Reklama

Předstírání orgasmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ridick1122
Nováček 3 příspěvky 20.12.16 00:28
predstirani orgasmu

Ahoj, zajimalo by me jestli mají zeny při orgasmu pokazde stahy. Moje partnerka je vůbec nemá a ja podezrivam, ze to na me hraje (ale spis z jinych duvodu). Jsem mlady, tak nevim. Muzete mi rict, jestli je to mozne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 20.12.16 00:31

Musíš mluvit především s ní. Pokud předstírá orgasmus, tak především proto, že tě nechce ranit.

Ale - bez toho, abyste se naučili mluvit o tom, co komu vyhovuje (a klidně to může být i sex bez vyvrcholení) na pořádné uspokojení moc nedojde.

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 20.12.16 00:36

Dle mě to možné není. A pokud vím, někde jsem četla že hooodně žen předstírá. Protože orgasmum u ženy je podstatně větší alchymie než u muže. A když se chlap přehnaně snaží tak je to často až nepříjemné a tak je lepší to zahrát :nevim:

Normálně si o tom promluvte, o tom vztah je.

wifi..
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 20.12.16 05:57

Ty stahy nemusí byt cítit…a po svých zkušenostech bych si nedovolila tvrdit, že při orgasmu mají všechny ženy něco stejný.
Radši bych se soustředila na jiný mouchy mezi váma a ne takovýhle ptákoviny.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16916 příspěvků 20.12.16 06:07

@wifi.. ptakoviny? Vyhovujici sex z obou stran je ptakovina? 8o

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 20.12.16 07:10
@ridick1122 píše:
Ahoj, zajimalo by me jestli mají zeny při orgasmu pokazde stahy. Moje partnerka je vůbec nemá a ja podezrivam, ze to na me hraje (ale spis z jinych duvodu). Jsem mlady, tak nevim. Muzete mi rict, jestli je to mozne?

Možné to je…ale také být nemusí. Osobně ti radím, na rovinu si s ní o tom promluvit, umět mluvit o sexu je ve vztahu hodně důležité

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 07:37

No já bych to asi neřešila- myslím z jeho strany..
je pravdá, že každá jsme jiná, ale kdyby mi tak manažle, i když ho miluju začal řešit, jestli mám a nebo nemá, jestli předstírám, a nebo jestli mám stahy nebo ne, tak pak při sexu budu upjatá a budu prostě na to myslet..
Já bych se spíš zeptala, co by si přála a to bych splnila..Můj manžel dělá u mě chybu v tom, že při sexu a před sexem myslí.. což mě hodně vadí.
Prostě mám ráda - přijde to na člověka, a prostě jdem, proběhne.. ALe on se v průběhu začne vyptávat, jeslti tak a nebo onak, a prostě jestli mě má hladit tam a nebo tam, když jsem už v nejlepším, tak mě začne převalovat, že chce, abych šla nahoru, ná naznačím, že teď právě ne, a on začne, pojd nahoru, mě se to líbí.. Nedělá to vždy, ale občas jo, a to vím, že bude prostě sex o ničem..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 07:44
@Anonymní píše:
No já bych to asi neřešila- myslím z jeho strany..
je pravdá, že každá jsme jiná, ale kdyby mi tak manažle, i když ho miluju začal řešit, jestli mám a nebo nemá, jestli předstírám, a nebo jestli mám stahy nebo ne, tak pak při sexu budu upjatá a budu prostě na to myslet..
Já bych se spíš zeptala, co by si přála a to bych splnila..Můj manžel dělá u mě chybu v tom, že při sexu a před sexem myslí.. což mě hodně vadí.
Prostě mám ráda - přijde to na člověka, a prostě jdem, proběhne.. ALe on se v průběhu začne vyptávat, jeslti tak a nebo onak, a prostě jestli mě má hladit tam a nebo tam, když jsem už v nejlepším, tak mě začne převalovat, že chce, abych šla nahoru, ná naznačím, že teď právě ne, a on začne, pojd nahoru, mě se to líbí.. Nedělá to vždy, ale občas jo, a to vím, že bude prostě sex o ničem..

Taky znám a je to o nervy. „Co chceš abych teď udělal, řekni si?“ - „Chci aby si sklapnul a pokračoval v tom co děláš!“ :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 07:45
@ridick1122 píše:
Ahoj, zajimalo by me jestli mají zeny při orgasmu pokazde stahy. Moje partnerka je vůbec nemá a ja podezrivam, ze to na me hraje (ale spis z jinych duvodu). Jsem mlady, tak nevim. Muzete mi rict, jestli je to mozne?

A nesoustředíš se na to až příliš?
Upřímně řečeno, kdybych to uměla předstírat, tak to občas nahraju, protože můj partner trvá na mém orgasmu a když ho nemám, má po náladě. Jenže ženská nemá pokaždé chuť na orgasmus a i přesto ji může sex bavit :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 07:50

Anonmyní 1 máš pravdu, anonymní, prostě ty řeši okolo mě to uplně zničí.. Je ot myšleno v dobrém, ale prostě mě to vadí.. a nejhorší je, dkyž řeknu, že nahoru ne.. a on si bude trvat, na svém, přitom právě v té chvili je to ono..

chiquittas
Kecalka 174 příspěvků 20.12.16 08:09

@ridick1122 něco jsem četla, něco jsem řešila s ostatními a plus i má zkušenost = většina z nás občas přehrává…hlavně ženy v mladším věku. U nás to chce trochu víc, aby došlo k tomu závěru, který tam podle vás prostě musí být (a teď nemluvím pouze o tom, co můžete ovlivnit vy). Však ale ne vždy je nálada a někdy to prostě nejde. Ale jestli je sex jenom o tomhle? Tak to je tedy hodně špatné…mě jde spíš o to, že jsem si v tuhle chvíli s přítelem hrozně blízko a mám radost z toho, že on má radost :) tím nechci říct, že bych si to neužívala, ale lze si to užít i bez toho vyhlášeného orgasmu. Ano, občas přehrávám, ale dělám to hlavně proto, aby se přítelovi nehonili hlavou věci typu - jsem dobrej? Baví jí to se mnou? Protože máte úžasné sklony se tímhle mučit a přemýšlet nad tím…prostě ťuhýci :lol: :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 08:23

Nemají

mau-mau
Závislačka 3141 příspěvků 20.12.16 08:26

@ridick1122 Já myslím, že je možné je někdy nemít a přesto mít orgasmus, ale nemít je vůbec nikdy, tak to je krajně podezřelé. :think: Ale člověk nikdy neví, co všechno je možné. Docela koukám, kolik žen předstírá nebo dokresluje. Já teda nikdy. Bych to určitě nezahrála věrohodně. :mrgreen: Navíc nechápu proč. Většinou je, a když není, není. Ovšem vzhledem k frekvenci u dvou malých dětí už vždycky je. :D Mám jednu kamarádku, co předstírala a už je rozvedená, utekla od manžela (a dcerky) k milenci. Možná kdyby nehrála, mohlo to být dneska jinak. :think: :nevim:

fialofka
Kecalka 120 příspěvků 20.12.16 08:28
@Anonymní píše:
A nesoustředíš se na to až příliš?
Upřímně řečeno, kdybych to uměla předstírat, tak to občas nahraju, protože můj partner trvá na mém orgasmu a když ho nemám, má po náladě. Jenže ženská nemá pokaždé chuť na orgasmus a i přesto ji může sex bavit :nevim:

Já nevím, ale já umím předstírat i ty stahy pochvy :lol:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 20.12.16 08:35
@Anonymní píše:
Nemají

Tak to by mě zajímalo, co u mě při sexu ty stahy vyvolává :mrgreen:

Zakladateli, zpravidla mají, ale není to bez výjimky. Pokud předstírá, něco jí při sexu nevyhovuje a je třeba to řešit (oboustranně). Mluvíte spolu někdy o tom, jak sex prožíváte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama