Jsem pošuk!?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 05:44
Jsem pošuk !?

Ve skole jsem byla sikanovana. Ohledne mezilidskych vztahu mi nektere veci dochazeli pozdeji. Nyni prisla do prace nova kolegyne a hned vi jak se oblekat, co rikat atd. Ja se pul roku budila s tim, zda sem nerekla neco spatne, zda me moc nepomlouvaji, ze jsem si nevsimla ze mam rozlepenou spicku na bote nebo drobny flek na triku. Kdyz uz si konecne vybuduji nejake sebevedomi a sem za praci chvalena, sebemensi blboc me smete zas “na dno”. Aby jste rozumeli, hrozne resim jak zapadnout do kolektivu a jak dobre pracovat, jak vse zkloubit. Vetsine lidi to jde automaticky a ja mam pocit, ze ja jsem casto za blbce :nevim:

Reakce:
mrav
Vesmírná mluvilka 32128 příspěvků 16.08.19 06:17

Neřeš se tolik. Pracuj na svém sebevědomí a pokud to nepůjde, vyhledej psychologa. Není to žádná ostuda. 8) :mavam:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 06:24

Mas se rada?

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 16.08.19 06:54

Usmívej se na lidi, buď vstřícná a příjemná, když po tobě někdo něco chce - pozor nezaměnit s tím, aby tě lidé využívali, to zas ne, a ono to přijde samo
a nemusí tě mít v práci každý rád, to ani nejde, stačí když s lidmi dobře vycházíš a je tam příjemná atmosféra

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 16.08.19 08:16

Hodne se upravi s vekem a pak s dítětem. Neboooj :hug: castokrat jsou ty pokornejsi mnohem sympatictejsi nez nejaci suvereni. Za pochvalu podekuj, kdyz te budou kritizovat za blbost, zdvorile podekuj za nazor, zhroutis se az doma ;)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 08:19

Jestli ses půl roku budila s takovou úzkosti kvůli malickostem, tak mi trochu prastena prijdes. Co zkusit psychologa? Jinak můžeš zkusit, co píše @stinga ale mne by to třeba neslo - mne jsou lidi fuk a většina mi leze na nervy, takže se ještě premahat a smát se na ně by mne dostalo do ještě většího pressu. Zkus byt proste přirozená. Ale vstřícná, to ano. A když něco zmatlas, tak to přiznej a vyres nebo pozadej o pomoc - o nic nejde, každý občas něco zvoral. A trochu sebevědomí holka, tvoje rozlepene špičky na botě jsou 99% lidi úplně fuk

Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 16.08.19 08:21
@Anonymní píše:
Ve skole jsem byla sikanovana. Ohledne mezilidskych vztahu mi nektere veci dochazeli pozdeji. Nyni prisla do prace nova kolegyne a hned vi jak se oblekat, co rikat atd. Ja se pul roku budila s tim, zda sem nerekla neco spatne, zda me moc nepomlouvaji, ze jsem si nevsimla ze mam rozlepenou spicku na bote nebo drobny flek na triku. Kdyz uz si konecne vybuduji nejake sebevedomi a sem za praci chvalena, sebemensi blboc me smete zas “na dno”. Aby jste rozumeli, hrozne resim jak zapadnout do kolektivu a jak dobre pracovat, jak vse zkloubit. Vetsine lidi to jde automaticky a ja mam pocit, ze ja jsem casto za blbce :nevim:

Ono je to asi tim, ze se moc snazis. Nepusobi to prirozene. Bud sva. Neres se tolik, neres lidi. Mela jsem to podobne. Pomohlo se na to vykaslat a neresit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 09:47

Ohledne psychologa jsem uvazovala, ale 500 Kc za hodinu mi prijde dost.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 19.08.19 11:52
@Anonymní píše:
Ohledne psychologa jsem uvazovala, ale 500 Kc za hodinu mi prijde dost.

No to víš, no, zadarmo ani kuře nehrabe :mavam:

mrav
Vesmírná mluvilka 32128 příspěvků 19.08.19 15:42
@Anonymní píše:
Ohledne psychologa jsem uvazovala, ale 500 Kc za hodinu mi prijde dost.

Jsou psychologové i zdarma - přes pojišťovnu. :mavam:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 19.08.19 17:21
@mrav píše:
Jsou psychologové i zdarma - přes pojišťovnu. :mavam:

To je pravda… ti ale mívají bohužel dost plno :think:

Váš příspěvek
Reklama