Jsem nešťastná, uplakaná a nevím proč ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 20:17
Jsem nešťastná, uplakaná a nevím proč ...

Ahoj holky,
Ani nevim jak popsat svůj problém… vesměs je to tak, že se nesnáším (nejsem úplně nádherná, ale zase asi prý ne úplně hrozna)… Mám strach z lidi, že se mi někdo bude smát, že na mě bude koukat, nebo, že mě bude pomlouvat… nejlépe by mi bylo doma s mym přítelem, na kterého jsem hodně upnutá… a už zase brečím… vlastně skoro stále, když jsem sama, tak pláču…uvnitř sebe cítím děsnou bolest, ale nevím z čeho…

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.04.18 20:27

Psycholog, psychiatr.. evidentně máš se sebou velký problém :think:

lachtanice86
Kelišová 6447 příspěvků 21.04.18 20:29

Najdi si odbornou pomoc. Potřebuješ ji.

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 21.04.18 20:30

Psycholog, psychiatr a a antidepresiva. Ta ale zaberou az za 3 mesice. Mas depku jak vysitou.

mrav
Neúnavná pisatelka 18379 příspěvků 21.04.18 20:39

Na svého přítele bych se neupínal. Měl jsem podobný problém se svou první holkou. Jinak souhlasím s děvčaty. Nebylo v poslední době něco v rodině? Nějaká smrt blízkého?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 20:39

Měla jsem podobné stavy, u mě tedy v souvislosti s tlakem, který se na mě valil ze všech stran.
Nechala jsem to ale zajít daleko, byla jsem na tom už fakt blbě. Každopádně mám antidepresiva a je mi zase dobře, jsem opravdu zase šťastná. Mazej k psychiatrovi!!! Já jsem to vzala přes obvoďáka, který mě protekčně objednal hodně brzy…

Ellie
Kecalka 449 příspěvků 21.04.18 20:46

Nejspíš deprese nebo úzkostná porucha. Běž k psychiatrovi, navrhne ti léky a psychoterapii. Možná se ti moc nechce, ale překonej se a běž, nebudeš litovat.

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 21.04.18 20:57

Bereš HA, že jo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 20:59
@Taciras píše:
Bereš HA, že jo?

Nene, neberu… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 21:50

Mě to připadá jako sociální fóbie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >