První milování - jsem připravená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 12:56
Jsem připravená?

Ahoj, prosím ponechat anonym z důvodu intimní záležitosti. Mám dotaz i když hloupý a čekám velký výsměch, ale i přes to se zeptám. Je mi 16 let, menses mám od 13ti a tampony používám od 14. Ale protože mám hodně silnou ms, tak jsem začala používat ty maxi, protože mi normální nevydržel ani 10minut.. Od doby co jsem ten velký zkusila poprvé, tak menší nepoužívám. Teď v 16 jsem si našla přítele a po půl roce chození bysme už chtěli ve vztahu pokročit k prvnímu milování. Já se ale strašně bojím bolesti, jsem připravená a vím, že to „chci“ ale prostě se bojím, že budu krvácet, že to nepůjde atd..Ale napadlo mě jestli vůbec „mám“ panenskou blánu, když používám ty velké tampony a napadá mě že by to třeba ani tolik nebolelo.. Vím, pana jsem do doby než proběhne první styk, ale když používám ty tampony maxi je možné že jsem si ji nějak sama „protrhla“? Omlouvám se za hloupé téma, ale nemám nikoho s kým bych si mohla takhle otevřene „promluvit“. Děkuji všem za reakce a přeji krásný den.

Reakce:
zimniden
Kecalka 109 příspěvků 25.02.19 13:00

Já jsem měla úplně opačný problém…jako panna jsem si nedokázala zavést ani mini tampony, prostě to nešlo a bolelo. Ale sex jsem zvládla dobře, nepamatuju si žádnou extra bolest a žádné krvácení nebylo.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 25.02.19 13:05

Používání tamponu nemá s prvním sexem nic spolecneho. Když bude dost dlouhá předehra, budeš uvolněná, nebudeš na nervy, tak tě nic bolet nebude ;)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 25.02.19 13:11

Ja jako panna tampon nebyla schopna zavest. Prvni milovani me ale nebolelo. Bylo to uplne v pohode. Myslim, ze se nemas ceho bat :) uzij si to a bud v klidu ;)

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 25.02.19 13:13

Já taky odjakživa používala ty nejmenší tampony a kolikrát měla problém se zavedením. Neříkám, že první sex byl něco extra, ale šlo to a nekrvácela jsem. A nemám teda žádnou kámošku, která by při poprvé krvácela :think: Myslím, že se nemáš čeho bát.

terien
Extra třída :D 10709 příspěvků 25.02.19 13:20

Možné je, že už je blána poškozená :nevim: ale to asi opravdu zjistíš až pri tom sexu.

Ou
Kelišová 6942 příspěvků 25.02.19 13:35

Začněte s tím, že se nejdřív oba naučíte přivést k vrcholu bez zásunu. Tj. za po pomocí ruky a pusy. A domluvte se na tom předem, že to budete zkoušet a že ideální by bylo aby si ty jemu a on tobě nějak řekl, nebo napsal, co už ví, že se mu líbí.

Z počátku, když se na tom budete domlouvat, tak to může být trapné - ale tím že se naučíte vnímat tělo a jeho reakce toho druhého před tím, než on bude muset podat výkon a ty se budeš bát bolesti, tak to celé pak půjde mnohem snáz a on bude přesně vědět, jak na dostatečnou předehru, aby si byla uvolněná a vzrušená.

Sex neznamená penetrace - tedy penis ve vagině, to je jen jedna z jeho možností a většina žen nedosahuje uspokojení jen penetrací a pro muže, zejména pokud nejsou extra zkušení to může být taky docela znervóznující.

Zkuste se tedy nejdřív poznat genitálie toho druhého, naučte se o nich mluvit a dotýkat se jich bez ostychu a s touhou toho druhého potěšit. První penetraci to pak dost zlepší.

Váš příspěvek
Reklama