Jsem přelétavá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:44
Jsem přelétavá

Ahoj, potřebuju se s něčím svěřit, nemám komu tak píšu sem. Mým problémem je, že s partneme nedokážu vydržet dýl než 2-3 měsíce. Můj nejdelší vztah trval pouze 3 měsíce, z toho poslední měsíc byl hrozný, hádky, konflikfy… O kluky jsem nikdy jako štíhlá, 160 cm vysoká přírodní blondýna s 3kama prsama neměla nouzi. Randit jsem začala někdy v 15. A vztah vydržel krátce. Říkala jsem si, že jsme si prostě jenom nesedli a další přítel už bude ‚navěky‘. Bohužel, opakovalo se to samé, na chlup stejné ještě 7×. Vždy to období randění je nádherné, všechno klape, pak se oficiálně dáme dohromady a já už po měsíci a půl cítím, že mě dotyčný prostě omrzel. Když ho prostě získám, dokážu si, že sem ho sbalila a přestane mě bavit. Nechci aby to takhle bylo, přála bych si normální hezkej dlouhodobej vztah. Ano, je to moje chyba, ale nevím jak jí vyřešit. Už jsem přes rok a čtvrt sama, protože už nechci lámat další klučičí srdce, který mě opravdu milovaly. :(
Máte nějakou radu?
Děkuju moc. :kytka:

Reakce:
KaNaKaNa
Nováček 10 příspěvků 21.11.18 22:49

Az se opravdove zamilujes tak uz ho urcite neodkopnes 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:52

Přemýšlím jestli radši nechci zůstat sama, snad všechny moje kamarádky jsou zadané možná od 16 se stejným klukem a jsou šťastné, já stále nic, mimochodem je mi 19, za pár měsíců 20.

Bábrdl
Generální žvanilka 22063 příspěvků 21.11.18 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se s něčím svěřit, nemám komu tak píšu sem. Mým problémem je, že s partneme nedokážu vydržet dýl než 2-3 měsíce. Můj nejdelší vztah trval pouze 3 měsíce, z toho poslední měsíc byl hrozný, hádky, konflikfy… O kluky jsem nikdy jako štíhlá, 160 cm vysoká přírodní blondýna s 3kama prsama neměla nouzi. Randit jsem začala někdy v 15. A vztah vydržel krátce. Říkala jsem si, že jsme si prostě jenom nesedli a další přítel už bude ‚navěky‘. Bohužel, opakovalo se to samé, na chlup stejné ještě 7×. Vždy to období randění je nádherné, všechno klape, pak se oficiálně dáme dohromady a já už po měsíci a půl cítím, že mě dotyčný prostě omrzel. Když ho prostě získám, dokážu si, že sem ho sbalila a přestane mě bavit. Nechci aby to takhle bylo, přála bych si normální hezkej dlouhodobej vztah. Ano, je to moje chyba, ale nevím jak jí vyřešit. Už jsem přes rok a čtvrt sama, protože už nechci lámat další klučičí srdce, který mě opravdu milovaly. :(
Máte nějakou radu?
Děkuju moc. :kytka:

Až se doopravdy zamiluješ, bude to jiné. Ale ani tak to nemusí vydržet navěky. :lol:

Uživatel je onlineMart81
Závislačka 3645 příspěvků 21.11.18 22:55

Když si najdete narcise nebo jiného manipulátora, bude to přesně opačně. Vy budete řešit, že jste se zamilovala, ale on s vámi bude zametat, velká gesta budou střídat náhlá ochladnutí, stále budete muset dokazovat, že jste pro něj dost dobrá a nikdy ho nebudete mít jistého.

Pak si normálního, hodnějšího a upřímnějšího kluka budete aspoň na čas víc vážit. Zda vám to vydrží záleží na tom, zda jste přelétavá přirozeně nebo jen potřebujete dozrát pro dlouhodobější vztah. Zatím máte dost času si nezávazně užívat, experimentovat a objevovat se. Není třeba se hned usadit.

Jak se přepnout bez toho, abyste předtím potřebovala narazit, si nejsem jistý. Chytří lidé se dokáží poučit z chyb ostatních, ale většina z nás musí dělat vlastní chyby. ;)

Příspěvek upraven 21.11.18 v 22:57

Orochimaru12
Povídálka 38 příspěvků 21.11.18 22:56
@Anonymní píše:
Přemýšlím jestli radši nechci zůstat sama, snad všechny moje kamarádky jsou zadané možná od 16 se stejným klukem a jsou šťastné, já stále nic, mimochodem je mi 19, za pár měsíců 20.

Taky je mi 19 za par měsíců 20. Ver mi ze jsi o moc nepřišla, z mého prvního vztahu se stal dlouhodobý do teď a je to peklo, lituju že jsem radsi neužívala mladí a nechodila s více kluky aby se mi pak o to lip hledal ten pravý a abych se naučila milovat sama sebe. Vse zle je k něčemu dobre ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10295 příspěvků 21.11.18 22:58

V 19 na to mas narok 8) to sem byla taky preletava. Dnes uz si nic dokazovat nemusim ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 23:01

Děkuju moc za odpovědi :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 23:04
@Anonymní píše:
Máte nějakou radu?
Děkuju moc. :kytka:

taky jsem byla takova kdyz jsem byla mlada :lol: ziskat chlapa, totalne ho zblbnout, dosahnout toho, ze byl do me blazen a to byl pro me konec zabavy, nasledoval rozchod. proste potvora :lol: ale jsi jeste vazne mladoucka, klidne si uzivej. ja toho sveho potkala ve 23 letech a bavi me dodnes, uz spolu budeme 15 let. proste kdyz se vazne zamilujes, bude to fungovat ;)

GabinkaCh
Závislačka 3014 příspěvků 21.11.18 23:10

Máš malicherné problémy

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 21.11.18 23:13
@Orochimaru12 píše:
Taky je mi 19 za par měsíců 20. Ver mi ze jsi o moc nepřišla, z mého prvního vztahu se stal dlouhodobý do teď a je to peklo, lituju že jsem radsi neužívala mladí a nechodila s více kluky aby se mi pak o to lip hledal ten pravý a abych se naučila milovat sama sebe. Vse zle je k něčemu dobre ;)
Říkám to pořád, v mládí dejde hlavně těm idiotum, aby jste si potom mohli vážit těch dobrých…
Layana
Stálice 87 příspěvků 21.11.18 23:21

@Delaltctrl přesně tak!! Taky jsem v tom věku neměla delší vztah jak dva měsíce…pak jsem měla pár idiotů, prostě se tomu statisticky nedá vyhnout, a děkuji za ně!! Teď mám úžasného přítele, a strašně moc si ho vážím. Jsme spolu už několik let, ale na začátku jsem měla taky strach aby mě nepřestal bavit…a pořád nepřestal ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >