Jsem vděčná za ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ano Andromeda
Stálice 91 příspěvků 16.01.18 21:50
Jsem vděčná za ...

Ahoj lidičky, život není jednoduchý, ale přesto bychom měli umět být vděční. Proto jsem se rozhodla založit toto téma a vnést ne eMimino nějaké pozitivní myšlenky. Tak nám napište, za co jste vděční? Za co jste na sebe nebo na druhé hrdí?
Já jsem třeba moc vděčná za to, že mám přítele, na kterého se můžu vždy spolehnout. :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 2614 příspěvků 16.01.18 21:52
@Ano Andromeda píše:
Ahoj lidičky, život není jednoduchý, ale přesto bychom měli umět být vděční. Proto jsem se rozhodla založit toto téma a vnést ne eMimino nějaké pozitivní myšlenky. Tak nám napište, za co jste vděční? Za co jste na sebe nebo na druhé hrdí?
Já jsem třeba moc vděčná za to, že mám přítele, na kterého se můžu vždy spolehnout. :hug:

Za to, ze mam skvelou celou rodinu, dobre vztahy i se vzdalenymi pribuznymi.

Jsem vdecna za to, ze nemam deprese, ze jsem spokojena.

Jsem vdecna, ze mam zdrave dite, partnera, rodice, sourozence.

Ze mam kde bydlet, co jist a pit.

Ze muzu trochu pracovat i pri materske.

Ze jsem zena, mame jednodussi zivot, nez muzi (a ted me sezerte :-D )

Ze ziju v CR, kde se do prace nemusime vracet po par mesicich po porodu. Ze muzu travit cas se synem.

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 16.01.18 21:55

Jsem vděčná za práci, kde jsem velmi spokojená a šťastná :) Za to moc děkuji :kytka:

Příspěvek upraven 16.01.18 v 21:55

Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 16.01.18 21:55

Jsem vděčná za život :srdce:. Doslova, po všem, co mě potkalo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33914 příspěvků 16.01.18 22:00

Ja se take povazuji za stastnou osobu, potize, ktere proziuvam,, jsou banalni a z tech vetsich se mi obvykle podarilo nejakym zazrakem vyklouznout.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 16.01.18 22:04

Já jsemjsem vděčná za své krásné a hlavně zdravé syny, za moc hodného manžela a za to, jaké máme v rodině vztahy.

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 16.01.18 22:10

Já jsem vděčná za své dokonalé děti, skvělého manžela, o kterého se můžu vždy opřít a za své rodiče, kteří vždy stojí při mě. Jsem vděčná za to, že jsme všichni zdraví a šťastní a víc ke šťastnému životu nepotřebuji, vše ostatní se dá vždy nějak zařídit..

Jindriska88
Kecalka 187 příspěvků 16.01.18 22:12

Jsem vdecna za meho muze, který zachovává klid a rozvahu, za svoji dceru, která se má cile k světu, za dobre nápady, které me napadají a za své tělo, které zvladlo mnohe. No, a jsem hrda na sebe, ze porodila a přežila :D

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 16.01.18 22:15

Jsem vděčná za to, že mám dvě zdravé, krásné děti!
Za to, že jsem já zdravá!
Za to, že mám skvelou rodinu!
Za to, že mám práci, která me baví a i dobre živí!

Aries6
Generální žvanilka 21872 příspěvků 2 inzeráty 16.01.18 22:16

ZA všechno dobré, co mě v životě potkalo. A vlastně i to zlé, to člověka posune víc.
Mám hodné rodiče, na které se kdykoliv můžu obrátit, mám zdravé děti, super chlapa, štěstí na jeho rodiče, mám přátele, koníčky, které si můžu dovolit.
Mám sice nějaké zdravotní potíže, které mě hodně vadí, ale jsou tisíckrát horší věci.
Máme snad všechno, co si přejeme a já mám někdy obavy, že to ani není možný a že se to může kdykoliv pokazit. A o to víc si všeho vážím.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 16.01.18 22:17

Za děti, muže a za to že můžeme žít tak, jak si přejeme :srdce:

Hezké téma :kytka:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 16.01.18 22:21

…ze jsem nazivu.

suwari
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 16.01.18 22:22

Pěkné téma :palec:
Já osobně jsem vděčná za své děti, které mám a které miluju :srdce:
Také jsem vděčná za práci, kterou mám. I když tam mám někdy dost starostí, tak mě to tam moc baví.
Ještě jsem vděčná za to, že žiju v relativně bezpečné zemi. Nemusím se bát válek, hladu, infekcí, nemocí..Uvědomuju si, jak se v naší republice máme vlastně dobře, ale spousta lidí to bere jako samozřejmost. :think:
Ještě by to chtělo diskuzi, z čeho je nám smutno.Asi ji založím :D

Šarlota4
Echt Kelišová 9507 příspěvků 16.01.18 22:30

Jsem vdecna za cely svuj skvely zivot. Takze dite, manzela, milujici rodinu. Jsem vdecna za hmotne statky a temer kazdy den si uvedomuji, ze se mam lepe nez cca 7 mld lidi na tehle planete.

Petruna21
Echt Kelišová 9784 příspěvků 16.01.18 22:33

Já jsem vděčná za mého PŘÍTELE který mě ve všem podporuje :srdce:.
Za mojí úžasnou RODINU :srdce:
Za naše ještě nenarozený MIMINKO :srdce:

A celkově za svůj život :srdce:

Krásné téma! :palec: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama