Motám se v kruhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:04
Motam se v kruhu

Prosim muzete mi poradit, vy co jste zazili? Mam dve deti a taky uz dost let, ale blaznive jaem se zamilovala. Problem je, ze on je o hodne moc mladsi. Miluji ho z celeho srdce a vim, ze i on me, jsme spolu dva roky. Ale nemuzeme spolu byt, nechci zde vypisovat duvody, rozhodnuti je z obou stran nezvratne, jednim z duvodu je i ze on chce deti a u me uz je to risk a taky ten vekovy rozdil atd. Proste duvodu je hodne a nechci je tu rozepisovat. Je to jak to je. Problem je, ze jsem se nikdy nerozesla s nikym, koho tak miluju a on me. Nevim, jak to udelat, jak se ukoncuje takovy vztah, co mam delat :( porad se k nemu vracim, porad brecim, vim, ze ted musi jit zivotem sam a prozit to, co ja uz prozila. Spolecne to opravdu nejde. Prosim nepiste mi jake duvody a at to zkusime, tohle uz je rozhodle. Jen nevim jak opustit nekoho, koho miluju a vim, ze i on se na druhe strane trapi. Na stridacku ho mazu a blokuji, abych si ho znovu ulozila a odblokovala…vim, ze musim odejit a nechci, nemam asi dost sily. Poradite prosim jak odejit? Dekuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:09

Ta jizva a nenaplněná oboustranná láska v tobě zůstane navždy. Vždycky si budeš říkat, proč jsem to neudělala. Ale byl by to risk,moje sestra si našla partnera o 20 let mladšího, prožili krásné čtyři roky. A teď jí utekl ke své bývalé. Důvod? Chce děti, o kterých pořád tvrdil, že je nemůže vystát. Neodsuzuji ho za to, jak chce žít, ale jakým způsobem to udělal.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 21.11.18 22:13
@Anonymní píše:
Prosim muzete mi poradit, vy co jste zazili? Mam dve deti a taky uz dost let, ale blaznive jaem se zamilovala. Problem je, ze on je o hodne moc mladsi. Miluji ho z celeho srdce a vim, ze i on me, jsme spolu dva roky. Ale nemuzeme spolu byt, nechci zde vypisovat duvody, rozhodnuti je z obou stran nezvratne, jednim z duvodu je i ze on chce deti a u me uz je to risk a taky ten vekovy rozdil atd. Proste duvodu je hodne a nechci je tu rozepisovat. Je to jak to je. Problem je, ze jsem se nikdy nerozesla s nikym, koho tak miluju a on me. Nevim, jak to udelat, jak se ukoncuje takovy vztah, co mam delat :( porad se k nemu vracim, porad brecim, vim, ze ted musi jit zivotem sam a prozit to, co ja uz prozila. Spolecne to opravdu nejde. Prosim nepiste mi jake duvody a at to zkusime, tohle uz je rozhodle. Jen nevim jak opustit nekoho, koho miluju a vim, ze i on se na druhe strane trapi. Na stridacku ho mazu a blokuji, abych si ho znovu ulozila a odblokovala…vim, ze musim odejit a nechci, nemam asi dost sily. Poradite prosim jak odejit? Dekuji

a kolik je ti let? Opravdu to nejde?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:14
@Anonymní píše:
Ta jizva a nenaplněná oboustranná láska v tobě zůstane navždy. Vždycky si budeš říkat, proč jsem to neudělala. Ale byl by to risk,moje sestra si našla partnera o 20 let mladšího, prožili krásné čtyři roky. A teď jí utekl ke své bývalé. Důvod? Chce děti, o kterých pořád tvrdil, že je nemůže vystát. Neodsuzuji ho za to, jak chce žít, ale jakým způsobem to udělal.

Ano, asi by ten vekovy rozdil byl problem a asi by odesel a bolelo me to, ale zaroven ja chci at si najde “normalni” vztah a stejne starou zenu. Zazije co ma, ja uz to mam odzito. Jen nevim jak zpracovat tu bolest, jak odejit ze vztahu, kde je laska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:16
@Anonymní píše:
Ano, asi by ten vekovy rozdil byl problem a asi by odesel a bolelo me to, ale zaroven ja chci at si najde “normalni” vztah a stejne starou zenu. Zazije co ma, ja uz to mam odzito. Jen nevim jak zpracovat tu bolest, jak odejit ze vztahu, kde je laska
@Regina Hero píše:
a kolik je ti let? Opravdu to nejde?

Ne, opravdu to nejde

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 21.11.18 22:26
@Anonymní píše:
Ne, opravdu to nejde
škoda… já jsem v takovém vztahu pokračovala, máme spolu i dvě děti na má stará kolena… ;-) Jsme spolu patnáctý rok… asi to bude hodně těžké, pokud mezi vámi není žádný jiný problém a kromě toho uvedeného je vám fajn, rozumíte si a milujete se… neumím si to ani představit, že bych muže „pustila“ po vodě dál… po dvou letech jsem byla asi maximálně zamilovaná, jako zamlada… ale kdybych něco takového chtěla udělat, asi bych změnila všechno, co by šlo, práci, odstěhovala bych se, zahrabala bych se do svých koníčků a po večerech psala smutné básničky… na takový rozchod se asi moc poradit nedá, pokud to mezi dvěma lidmi skřípe, tak je to snazší, to si člověk opakuje chyby toho druhého a naštve se a má něco „konkrétního“ v ruce a dá se to víc pochopit…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:30
@Regina Hero píše: škoda… já jsem v takovém vztahu pokračovala, máme spolu i dvě děti na má stará kolena… ;-) Jsme spolu patnáctý rok… asi to bude hodně těžké, pokud mezi vámi není žádný jiný problém a kromě toho uvedeného je vám fajn, rozumíte si a milujete se… neumím si to ani představit, že bych muže „pustila“ po vodě dál… po dvou letech jsem byla asi maximálně zamilovaná, jako zamlada… ale kdybych něco takového chtěla udělat, asi bych změnila všechno, co by šlo, práci, odstěhovala bych se, zahrabala bych se do svých koníčků a po večerech psala smutné básničky… na takový rozchod se asi moc poradit nedá, pokud to mezi dvěma lidmi skřípe, tak je to snazší, to si člověk opakuje chyby toho druhého a naštve se a má něco „konkrétního“ v ruce a dá se to víc pochopit…

Ano, nikdy jsem nikoho tak nemilovala a neprozila tak hezke chvile, i on to rika. Rozhodnuti je spise z jeho strany, i kdyz vim, ze je doma v depresi, utapi se v alkoholu, sabotuje praci, ale chce to vydrzet. Chce proste vztah se stejne starou slecnou, bez deti. Ja ho chapu,

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 21.11.18 22:34
@Anonymní píše:
Ano, nikdy jsem nikoho tak nemilovala a neprozila tak hezke chvile, i on to rika. Rozhodnuti je spise z jeho strany, i kdyz vim, ze je doma v depresi, utapi se v alkoholu, sabotuje praci, ale chce to vydrzet. Chce proste vztah se stejne starou slecnou, bez deti. Ja ho chapu,

aha, promiň, pochopila jsem to spíš tak, že ten rozchod chceš ty… :hug: :hug: :hug: no pak platí to staré známé, že to chce čas… prožít, přežít, vybrečet se, vykřičet to ze sebe, odpustit sobě i jemu a čekat, že to nebude tak bolet…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 22:36
@Regina Hero píše:
aha, promiň, pochopila jsem to spíš tak, že ten rozchod chceš ty… :hug: :hug: :hug: no pak platí to staré známé, že to chce čas… prožít, přežít, vybrečet se, vykřičet to ze sebe, odpustit sobě i jemu a čekat, že to nebude tak bolet…

Je to spolecne rozhodnuti z ruznych duvodu na obou stranach.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 21.11.18 23:50
@Anonymní píše:
Ano, nikdy jsem nikoho tak nemilovala a neprozila tak hezke chvile, i on to rika. Rozhodnuti je spise z jeho strany, i kdyz vim, ze je doma v depresi, utapi se v alkoholu, sabotuje praci, ale chce to vydrzet. Chce proste vztah se stejne starou slecnou, bez deti. Ja ho chapu,

Jedním z problémů je věkový rozdíl a proto hledá stejně starou slečnu? Já to nechápu, hrozně tě miluje, ale chce někoho jiného. Vztah s tebou chce ukoncit, proto je v depresi, utapi se v alkoholu, sabotuje práci, protože tě opustit nechce… Co teda vlastně chce? Píšeš, že už má věk, tak bych od něj čekala, že se pořádně vyjádří. Protiřečí si.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 06:11
@pedigka píše:
Jedním z problémů je věkový rozdíl a proto hledá stejně starou slečnu? Já to nechápu, hrozně tě miluje, ale chce někoho jiného. Vztah s tebou chce ukoncit, proto je v depresi, utapi se v alkoholu, sabotuje práci, protože tě opustit nechce… Co teda vlastně chce? Píšeš, že už má věk, tak bych od něj čekala, že se pořádně vyjádří. Protiřečí si.

Psala jsem, ze ja uz mam vek a taky jsem psala, ze nehledam odpoved na otazku proc to musi skoncit, ale jak to skoncit. Nechci rozebirat jeho nebo moje duvody, to je proste dany. Chci at to jen preboli :(

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 22.11.18 08:53
@Anonymní píše:
Psala jsem, ze ja uz mam vek a taky jsem psala, ze nehledam odpoved na otazku proc to musi skoncit, ale jak to skoncit. Nechci rozebirat jeho nebo moje duvody, to je proste dany. Chci at to jen preboli :(

Máš na lepšího. Tím bych to ukončila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >