Manžel mě okradl

Anonymní
17.11.19 18:57

Manzel me okradl

Dobry vecer,
Rada bych Vas pozadala o nazor, jak byste na mem miste jednali.
Situace:
S manzelem jsme spolu cca 10 let. Nyni jsem na materske dovolene. Manzel, prestoze jsem byla proti, postavil dum za 10 milionu Kc, ktery jsme ted dofinancovali z prodeje bytu. Na dum jsem mu dala 3,5 milionu s tim, ze vic mu dat vzhledem k materske nemuzu. Manzel to tedy doplatil ze sveho. Nyni jsme prodali byt a manzel si automaticky stahl i ten muj dluzny 1,5 milionu. Nediskutoval, proste si to nechal, materska nematerska. Pro me je to problem, protoze vse platime stale napul.

Co me vsak nastvalo jeste vice a povazuji to vylozene za kradez, je fakt, ze mi manzel nevyplatil plnou castku za prodej garaze, jejimz vlastnikem jsem byla ja. Proste mi misto 200.000 vyplatil jen 100.000 Kc. Tvrdi, ze jsme se tak domluvili, coz neni pravda.

Dale jsem ho jiz v srpnu v afektu pozadala o doplaceni 50% usle mzdy z duvodu materske, coz je za 6 mesicu dalsich 100.000 kc, pak jsem mu rekla, at si je necha a kdyz jsem se po te castce nyni ptala, odpovedel, ze jsem prece rekla, ze ty penize nechci.

Manzel ma manazersky plat, nema zadne dluhy, naopak.

Je to podle Vas zlodej? Zustaly byste s nim? Financne to zvladnu, pokud se mi podari vratit se brzy do prace.

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
17.11.19 18:59

V takovém vztahu bych nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
17.11.19 19:00

Vy nemate SJM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
17.11.19 19:02

No tak zaprvé nevím, proč sis to neošetřila všechno předem, při prodeji nedala svoje číslo účtu, aby ti to nemohl sebrat. A za druhé mám pocit, že s někým takovým bych opravdu nebyla, další, který trvá na placené polovině nákladů, když je ženská na mateřské s jeho dítětem…Rozveď se, když tě vyplatí, máš na byt a něco do začátku ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
17.11.19 19:03

Tomu moc nerozumím. Nerozumím tomu bytu a už vůbec nerozumím tomuhle dělení. Jsme manželé? Máte SJM, ne? Jaký moje, tvoje? Postavil dům a ty máš půlku ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.19 19:05
@Anonymní píše:
Dobry vecer,
Rada bych Vas pozadala o nazor, jak byste na mem miste jednali.
Situace:
S manzelem jsme spolu cca 10 let. Nyni jsem na materske dovolene. Manzel, prestoze jsem byla proti, postavil dum za 10 milionu Kc, ktery jsme ted dofinancovali z prodeje bytu. Na dum jsem mu dala 3,5 milionu s tim, ze vic mu dat vzhledem k materske nemuzu. Manzel to tedy doplatil ze sveho. Nyni jsme prodali byt a manzel si automaticky stahl i ten muj dluzny 1,5 milionu. Nediskutoval, proste si to nechal, materska nematerska. Pro me je to problem, protoze vse platime stale napul.

Co me vsak nastvalo jeste vice a povazuji to vylozene za kradez, je fakt, ze mi manzel nevyplatil plnou castku za prodej garaze, jejimz vlastnikem jsem byla ja. Proste mi misto 200.000 vyplatil jen 100.000 Kc. Tvrdi, ze jsme se tak domluvili, coz neni pravda.

Dale jsem ho jiz v srpnu v afektu pozadala o doplaceni 50% usle mzdy z duvodu materske, coz je za 6 mesicu dalsich 100.000 kc, pak jsem mu rekla, at si je necha a kdyz jsem se po te castce nyni ptala, odpovedel, ze jsem prece rekla, ze ty penize nechci.

Manzel ma manazersky plat, nema zadne dluhy, naopak.

Je to podle Vas zlodej? Zustaly byste s nim? Financne to zvladnu, pokud se mi podari vratit se brzy do prace.

Dekuji

Velmi vážně bych si s ním promluvila, co mi vadí. Pokud by na to nechtěl slyšet - odchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20440
17.11.19 19:05

Jste fakt manželé???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13277
17.11.19 19:06

Kdyz jste manzele, tak jake mohe tvoje? Dum je taky vas spolecny prece.
Holka, asi jsi se moc dobre nevdala :( :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
17.11.19 19:10

Píšeš o manželovi? mě to přijde, že to je o spolubydlícím, co je zároveň tvůj zaměstnavatel… :nevim:… chtěla jsi doplatit 50% ušlé mzdy kvůli nástupu na mateřskou--- hrůza. Promiň, je mi z toho vztahu tak nějak smutno…
V tomto bych dobrovolně nebyla, a to by tam nemusely být ani ty milióny. :( :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
17.11.19 19:13

No ja bych teda nechtela byt ani na miste toho manzela… Jako zadat usly zisk za to, ze je pani na materske? Jako fakt??? :mrgreen: :mrgreen: to mi prijde hodne usmevne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10875
17.11.19 19:15

Když už jste místo manželství v obchodním vztahu, tak jsi měla ty obchodní podmínky řešit s právníkem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6350
17.11.19 19:15

Dum za 10mega, hmm. :) Kde to mate a jak to vypada?
Tezko rict, jestli je zlodej, to musis vedet nejlip ty, co je zdrojem jeho prijmu.

A ty penize tech 100tisic ti mel vyplatit za co konkretne, ze jsi porodila dite? Mate teda takove dost pofiderni ksefty, ale zase urcite bys dite nerodila zadarmo, ze ne? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
17.11.19 19:17

Aby ti uhradil uslou mzdu? Manžel? To je ujety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
17.11.19 19:23

Tak bud mate majetek rozdeleny a mate to pisemne a nebo je snad ted polovina domu tvoje. Nejak nechapu proc se certis ze si vzal penize ktere on platil na dome navic. Tim co si nechal se to snad doplatilo :nevim: a jste vyrovnani. Znam par pripadu kdy zenska diktuje co vsechno potrebuje vyplatit zaplatit a vzdycky v tech pripadech byl ve vysledku ten chudak chlap co zustal s holym zad… podle toho co jsi po nem chtela v afektu urcite nejsi pripad matky na materske co ma doma skudlila a nema skoro ani na jidlo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13014
17.11.19 19:23

Tohle je dobrej úlet 8o Jestli tě k tomu všemu okradl o garáž, tak bych na tvém prodala to dítě a cukla si peníze taky. Minimálně za ušlou mzdu, náklady v těhotenství a bolestné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat