Dítě s milencem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:00
Dítě s milencem

Anonym asi víte proč. Chci to co nejvíc zkrátit i když nevím, zda se mi to povede. Je mi 21 let, pracuji a žiji u svého táty, máme byt 3+1. Vyhovuje nám to takhle, sice nemám extra velký plat ale i přes to ušetřím. Nechci ani vůbec vztah, vyhovuje mi, že jdu do práce, příjdu domů a mám svůj klid, trávím volný čas s přáteli nebo se věnuji mým koníčkům a prakticky jsem vytížená. Ale problém co tu je, mám milence, ženatého milence. Je to vyhlášenej proutník, má dvě děti jedno v školkovém věku a druhého už školáka. U nás v okolí je proslavení že si užívá s holkami, už je to ale déle co se relativně zklidnil a my se vlastně seznámili náhodně a pak jsme se začli sházet a oboum nám to vyhovuje. Ale co je problém, nedostala jsem menstruaci a byla jsem u gynekologa, kterými potvrdil těhotenství. Prášky jsem neměla, nevyhovují mi a on to od začátku věděl, nevím jak je to možný, nikdy se do mě když to řeknu blbě neudělal. Takže asi nějaká kapička náhodná. Ale co teď řeším? Nevím co teď dělat, jeho manželka je velmi agresivní kdysi když zjistila že s nim má něco moje kamarádka tak jí vyhrožovali snad všichni romové z její rodiny ze slovenska a měla totální peklo, jeho žena je napůl romka. On sám má všechny holky poblokované a píše si potají na messengeru nebo whatshapu. Tudíž pokud bych si to dítě nechala tak ho prakticky ani nemůžu zapsat do rodného listu, první důvod je asi takový že by on na to nepřistoupil, navíc je docela bohatý a myslím si že by si zaplatil nějakého právníka, který by to uhrál že to není jeho a další důvod je takový že i kdybych ho donutila aby byl zapsaný tak nechci ani vidět co bych zažívala za peklo až by to došlo k ty jeho ženě Už několikrát mu přišla na nevěru, ale neodejde od něj, protože je na něm závislá a nepracuje. Tak se rozhodovat co dělat, samozřejmě se může stát že až mu to oznámím tak mi může říct že mi bude dávat něco na dítě ale že se nechce vídat a nebo mi řekne že mi to nevěřím, to teď nedokážu říct. Já jen přemýšlím zda si to dítě mám nechat nebo ne, bojím se když půjdu na potrat tak už pak později nebudu moct mít děti. Když si vezmu jak spoustu mých kamarádek vychovali sami děti, sice šli z koruny do koruny ale dali to a to jich měli víc, tak si myslím že jedno dítě není problém. Měsíčně si ukládám cca 5 tisíc tak mám něco našetřeno takže je jasný že je to první dítě tak koupím vše nové a postupně a myslím si že to dám. Je jasný že pak ten rodičák je asi nic moc, ale měla bych možnost občasný brigády když by mi taťka dítě pohlídal, protože stejně bych zůstala u něj. Jaký je váš názor? Co by jste dělali?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 16.01.18 14:03

Řekla bych mu to, manželce bych řekla že se s ním klidně vídat nebudu. Dítě do listu soudně a peníze taky soudne, na to ti může vyhrožovat kde kdo, ale je to dané, takže nic nezmůžou.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.01.18 14:06
@Anonymní píše:
Anonym asi víte proč. Chci to co nejvíc zkrátit i když nevím, zda se mi to povede. Je mi 21 let, pracuji a žiji u svého táty, máme byt 3+1. Vyhovuje nám to takhle, sice nemám extra velký plat ale i přes to ušetřím. Nechci ani vůbec vztah, vyhovuje mi, že jdu do práce, příjdu domů a mám svůj klid, trávím volný čas s přáteli nebo se věnuji mým koníčkům a prakticky jsem vytížená. Ale problém co tu je,mám milence, ženatého milence. Je to vyhlášenej proutník, má dvě děti jedno v školkovém věku a druhého už školáka. U nás v okolí je proslavení že si užívá s holkami, už je to ale déle co se relativně zklidnil a my se vlastně seznámili náhodně a pak jsme se začli sházet a oboum nám to vyhovuje. Ale co je problém, nedostala jsem menstruaci a byla jsem u gynekologa, kterými potvrdil těhotenství.Prášky jsem neměla, nevyhovují mi a on to od začátku věděl, nevím jak je to možný, nikdy se do mě když to řeknu blbě neudělal. Takže asi nějaká kapička náhodná.Ale co teď řeším? Nevím co teď dělat, jeho manželka je velmi agresivní kdysi když zjistila že s nim má něco moje kamarádkatak jí vyhrožovali snad všichni romové z její rodiny ze slovenska a měla totální peklo, jeho žena je napůl romka.On sám má všechny holky poblokované a píše si potají na messengeru nebo whatshapu. Tudíž pokud bych si to dítě nechala tak ho prakticky ani nemůžu zapsat do rodného listu, první důvod je asi takový že by on na to nepřistoupil, navíc je docela bohatý a myslím si že by si zaplatil nějakého právníka, který by to uhrál že to není jeho a další důvod je takový že i kdybych ho donutila aby byl zapsaný tak nechci ani vidět co bych zažívala za peklo až by to došlo k ty jeho ženě Už několikrát mu přišla na nevěru, ale neodejde od něj, protože je na něm závislá a nepracuje. Tak se rozhodovat co dělat, samozřejmě se může stát že až mu to oznámím tak mi může říct že mi bude dávat něco na dítě ale že se nechce vídat a nebo mi řekne že mi to nevěřím, to teď nedokážu říct. Já jen přemýšlím zda si to dítě mám nechat nebo ne, bojím se když půjdu na potrat tak už pak později nebudu moct mít děti. Když si vezmu jak spoustu mých kamarádek vychovali sami děti, sice šli z koruny do koruny ale dali to a to jich měli víc, tak si myslím že jedno dítě není problém. Měsíčně si ukládám cca 5 tisíc tak mám něco našetřeno takže je jasný že je to první dítě tak koupím vše nové a postupně a myslím si že to dám. Je jasný že pak ten rodičák je asi nic moc, ale měla bych možnost občasný brigády když by mi taťka dítě pohlídal, protože stejně bych zůstala u něj. Jaký je váš názor? Co by jste dělali?

8o za a) proč nepoužíváte aspoň kondom? b) proč máš něco se ženatým chlapem, proutníkem, co přefikl i tvojí kamarádku? c) dítě si nech a za d) příště zapoj mozek

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9155 příspěvků 16.01.18 14:08

Ja bych si v takové situaci dítě nenechala. A hlavně bych kopla do zadku toho chlapa

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2647 příspěvků 16.01.18 14:09

Do rozhodování bych zapojila tvého tátu, v ledascem ti supluje partnera, už teď počítáš s tím, že ti bude hlídat, bylo by fér ho nepostavit před hotovou věc, ale chtít znát i jeho názor. Nemusíš mu nutně říkat, či to dítě je. Ale měl by v tom rozhodování zastoupit trochu racionálnější pohled na věc.

ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 14:09

Řekla bych mu to a nechala ho napsat do rodného listu, jinak na dítě všechno nové kupovat nemusíš jsou to vyhozené peníze 98% stačí z druhé ruky, a probrala bych to s tátou jestli je ochotný pomáhat, on se může stát že řekne že ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:10

@Satisfaction S manželkou nechci mít nic společného, každý kdo poznal jeho rodinu tak řekl že je to nejhorší ženská je to cikánka a nepotřebuji aby moje dítě mělo dokonce života peklo. Určitě mu to řeknu tak uvidím jak se zachová. @Paola21 a) protože ho prostě nechtěl, proto jsem mu to řekla už na začátku @Paola21 to s kamarádkou byla tenkrát jednorázovka a já nechtěla vztah a sedli jsme si prostě

marka123
Kecalka 488 příspěvků 16.01.18 14:10

Zarazi me, ze kdyz je to takovy proutnik, to jsi s nim spala bez kondomu, se nebojis pohlavnich nemoci??? Pokud te podpori rodina a dite chces, tak si ho nechej a jak uz je zmineno, do rodneho listu soudne, kdyz nebude souhlasit, na to jsou testy k urceni otcovstvi, alimenty, mozna i vyzivne na tebe soudne, vubec bych s nim nepocitala jako s otcem. Ale jeho zodpovednost je to taky, takze kdyz ma prachy at pekne sype. Jen tak se z toho vykroutit nemuze. Kazdopadne nechapu, 8o stat se muze vzdy vselicos, ale svym jednanim jsi sla tak akorat naproti pruseru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:10

Upřímně mi podle způsobu vyjadřování přijde, že jsi na dítě dost mladá, navíc když už spíš se ženáčem, tak se nějak chráním ne? Psala jsi pouze, že ti prášky nevyhovují, ale o nějaké jiné antikoncepci ani slovo, což mi přijde hodně nezodpovědné!! Taky jsem spala se ženáčem, ale vždy jsem se chránila (prášky + pro jistotu kondom). Nicméně se ptáš, co máš dělat, tak tedy - nejsem zastánce potratů, takže bych si dítě nechala, ale asi bych nikomu neříkala čí to dítě je, ani jeho otci, aspoň zatím ne! Je potřeba být v těhotenství v klidu a ne se nervovat! Těhotenství na tobě pravděpodobně jakožto u prvorodičky bude vidět až později a po porodu to můžeš milenci říct, že se jedná o jeho dítě! Určitě se ale nemůže stát, že by to tvůj milenec u soudu uhrál na to, že dítě není jeho, ptže by mu nařídili testy otcovství a s tím mu žádný, byť sebelepší, právník nepomůže!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:11

@Helileli táta určitě nemá problém, a to jsem jen tak plácla když bych chtěla přivydělat nějakou korunu :)

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 16.01.18 14:11

Šla bych na potrat a zapojila mozek. Chlapa kopni do řiti a najdi si normálního..a pokud vztah nechceš - kup si kvalitní samohoňku..
Chudák dítě, buď otce nepozná, nebo bude čelit cikánské (ex ) manželce..to je kvalitní start do života..

Příspěvek upraven 16.01.18 v 14:15

Enicka
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 16.01.18 14:12

Proč nepoužívas kondom? Ještě s chlapem co přefikne každou 8o 8o. Mas těžké rozhodování, si mladá a tak sis to pokazila…Ještě s takovým chlapem.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.01.18 14:13
@Anonymní píše:
@Satisfaction S manželkou nechci mít nic společného, každý kdo poznal jeho rodinu tak řekl že je to nejhorší ženská je to cikánka a nepotřebuji aby moje dítě mělo dokonce života peklo. Určitě mu to řeknu tak uvidím jak se zachová. @Paola21) protože ho prostě nechtěl,**proto jsem mu to řekla už na začátku @Paola21 to s kamarádkou byla tenkrát jednorázovka a já nechtěla vztah a sedli jsme si prostě

Tak když ho nechtěl, tak jsi s ním neměla mít sex, to do budoucna, teď je to už jedno. Situaci prober s tátou a hlavně s milencem

ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 14:13
@Anonymní píše:
@Helileli táta určitě nemá problém, a to jsem jen tak plácla když bych chtěla přivydělat nějakou korunu :)

tak jistá bych si nebyla že táta nebude mít problém už jsi se ptala? Já to kolem sebe taky poslouchala až budeš mít miminko budu hlídat už se těším no a výsledek je že naprostý nezájem takže dokážeš se postarat pokud táta nebude fungovat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 14:15

U vyhlášeného proutníka bych si ani nesedla na záchodové prkénko, takže mi hlava nebere, jak s ním někdo může spát bez kondomu. Chudák jeho žena…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama