Jsem mu ukradená?

Anonymní
18.11.19 08:29

Jsem mu ukradená??? Přítel

Ahoj :( už je mi do breku. Rok jsem s chlapem, se kterým je mi krásně… Chová se dobře, až na jednu věc, ale k té později… Když jsme spolu obletuje mě, kupuje dárky, zaplatil dovolenou, každý den nebo obden mi píše… Ale stává se často na můj vkus, když se máme vidět, že nepřijede, neomluví se. Dnes to udělal zase. Měli jsme jít spolu na snídani, byli jsme domluvení v 8 hodin u cukrarny a nic… Když jsem mu napsala tak prý ze mu není dobré. To, že mu není dobré nebo že se mu nechce na jídlo, je často podle mého. Někdy se omluvit dopředu, někdy nedá vědět.

Už mám pocit, že jsem mu ukradená… Akorát tím podle mého uvažování dává najevo, že mu na mě nezáleží

Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

10424
18.11.19 08:46

Ty už jsi tu pár diskuzí měla ne? Nebo jsi jiná, která naletěla stejnýmu týpkovi, co mu je blbě z vedra, ze zimy, ze změny tlaku…? :mrgreen: Já nesnáším nedochvilnost, takže jedno takové dopředu „neomluvené“ rande by pro mě znamenalo, že další už nebude, i kdyby mě jinak na rukou nosil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16251
18.11.19 08:55

Jo to bude ta, co v létě navarila a týpek nedorazil, protože mu bylo blbě z vedra… @unuděná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
18.11.19 09:16
@Hanka1 píše:
Jo to bude ta, co v létě navarila a týpek nedorazil, protože mu bylo blbě z vedra… @unuděná

Taky myslím :P nevylezlo pak z ní, že je to nějakej skoro důchodce? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 11:26

Nevím, jestli mu na tobě záleží nebo ne, každopádně je nevychovany. A to dost. Nastvala bych se, on taky, protože mu vlastně nebylo dobře, ze. Asi bych s ním vztah neudržela, naprosto přirozeně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj :( už je mi do breku. Rok jsem s chlapem, se kterým je mi krásně… Chová se dobře, až na jednu věc, ale k té později… Když jsme spolu obletuje mě, kupuje dárky, zaplatil dovolenou, každý den nebo obden mi píše… Ale stává se často na můj vkus, když se máme vidět, že nepřijede, neomluví se. Dnes to udělal zase. Měli jsme jít spolu na snídani, byli jsme domluvení v 8 hodin u cukrarny a nic… Když jsem mu napsala tak prý ze mu není dobré. To, že mu není dobré nebo že se mu nechce na jídlo, je často podle mého. Někdy se omluvit dopředu, někdy nedá vědět.

Už mám pocit, že jsem mu ukradená… Akorát tím podle mého uvažování dává najevo, že mu na mě nezáleží

Prosím anonym

Cvičí s tebou, protože ho to baví a protože mu to dovolíš. Myslím, že by nejvíc čuměl, kdyby ses na něho vykašlala. Nebo bys došla jen na každou 2. - 3. schůzku. Ale on ví, že si tohle chování k tobě může. Nejspíš má nějaký problém a potřebuje si něco dokazovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 10:39

A oni Ti ho přidělili na národním výboru? Běž si zažádat o jinýho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 12:59
@mývalova žena píše:
A oni Ti ho přidělili na národním výboru? Běž si zažádat o jinýho…
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama