Přát si dítě ve 40, jsem blázen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 20:18
Přát si dítě ve 40 jsem blázen ???

Holky jdu se svěřit… už dlouhou dobu mám vleklé velké psychické problémy, byla jsem i několikrát hospitalizovaná…nyní jsem stabilizovaná a mám touhu zkusit ještě dítě, prostě nějak si doufám, že by mi to mohlo pomoci znovu začít, dokonce jsem byla v centru asistované reprodukce, měla bych šanci se pokusit o miminko, na druhou stranu nevím jak to zvládnu, kdyby se mi zhoršil zdravotní stav, na druhou stranu právě doufám, že by byla šance znovu začít a starat se o případné miminko…doma mám 8 letou dceru a pomáhala mi s ní když bylo zle babička, ale na to se spoléhat nemohu, už jí je 70 let. Zbláznila jsem se s takovým přáním?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
mamina2017
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 08.01.19 20:21

Jako, že bys na něj byla sama?

Lainaire8
Závislačka 2929 příspěvků 5 inzerátů 08.01.19 20:21

No pokud máš psychické problémy, tak ano 8o do toho bych teda nešla. Vrátí se ti a co? Partner není?

Monchichik
Echt Kelišová 9385 příspěvků 08.01.19 20:23

Jestli si sama, tak ano, zbláznila si se…už takhle ti pomáhá babička, která už je dost stará, s miminem ti nepomůže vůbec, do toho bych nešla

mrav
Vesmírná mluvilka 31272 příspěvků 08.01.19 20:23

A co manžel? Pomohl by ti s dítětem? Jestli ano, jdi do toho. Být starší máma není nic neobvyklého, moje žena měla dceru v 36 letech. :mavam:

Macik.S
Kecalka 401 příspěvků 08.01.19 20:23

No, upřímně trošku jo. Kdo by ti pomáhal s miminkem kdyby bylo nejhůř?

Azallea
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 08.01.19 20:24

Jestli hrozí, že se ti po porodu zhorší zdravotní stav a nebudeš se moct o miminko pořádně sama postarat, pak to je blbost. Otec dítěte nepomáhá? A jak se on k tomu staví?
Starat se o miminko je zápřah ve 30, natož ve 40. To musíš vědět sama, jestli na to máš.

histep
Kelišová 5187 příspěvků 08.01.19 20:24

Prat si dite ve 40 neni blaznovstvi. Blazen jsi, ze si dite prejes proto, ze by ti mohlo pomoci znovu zacit. Kristepane!!!! :cert: :cert: :cert:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 08.01.19 20:24

Nešla bych do toho.., přijde mi to i sobecké vůči dceři, když víš, jak na tom všeobecně jsi..

mroe
Neúnavná pisatelka 16069 příspěvků 08.01.19 20:25

Ano, zblaznila, je to sobecke a vzhledem k tve psychice i pro vsechny zucastnene nebezpecne a nerozumne prani .

debra.morgan
Echt Kelišová 9716 příspěvků 08.01.19 20:25

jo za mě je blázen každá žena co rodí nad 40, po manželových a kamarádčiných zkušenostech, strašný, chudáci děti.

Davolix
Stálice 60 příspěvků 08.01.19 20:26

Já bych do toho nešla.. spíš bych se zaměřila víc na dceru, v 8 letech je ještě malá… výlety, akce, procházky…od toho se dá taky „odpichnout“.

medunka23
Kelišová 7389 příspěvků 08.01.19 20:27

No pokud jsi sama bez partnera, tak ano, tak to považuju za blaznovstvi, zrovna teď tu běží diskuse matky samozivitelky se dvěma dětmi, jak těžce poslední dobou nese tu zodpovědnost že nesmí ztratit zaměstnání, děti by potrebovaly aby se jim víc venovala, ale když by změnila práci, znamená to méně peněz a to už zase finančně neutahne.
Pokud máš touhu po dítěti, existuje forma pomoci dětem v detskych domovech tím, že je tam navstevujes a beres si je na některé víkendy, nevím jak se tato pomoc jmenuje, ale.určité to na netu najdeš.
A jinak dítě po čtyřicítce je dle mě i dost fyzicky a psychicky náročné, takže ve tvem případě bych do toho fakt nešla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 20:28
@debra.morgan píše:
jo za mě je blázen každá žena co rodí nad 40, po manželových a kamarádčiných zkušenostech, strašný, chudáci děti.

zajímalo by mě, jestli bys byla tak radikální v názorech, kdybys tragicky přišla o dítě :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 20:28

@Azallea partnera mám, on by si miminko přál, zatím plánujeme si najít bydlení, u maminky jsem jen dočasně…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama