Jsem v tom, nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 07:42
Jsem v tom nebo ne?

Ahojda maminky. Snad mě neukamenujete, za „blbý“ dotaz a spekulace. :nevim: Prosím o akceptování anonymity..
V dubnu loňského roku jsem vysadila HA, měla jsem s tím dost potíže, protože se nedostavovala MS a ani ovulace. Dr mi nasadila hormony, které jsem teď prvním měsícem vysadila. Měla jsem strašně krátký cyklus, každých 14dní MS po 7dnech.
Jestli ovu mám nebo ne, to nevím. Na kontrolu jdu až v únoru.
Ale poslední dny mám návaly horka, mám pocit i zvýšené teploty. Výtok bílý hustý, občas mě píchne ve (asi) vaječníkách a dnes mě začalo bolet „v kříži“. Nevolnosti nemám. Kdybych byla v jiném stavu, bylo by to asi 14 dní.. Očekávaná MS v sobotu.
Chtěla bych znát váš názor, jestli si myslíte, že bych mohlas být v jiném stavu.. Vím, že jsou to jenom spekulace a odhady a že jistotu budu mít až po kontrole, nebo po vynechání MS. Ale nějak to ve mě hlodá a tak bych chtěla slyšet názor zkušenějších.. :think:
Děkuji za jakoukoli (ne za agresivní :)) odpověď.
Hezký den.

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
denkat
Kecalka 377 příspěvků 09.01.19 07:46
@Anonymní píše:
Ahojda maminky. Snad mě neukamenujete, za „blbý“ dotaz a spekulace. :nevim: Prosím o akceptování anonymity..
V dubnu loňského roku jsem vysadila HA, měla jsem s tím dost potíže, protože se nedostavovala MS a ani ovulace. Dr mi nasadila hormony, které jsem teď prvním měsícem vysadila. Měla jsem strašně krátký cyklus, každých 14dní MS po 7dnech.
Jestli ovu mám nebo ne, to nevím. Na kontrolu jdu až v únoru.
Ale poslední dny mám návaly horka, mám pocit i zvýšené teploty. Výtok bílý hustý, občas mě píchne ve (asi) vaječníkách a dnes mě začalo bolet „v kříži“. Nevolnosti nemám. Kdybych byla v jiném stavu, bylo by to asi 14 dní.. Očekávaná MS v sobotu.
Chtěla bych znát váš názor, jestli si myslíte, že bych mohlas být v jiném stavu.. Vím, že jsou to jenom spekulace a odhady a že jistotu budu mít až po kontrole, nebo po vynechání MS. Ale nějak to ve mě hlodá a tak bych chtěla slyšet názor zkušenějších.. :think:
Děkuji za jakoukoli (ne za agresivní :)) odpověď.
Hezký den.

Ahoj, pokud je těhotenský test negativní tak s největší pravděpodobností těhotná nebudeš a půjde jen o rozházený cyklus po braní HA plus těch dalších hormonů, co si brala …někdy trvá i rok než se cyklus dá do pořádku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 07:48

@denkat těhotenský test jsem ještě nedělala. Nejdříve příští týden. Pokud se MS nedostaví..

denkat
Kecalka 377 příspěvků 09.01.19 07:57
@Anonymní píše:
@denkat těhotenský test jsem ještě nedělala. Nejdříve příští týden. Pokud se MS nedostaví..

Pokud jsi si jistá, že bys byla těhotná už 14 dní tak těhotenský test a citlivostí 10 už něco ukáže ;)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 09.01.19 08:04
@Anonymní píše:

To je určitě nejlepší, počkat do vynechání. Nicméně pokud bys byla tak moc netrpělivá, test už by ti mohl ukázat možné těhotenství. Já měla ducha 6 dní před termínem MS. Ale nedoporučuje se to, protože se může ještě cokoliv stát.. :nevim:

GabinkaCh
Závislačka 3037 příspěvků 09.01.19 08:12

Děvčata,vytáhněte křišťálové koule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 08:13

@GabinkaCh Tady se zase snaží bejt někdo vtipnej..

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 09.01.19 08:20
@Anonymní píše:
@GabinkaCh Tady se zase snaží bejt někdo vtipnej..

To nic, to je zdejší rejpalka, co nepomůže, neporadí, jen reje a reje.. :lol:

Celina
Závislačka 3936 příspěvků 09.01.19 08:28

Holky, buďte soudný, vždyť má @GabinkaCh pravdu :pankac:
Při takhle rozházeném cyklu, když ani nevíš termín MS a neudělala jsi test ti to neřekne ani Stanley Bradley :lol:
A takové diskuse jsou tu denně..milion a jeden příznak a udělat test za dvacku je problém :nevim:

terka33pol
Kecalka 264 příspěvků 09.01.19 08:34

@Anitramm možná, ale při všech těch informacích ruku na srdce :srdce: to by nevěděl ani kouzelník :tophat: Žito :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 08:45

Tak mi z vás je celkem smutno… Chtěla jsem pouze vaše názory. Vaše rádoby vtipné poznámky o kouzelníkách a koulích jsem NEŽÁDALA. Tak chytré, jako jsou některé z vás, jsem taky.. Už nahoře jsem psala, že mi to je jasné.. Ne, některé stále mají potřebu „být chytré“.. Takže děkuji rádoby vtipným maminkám, ale zdržujte se komentáře.. :pocitac:
@Celina Jasně, je problém udělat test za dvacku no :potlesk:

tady aby se člověk bál se na cokoli zeptat.. Od čeho že je tenhle server? :mavam:

Celina
Závislačka 3936 příspěvků 09.01.19 09:13
@Anonymní píše:
Tak mi z vás je celkem smutno… Chtěla jsem pouze vaše názory. Vaše rádoby vtipné poznámky o kouzelníkách a koulích jsem NEŽÁDALA. Tak chytré, jako jsou některé z vás, jsem taky.. Už nahoře jsem psala, že mi to je jasné.. Ne, některé stále mají potřebu „být chytré“.. Takže děkuji rádoby vtipným maminkám, ale zdržujte se komentáře.. :pocitac:
@Celina Jasně, je problém udělat test za dvacku no :potlesk:tady aby se člověk bál se na cokoli zeptat.. Od čeho že je tenhle server? :mavam:

Chtěla jsi slyšet náš názor? Slušně jsme ti ho napsaly. Nebudu ti psát to,co ty chceš slyšet, ale to, co si opravdu myslím. A ano, test za dvacku by ti udělal jasno :pankac: (když jsi teda tak chytrá, jak uvádíš)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 09:20

@Celina Umíte číst? Evidentně špatně.. Psala jsem, že test budu dělat příští týden, protože jsem přesvědčená, že kdybych byla, byla bych MAX. 14 dní ani to možná ne.. A nemyslím si, že by se něco ukázalo i kdyby to tak bylo. A nevšimla jsem si, že bych zrovna vás žádala o nějaký názor. Pac a pusu. S někým jako jste vy se nemíním dohadovat a nesmyslech.. Nebo vůbec se o něčem dohadovat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 09:23

Tak příště se opravdu obrátím na INTELIGENTNÍ maminky.. Je mi z vás fakt špatně. Diskuzi mažu, abyste měly klid na duši.. :* A ještě jednou děkuji za inteligentní komentáře..

Celina
Závislačka 3936 příspěvků 09.01.19 09:26
@Anonymní píše:
@Celina Umíte číst? Evidentně špatně.. Psala jsem, že test budu dělat příští týden, protože jsem přesvědčená, že kdybych byla, byla bych MAX. 14 dní ani to možná ne.. A nemyslím si, že by se něco ukázalo i kdyby to tak bylo. A nevšimla jsem si, že bych zrovna vás žádala o nějaký názor. Pac a pusu. S někým jako jste vy se nemíním dohadovat a nesmyslech.. Nebo vůbec se o něčem dohadovat..

Umíš ty číst? Týden před testem a s rozházeným cyklem ti nedá odpověď nikdo :nevim:
A v diskusi může reagovat kdokoli, ne jen ten, koho požádáš :lol:
Evidentně ti ujíždí nervy, doporučovala bych se trochu zklidnit, než zacneš kolem sebe bezdůvodně kopat, tady ti nikdo nic neudělal :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >