Reklama

Jsem žárlivka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 08:34
Jsem žárlivka?

Ahoj holky, potřebuji reálný pohled na můj asi malicherný problém.
Vadilo by vám, kdyby váš přítel (manžel) občas (podotýkám opravdu občas, stává se to spíš výjimečně) řekl kamarádce nebo známé, že ji to sluší?
Podotýkám že manžel není na ženský, na žádné nekouká, neotáčí se. Říká že by mě nikdy nedokázal podvést. Manželství harmonické.
Vadilo by vám to, nebo jsem opravdu pako?
Ještě podotýkám, že mě to říká naprosto běžně (po 13ti lelém vztahu).
 Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2576 příspěvků 20.12.16 08:35

Jestli to říká tobě běžně, tak občasně jiným by mi to nevadilo.

Honza 12
Generální žvanilka 21522 příspěvků 20.12.16 08:36

Tak to je přinejmenším, základ slušného chování, říct ženě, které to sluší, že ji to sluší. ;)

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 20.12.16 08:37

Taky kolegům v práci občas pochvalim nové oblečení nebo si všimnu, ze jsou cerstve ostříhaní. A oni me naopak pochvali taky. Nevidím v tom nic divného. Spise naopak, vede to k vytváření dobrých vztahu.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9609 příspěvků 20.12.16 08:38

Nevadilo. Však ja to dělám taky

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.12.16 08:39
@Anonymní píše:
Vadilo by vám, kdyby váš přítel (manžel) občas (podotýkám opravdu občas, stává se to spíš výjimečně) řekl kamarádce nebo známé, že ji to sluší?
Podotýkám že manžel není na ženský, na žádné nekouká, neotáčí se. Říká že by mě nikdy nedokázal podvést. Manželství harmonické.
Děkuji

upřímně jo žárlivka a hysterka…

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 20.12.16 08:40

Pro mne - ano, jsi pako.. netušim, co je na tom závadného, říct nějaké babě, že jí to sluší.. Tobě to žádný jiný chlap nikdy neřekl?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62490 příspěvků 3 inzeráty 20.12.16 08:44

Ano, pako…

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 20.12.16 08:45

Můj manžel to jiným ženám neříká, takže kdyby s tím začal, přišlo by mi to asi divné.
Ale třeba můj kolega to dělá běžně, žádný flirt za tím není, spíše taková galantnost.

e008
Závislačka 3204 příspěvků 43 inzerátů 20.12.16 08:46

Trosku bych zazarlila, ale urcite bych do manzela potom ze srandy rypla ;) Ale ten muj mi to nerika.
Kdyz obcas jedu s nim a jeho kolegy v aute, spolecne hodnoti, kdyz jde kolem nejaka kocka. Tomu se zasmeju.
Toto je opravdu neskodne…

fialofka
Kecalka 120 příspěvků 20.12.16 08:47
@Anonymní píše:
 Děkuji

Příspěvek upraven 19.01.17 v 11:40

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 20.12.16 08:48

Určitě by mi to nevadilo, je to běžný kompliment. Myslím, že žena vycítí, kdy už to není jen kompliment - jiné pohledy, jiné chování, flirtování apod. A samozřejmě k tomu patří, jestli to říká zejména svojí ženský

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 20.12.16 08:50

Ne, nevadilo. ;)

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7402 příspěvků 20.12.16 08:53

Bud ráda ze není krupan a ví co se sluší a patří ;)

AjaF
Kecalka 216 příspěvků 20.12.16 08:58
@Anonymní píše:
Děkuji

Jsi opravdu pako.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama