli dětem to asi není zrovna ideální. Asi byste měl sebrat odvahu a ženě to říct. Buď to s vámi bude chtít nějak řešit a udržet rodinu, nebo vám zabalí kufry. Nebo zkuste toho psychologa. Třeba vám pomůže si uvědomit co chcete a sám se rozhodnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 12:09

Božíčku, nebuď fňukna :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7798
7.2.20 12:10

Víš co, je to prostě život. Může se to stát komukoli. Nejsi první ani poslední. Ať uděláš cokoli, vždy bude někdo nešťastný. Musíš si srovnat v hlavě, co doopravdy chceš. Jasný je, že vztah po tolika letech už nemá takové ty motýly v břiše, a že se po tom člověku občas zasteskne, ale důvěra, zodpovědnost, přátelství, láska k dětem je taky hodně. Co ty víš, jak by vztah vypadal, pokud byste spolu s kolegyní zkusili žít. Možná bys zjistil, že vám to vůbec nevyhovuje a cesta zpět už by nemusela být. Přeji dobré rozhodování. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2463

Prosím vás, může mi někdo vysvětlit, jak se dospělý, inteligentní člověk, může chovat jak de. Bil. A rozvratit fungující rodinu, kvůli mladé pochvě? Protože já to stále nedovedu pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7798
@zoidberg píše:
Jseš s ní 19 let, to je strašně moc. Nikdo snad nemůže předpokládat, že bys tohle měl s jednou ženou vydržet. Já vydržel max 20 let a pak šla. To je pak docela v pořádku.

Bože, ty se raději nevyjadřuj. Pokud to byl pokus o vtip, tak bohužel dosti ubohý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama