Jsem mu lhostejná, už nevím, co dál

Anonymní
11.7.21 15:44

Jsem mu lhostejná, už nevím, co dál

Ahoj všem,
potřebuji se trochu odventilovat a ulevit si.
S přítelem jsme spolu začali chodit na střední škole, bylo nám 16, nyní je nám oboum 20, známe se 5 let. Asi si teď říkáte, to se dalo čekat. Ale k jádru věci.
Než jsme spolu začali chodit, přítel o mě opravdu bojoval, první rok vztahu byl hrozně krásný a já byla opravdu šťastná, potom už to takové nebylo, jako samozřejmě občas se přehnala mračna, ale v jakem vztahu ne. To k tomu patří.
Do maturity jsme spolu byli furt a bylo to krásný, ale jak říkám, mělo to své mouchy, ale opravdu malichernosti. Odmaturovali jsme a každý už jel po své koleji, podotýkám, že bydlíme 50 km od sebe, takže spolu nebydlíme, ač bych si to jednou moc přála. Už po maturitě jsem si začala všímat, že přítelovi jsou přesnější kamarádi a jiné věci, což nikdy nebylo, místo toho, abychom spolu trávili, co nejvíce času jsme se vídali třeba jednou za měsíc, mně to samozřejmě nestačí, když někoho miluji, chci s ním být, co nejvíce, oba máme auto, nevidím v tom problém. Do letošního jara jsme se sice vídali jen 1-2× za měsíc, ale alespoň mi přítel říkal, jak mě miluje, má mě rád, že se těší na společnou budoucnost jako bydlení a časem i miminko. Jenže pak nastal šílený obrat, frázi miluji tě a chybíš mi apod. jsem přestávala slýchat už tak od letošního května, i když v dubnu i v květnu jsme spolu byli snad každý víkend, to se mi hrozně líbilo, jenže jak říkám přišlo něco, co nemůžu z přítele dostat, co se děje. Najednou mi přestal odepisovat, když navrhnu společný víkend, vymluví se, ale jakmile mu napíše jeho kamarádka, údajně se spolu hodně baví od ZŠ, takže zůstali přáteli, já s tím nemám problém, také mám přátele. Ale mrzí mě, že dava přednost jí, i když ona přítele má, ale kdoví, jak to mezi sebou mají 🤷🏼‍♀️přestal mi úplně říkat, co během dne/víkendu dělá nebo nějaké příhody z práce. Člověk z něj musí všechno páčit. Už jsme spolu přes měsíc nebyli a absolutně nejeví žádný zájem o naše setkání, i když mu to navrhuji a říkám mu, co mě trápí, proč se mnou nechce trávit čas, vždycky hodí všechnu vinu na mě, že za všechno můžu já, že musí všechno organizovat on, vždycky jsme vše organizovali spolu, jeden něco navrhl a posléze jsme se domluvili co a jak dál. Teď? Snažím se s ním komunikovat, ale bez šance. Za vše přece mohu já, nic jsem mu neudělala, ani mu nebylo nijak ublíženo, chovám se k němu hezky, komunikuji s ním, snažím se s ním vše řešit v klidu, jako dva dospělí jedinci. Na jeho straně vidím nezájem, aroganci a sobce. Nevím, co se stalo, protože on mi to bohužel neřekne. Máte někdo podobnou zkušenost? Moje intuice říká, že má někoho jiného, byť mi to vyvrací, ale já si připadám jako samozřejmost, ke které se může vratit, kdyby mu to s touto nevyšlo. Jsem zoufalá, pláču a říkám si, proč? Kde je ten skvělý kluk? 😏 když něco naplánoval a já navrhla minuly víkend, sdělil mi, že to nepůjde, že odjíždí na prodlouženy víkend s rodiči pryč a ve finále jsem se od něj dozvěděla, že byl celý ten víkend doma a jeli až v pondělí, což mě samozřejmě rozčílilo a sdělil mi na to, že balil a nakupoval, podle mě mi lhal a jen se na to vymluvil, protože ho nic jiného nenapadlo, tento víkend byl také doma, čekala jsem, že poté, co jsem mu sdělila své pocity se nějak projeví a vymyslí nejakou aktivitu, ale zase nic a dnes mi bylo řečeno, že si našel ještě na víkend brigadu 👍🏼 Takže jediný společný čas, který spolu můžeme trávit jen o víkendu on zazdil brigádou. Je mi z toho smutno, ale kdybych se ho neptala, nedozvím se nikdy nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3863
11.7.21 15:53

Je mi to líto, ale už tě nemiluje a nechce s tebou nadále být. Tak otevři oči a rozejdi se s ním, když to nechává evidentně na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 15:54

A když jsme se setkali, byl na mě moc milej, vše bylo hezký, bavili jsme se smáli jsme se, ale ve většině případů jsem si začala všímat, že on prahne po fyzickém kontaktu, což ke vztahu patří a ještě, když se vidíme tak málo, ale proč nikdy nenavrhne nějaký výlet v přírodě nebo tak, raději skončíme u mě v posteli s notebookem na klíně a u nějakého filmu, kde to pak on na mě zkouší. A když jsme se mu posledně oddala, tak najednou, že musí jet domů a od té doby mě začal úplně ignorovat a nebyli jsme od té doby spolu…hrozně mi to ublížilo. Ale nikdy mi nebylo vysvětleno, proč tomu tak je. Prostě se se mnou vyspal a vykašlal se od té doby na mě a když se zeptam, jestli mě má rád. Napíše, že mě má rád pořád. Ale mám pocit, že mě nemiluje a jsem jen jeho aktivita. Sám od sebe by mi to nenapsal.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17506
11.7.21 15:56

Přiznat si že holt středoškolská láska nepřežila, je mi moc líto. A bohužel tvůj partner je zbabělec, nechce být ten kdo bude za toho zlého a řekne - hele už je konec, takže používá taktiku zbabělců - chová se tak strašně aby si ho do háje poslala ty.

Nezaslouží si aby se k tobě takhle choval, nemá smysl to omlouva a bohužel nemá ani smysl zkoušet resuscitovat něco, co už není. Je potřea to odplakat, odvztekat se a jít dál a nakonec odpustit to, že holt konec vašeho společného příběhu je takhle mizerný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
11.7.21 15:56

Už nemá zájem, přechozeny vztah. Tedy vztah to ani není, kdyz se nevidíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3863
11.7.21 15:57
Jak jsem psala výše. Nemiluje tě. Má tě na sex. Sex je příjemný no. S tebou mu už mimo sex příjemně není, proto s tebou netráví čas. Bohužel se to někdy stává, mně se to taky stalo v tvých letech.
@Anonymní píše:
A když jsme se setkali, byl na mě moc milej, vše bylo hezký, bavili jsme se smáli jsme se, ale ve většině případů jsem si začala všímat, že on prahne po fyzickém kontaktu, což ke vztahu patří a ještě, když se vidíme tak málo, ale proč nikdy nenavrhne nějaký výlet v přírodě nebo tak, raději skončíme u mě v posteli s notebookem na klíně a u nějakého filmu, kde to pak on na mě zkouší. A když jsme se mu posledně oddala, tak najednou, že musí jet domů a od té doby mě začal úplně ignorovat a nebyli jsme od té doby spolu…hrozně mi to ublížilo. Ale nikdy mi nebylo vysvětleno, proč tomu tak je. Prostě se se mnou vyspal a vykašlal se od té doby na mě a když se zeptam, jestli mě má rád. Napíše, že mě má rád pořád. Ale mám pocit, že mě nemiluje a jsem jen jeho aktivita. Sám od sebe by mi to nenapsal.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
11.7.21 16:02

Je čas se pustit první lásky a jít dál. Myslím, že jste spolu už jen ze zvyku nebo čeká, kdy tě pustí nervy a dáš mu ty kopačky, protože on nemá odvahu. Zasloužíš si někoho, kdo tě bude mít vážně rád. Taky jsem měla někoho takhle pár let během školy a toho, čeho nejvíc lituji je to, že jsem mu ty kopačky nedala dřív, že jsem doufala, že se to zlepší, že je to jen přechodné. Najednou, když jsem ty kopačky dala, tak ano, oplakala jsem to, bylo mi smutno, ALE zároveň se mi ulevilo. Takže nedělej tu samou chybu jako já, že si budeš říkat, že se s tím ještě něco udělá. Snažit se můžeš, ale aby se něco stalo, tak se musí snažit oba. Neboj, někde tam na tebe čeká někdo lepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6962
11.7.21 16:03

Ber to tak, ze detske lasky nikdy nevydrzi.
Proste jste se dali dohromady v puberte a on uz ma ted svuj zivot do ktereho nepatris a nebudes.

Tohle je uplne normalni a casem si na to az budes mit jineho ani nevzpomenes. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
11.7.21 16:06

Je mu 20 let, chce řádit s klukama a užívat si dalších holek. Ty jsi ho uvázala do vážného vztahu, dožaduješ se pozornosti, kterou Ti nehodlá dát a ještě mu vyčítáš, co se dá.

Ukonči to, on s Tebou být nehce. Na vážný vztah si najdi někoho staršího, kdo už je dostatečně vybouřený a rád bude trávit čas jen s Tebou. Toho mlaďocha nech, ať si ještě hraje, fakt si nic neužil, když už má ty čtyři roky velmi vážný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11576
11.7.21 16:06

Asi je čas, abys začala žít svůj život. On už je prostě jinde. Chápu, že tě to mrzí, ale to časem přejde. Zkus ho nekontaktovat, na nic se neptej, nic neplánuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
11.7.21 16:09

Už Tě nechce a nemá koule na to Ti to říct a ukončit to. A ano dalo se to čekat. Kolik vztahů navázaných v 16ti letech asi tak vydrží do konce života…?
Uzavři to v sobě i s ním, nechej si hezké vzpomínky a jdi dál. Máš všechno před sebou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
11.7.21 16:10

On uz s tebou davno nechodi, neni, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
11.7.21 16:49

Klasický prubeh, sex s tebou zvládne, ale jinak nic víc, už tě nechce, ale pořád si tě asi nechává jako tu zálohu na sex, proto ti ještě nenapsal, že je konec. Bohužel chlapi jsou v tomto ubožáci, těsně před rozchodem se s holkou klidně vyspí a jede se dál. A to nemusí být nějaký hajzlik, jinak fajn kluk a stejně to udělá :zed: pár dní si pobrec a zkus si zařídit nějaký program, ať se v tom neutapis dýl, než je nutné. Hlavně nedoufat, že se ozve a že se změní, je to marné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
11.7.21 16:58

Co dal? Nic. Tady nic dal neni. Uz to proboha ukonci. On na to ceka jak na spaseni. Ale sam je srab a nechce to udelat.
A prestan se doprosovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
11.7.21 17:13

Měla jsem téměř to samý s jedním z ex. Ze začátku milej, pozornej, kupoval mi drobnosti, vídali jsme se, jak jen to šlo. Pak jsme se sestěhovali a ze začátku bylo všechno v pohodě. Po roce najednou úplný nezájem, hádky, za všechno jsem mohla a já a byla nejhorší, totální obrat.
Zjistila jsem, že si taky začal víc psát s jednou holčinou (náhodou jsem zahlédla jméno, když jsme seděli vedle sebe a mobil měl na stole - stíhačka fakt nejsem), údajnou bývalou spolužačkou. Tak jsem to nechala být..
No a ve finále to dopadlo tak, že mně s ní zahýbal (při rozchodu mi nezapomněl vpálit, že i párkrát u nás doma, když jsem byla v práci a následně si hrál na strašně moc ublíženého a stejně jsem si za to mohla) a našli se na Badoo…

Takže pokud máš nějaké pochybnosti, trápíš se a jemu je to fuk, tak jděte od sebe. Uleví se ti, dáš se do kupy a najdeš si partnera, co si tě bude vážit i po x letech. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat