Reklama

Dlouhá menstruace - Orgametril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnuše95
Povídálka 34 příspěvků 16.01.18 16:02
Dlouhá menstruace - Orgametril

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Včera jsem byla na gynekologii ohledně dlouhé a silné menstruace dnes 15 den. Doktor nic nenašel akorád mi nemohl přes krvácení dělat citologii. Předepsal mi Orgametril, s tím že bych měla méně krvácet a nebo se to do rána vytratit úplně, bohužel ale krvácim pořád stejně tak bych chtěla vědět za jak dlouho začne lék působit. A zda bych k tomu mohla pít Kontryhel :think:. Děkuji za rady, léčím se se psychikou, tak bych potřebovala trošku uklidnit. :roll:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >