Jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edik
Nováček 8 příspěvků 04.12.03 15:23
jsem těhotná?

Ahojky,

mam uz treti den bazalni teplotu 36,9 a menstruaci jsem mela dostat 2.12. a jeste neprisla. Delala jsem si ale test a ten byl negativni. Vzhledem k tomu, ze jsem vynechala antikoncepci teprve minuly mesic, predpokladam,ze se mi muze menstruacni cyklus velmi rozhazet. Poradte mi, zda si mohu overit me tehotenstvi jinym zpusobem, protoze jsem dost napnuta a verim, ze se nam to povede.

Mela jsem take tlaky v podbrisku jako na menzes pred tydnem a opakovalo se to dost casto,ale zatim jsem nemenstruovala. Mam si zajit ke gynekologovi?

Diky za rady.

Edik

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: edik dne 04-12-2003 15:34 ]

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.12.03 15:56
jsem těhotná?

Ahoj, pokud bude vyšší BT přetrvávat, mohlo by jít o těhotenství. Já už mám 5. den 37 st. a tři různé těhotenské testy mi ukázaly pozitiv, sice slabší, a to už den před očekávanou MS. Taky mě bolí skoro týden břicho jako na MS a nic. Zkus třeba i několik jiných testů, mají totiž různou citlivost. A taky je lepší dělat si ho ráno, kdy je koncentrace těhot. hormonu nejvyšší. Pokud bude stále negativní a MS nikde, zajdi si k doktorovi, někdy se taky stává, že po HA holky několik měsíců nemenstruují.

Držím palce

Silvie

edik
Nováček 8 příspěvků 04.12.03 17:55
jsem těhotná?

Díky moc za rady. Ctěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás může doporučit nějaký test na určení těhotenství, protože toho prodávají strašně moc. A ještě jedna otázka. Kdybych otěhotněla na konci cyklu (stát se to může), projevilo by se to v moci jiz v terminu MZ nebo az dele? Myslim si, ze mam skoro vsechny priznaky tehotenstvi, jen ten testik mi zatim nevysel.

Ahojky Edik :-D

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 04.12.03 22:07
jsem těhotná?

Ahoj Ediku,

vyzkoušej Clearblue. Je sice drahý, ale má vysokou citlivost!!!

Hodně štěstí ;-)

Anonymni  05.12.03 09:51
jsem těhotná?

Ahoj Ediku, když jsem poprvé nedostala menstruaci měsíc po vysazení antikoncepce byla jsem šťastná jako blecha, že to hned vyšlo. Když jsem ji nedostala druhý měsíc byla jsem už opatrnější. Teď jsem týden po termínu, mám 2 pozitivní těhotenské testy,ale stejně se bojím, že jde zase jen o poruchu. Asi jsem tě moc nepovzbudila, tím nechci říct, že nemůžeš být těhotná, ale :-))

Moc moc ti držím palečky, aby se to povedlo. Lucka

Anonymni  06.12.03 13:51
jsem těhotná?

Ahoj holky, tak já už jsem vyzkoušela 5 testů (během tří dnů po očekávané MS) a všechny byly pozitivní, i když čárka je slabší než ta testovací. Doufám, že to neznamená nic špatného :-? Zkusila jsem testy HCG, CLEARWIEW, UNIMARKT, SERATEC a BABY TEST, cenové rozmezí od 23 do 110 Kč, ale výsledek byl u všech stejný. Jen některé zobrazily dvě čárky dříve (ty levnější). A moje BT se stále drží na 37 st., což je taky dobrá zpráva. K lékařce jdu ale až za 11 dní, tak jsem celá nervozní.

Silvie

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 07.12.03 00:43
jsem těhotná?

tak si tuholka drzim palce aby ti to dobre dopadlo ja som sa z mojho tt tesila tri dni,potom som zacala krvacat a hotovo,ale ty sa neboj urcite ti to vsetko dobre dopadne,sakra ako to robite ze sa vam to podari daj recept

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.12.03 08:11
jsem těhotná?

Ahoj Lucko,

a jak Ti to dopadlo? Stále MS nikde? Já to měla dostat 4.12. a nic, ale TT negativní! Bolí mě prsa, tak jsem celá napjatá. Dnes chci jít k lékaři, vím, že je to možná brzy, ale snad mi řekne, že tam „něco“ vidí, tak uvidíme.

Tobě držím palečky!

Radka

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 08.12.03 09:09
jsem těhotná?

Ahojky,

mám taky otázku. Může se jednat o těhotenství i při teplotě 36,9? Nebo musí být 37 a víc?? Jinak mě pobolíval podbřišek jako u MS a motá se mi hlava, bývá mi špatně, ale toto všechno může být od hormónů co užívám.

Díky za radu

AJKA

Anonymni  08.12.03 10:26
jsem těhotná?

Ahojky holky,

pročítám si vaše články a mám taky dotaz. Je vždy pravidlem, že před MS teplota poklesne nebo ne. Já očekávám MS dnes, ale teplotu jsem ráno měla 37,1(včera 36,8). Jinak mě pobolívaj prsa i břicho jako na MS. Díky ahojky Evík

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 08.12.03 11:56
jsem těhotná?

Ahojky Evíku,

myslela jsem, že musí vždycky poklesnout, ale minulý měsíc jsem se sama přesvědčila, že nemusí. Měla jsem teploty 37,1 37,0 a ten den MS přišla.

AJKA

Anonymni  08.12.03 12:07
jsem těhotná?

Tak to mě docela mrzí, protože bych byla radši , kdyby to bylo naopak, nějak se nám nedaří, vůbec nevim čím by to mohlo být, ale to asi nepatří do téhle diskuse. Tak snad příště. Ahojky a mějte se krásně. Evik

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 08.12.03 12:20
jsem těhotná?

preco neskusis teh.test,ja som mala teplotu 36,2 jeden den potom okolo tych37,testy mi vychadsali neg.potom pozitivne,ale nakoniec som potratila v strtom -piatom tyzdni

Anonymni  08.12.03 12:35
jsem těhotná?

No zdá se mi to ještě vcelku brzy, ještě počkám, po vysazení HA jsem měla MS pravidelně po 28 dnech asi jednou 27, minulý měsíc se mi spozdila o 5 dní, no a teď uvidím. Teď jsem si začla měřit bazální teplotu, pořád si čtu různé články, ale fakt z toho nejsem moudrá.Po MS jsem měla teplotu 36,5 pak mi klesla na 36,3 pak zas 36,5 no a potom 36,2pak těch 36,6až 36,8 je to tak v pořádku? Díky za odpovědi zdraví Evík

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 09.12.03 14:43
jsem těhotná?

ahoj eviku,

ja mela taky takto divoke BT :o . a nakonec ovu ani nebyla. podle mne to je tou HA. ted jsem pul roku po vysazeni a BT je stale kolem 36,6. takze ovu neni :-| . ja jsem si dala udelat krevni testy na ovu, fakt je ze mam malo „dobrych“ hormonu. a pravdepodobne memu organizmu to trva trochu dele se vyrovnat po HA. tak ted jim nejake a uvidi se.

danka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama