Jsem zlý člověk?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 17:25

Jsem zlý člověk?

Potřebuji slyšet nestranný názor ostatních lidí a tak využívám anonymity a doufám, že díky tomu budu o něco moudřejší. Předem se omlouvam, ze to bude delší, ale potřebuju Vas uvest do deje, tak moc dekuji za pripadne reakce a mate muj obdiv, kdyz to cele prectete :potlesk:

Měla jsem partnera, náš vztah trval 5 let, jsme mladí, je nám jen 22-3. Když všechno klapalo, tak to bylo naprosto dokonalý, byl to opravdu (i na náš věk) „dospělý“ vztah. Bohužel, stačilo vždy hrozne málo a z tehle dokonalosti se stal pravý opak. Jasně, všude jsou problémy, všichni se hádají, bohužel tady to ale bylo vždy o úplných prkotinách, ze kterých se stala úplně nesmyslná hádka, která vyustila v několika denni tichou domacnost. Děsila jsem se toho, jak to muze fungovat v budoucnu, az budeme opravdu muset resit dulezite veci. Proste bych to shrnula tak, ze stačil malinky zadrhel a z milujiciho pritele se okamzite stal chladny člověk, ktery se na me dokazal jen nastvat, v hádce koukat jen do PC, uzavrit do sebe, nic si nepriznat a nadavat mi, ze nema naladu na moje de****i kecy apod. Toto mi strasne vadilo a ja ho nekolikrat prosila, at na tom pracuje, ze mu pomuzu to zvladat, ze prece neni mozny nastvavat se furt kvuli takovym blbostem. Nezvladl to. Nechci hazet vsechno na nej, jen ja chci o vsem v klidu mluvit, kolikrat nemusim mit pravdu a je to v pohode, necham si veci vysvetlit, ale abych se na nekoho zbytecne nastvala, ze ma jiny nazor? Uprimne me to trapilo, protoze tim byla nase komunikace proste hodne poznamenana.
Dalsi vec, ktera mi strasne vadila bylo to, ze na muj vkus pritel nezdrave hraje PC hry, zvladal bez problemu kazdy den, pres vikend fakt oba dny od rana do vecera. Pracuje, chapu, ze si chce odpocinout, ale takhle parit kazdy den?
Vikendy teda mame volnejsi, ale presto chodil obcas o vikendech hrat s kamaradem. I kdyz mel pres leto dovolenou, tak sel radeji na tyden hrat ke kamaradovi. Hral opravdu kazdy den. Nechci mu krivdit, ale hodne to na me pusobilo jako jeho napln zivota. Uz jsme sami ani nikam moc nechodili, jen byli vazani na pocitac (bud chtel, abych neco hrala s nim, nebo jsme proste jen na neco koukali).
Vzdy, kdyz jsem ho o neco pozadala, tak se tvaril, jak kdybych po nem chtela nevim co, treba to byla jen jizda 5 minut autem do obchodu a zpatky atd. Bydleli jsme spolu u nasich, zemrel táta, ten jediny mel auto, takze kdyz mamka neco potrebovala, musela vyuzit pritele - to bylo opravdu minimalne - ale i na to se tvaril uplne neochotne, ze i máma si toho vsimla a bylo ji to lito a kolikrat si radši zavolala taxi. Kdyz jsem mu to rekla - zase hadka.
Nechci ze sebe delat svatouška, ale uprimne reknu, ze za tech 5 let jsem ušla dlouhou cestu co se tyce komunikace atd. (taky jsem byla v 17 blba v hodne vecech) a ze jsem byla dobra pritelkyne. Vzdy jsem tu pro nej byla, starala se o nej. Kdyz jsem byla opravdu nestastna (z tech veci, co jsem vypsala nahore + mraky dalsich), tak jsem mu to narovinu slusne rekla, ze takhle to dal nezvladnu - stalo se to 3× a malem jsme se rozesli, on me ale vzdy ukecal a chvilku se snažil, pak zase stare koleje. Ted to bylo naposledy docela nedavno, v říjnu. (On se se mnou nikdy rozejít nechtel, nikdy mu na me nic tak moc nevadilo a kdyz nejaka mini vec jo, tak jsem nemela problem ji zmenit).
Bohužel i mistr tesař se nekdy utne…
Absolutně nemam problemy s pitim, jako opravdu ne. Vubec nepiju casto, vestinou to bylo prave s přítelem a nebo kdyz jdu s holkama nekam, tak je to jen par piv/vin a jsem uplne v pohode.
Před 3 rokama jsme se hrozne opili. Jak jsme prisli domu, tak mi neco preskocilo v hlave (on asi neco rekl - kdyz pije, i malo, tak je casto protivnej a proste asi neco rekl a ja na to bohužel zareagovala takto) a ja na nej zacala byt strasne hnusna, agresivni, sprosta (normalne na nej vubec nejsem), chtela jsem ho i nejak bouchat (jsem mala drobna, realne jsem mu nic udelat nemohla, ale musel to byt hrozny zazitek), no a proste jsme se zhadali strasne, prostě jsem to pokazila a vubec si to napamatuju, byla jsem fakt mimo. Cítila jsem se strasne uplne, dali jsme si pauzu a dal mi dalsi sanci, za coz jsem mu byla hrozne vdecna.
Pak ten vztah klapal tak dal, jak jsem Vam to popsala výš, ale vypadalo to, ze mi opravdu odpustil. Bohužel, nekdy jsme spolu pili a ja byla uplne v pohode, ale i tak jsme se trochu pohadali (jak jsem psala vys, kvuli blbostem a pritel byl fakt mnohokrat protivnej) a z niceho nic mi zacal treba nadavat, at to neni jak tenkrat a ze jsem psychopat atd. Moc me to bolelo, ale říkala jsem si ok, to si asi zaslouzim. I s timto casem prestal a uz mi to nijak nepripominal a ja to uz nikdy neudela.
Bohužel, historie se však nekdy rada opakuje a totez se stalo ted pred 2 tydny.
Byli jsme na vikend na Šumavě, strasne se tam opili, jeste vic nez tehdy, a ja mam neuveritelny okno. Prý mi najednou opět neco prelitlo přes nos, odesla jsem na pokoj (byli jsme na oslave rodinne) a on sel za mnou. Tam jsem na nej zacala byt agresivní, zla (ani jeden si nepamatujeme detaily), pry jsem ho chtela zase i uhodit - on me od sebe ale tentokrat promptně odhodil na zem, spadla jsem, rozbila si loket, rozbrecela se, klepala se a pry jsem se ho bala a chtela volat policii (opilymu to proste tolik nemysli no). Strasne jsme na sebe oba ječeli, byl na me zlej, ne ze by se situaci snazil nejak uklidnit, spis do me vic a vic ryl, on si to pamatuje a vi, co delal, ja bohužel ne. Hazala jsem okolo sebe s vecima a chtela odejit. Rozesel se se mnou a nechal me odejit samotnou, opilou, nekam do lesa. Cekala jsem tam 2 hodiny v zime na taxika a abych neumrzla, tak jsem se schovala k lidem, co tam meli dal barak.
Druhy den si prijel pro veci, ja se mu omluvila, ale nijak jsem se nas rozchod zvrátit nesnazila, protože jsem uz proste byla nestastna (z duvodu vyse popsanych a neklapalo nam to) a to jsem mu i rekla, ze to takhle melo byt, ze k sobe nepatrime. On mi rekl, ze veril, ze spolu zůstaneme a ze kdybych tohle neudelala, ze by se se mnou jinak nerozesel. Ze mi tohle uz ale neodpusti. Ja to beru a uz spolu nejsme.

Absolutně nechapu, kde se to ve me vzalo, strasne me to trápí, protoze jsem normalne hodny clovek, v hadkach nikdy nekricim, neublizila bych ani mouse, obzvlast jemu ne. Ale byla jsem proste smyslu zbavena. Rika se, ze v alkoholu je skryta pravda. To beru, když je clovek v nalade, nema zabrany a rekne, co si mysli, ale ja byla uplne k. o. Pamatuju si jen útržky, nemela jsem proste nad sebou kontrolu. Omluva to neni, jsem blba, ale stalo se. Rekne o cloveku vic 5 let nebo 2 vecery v opilosti?
Hrozne me boli, ze zatimco mi on porad „ublizoval“ v prubehu tech 5ti let a ja mu to odpoustela a davala mu porad sance a chtela aby to fungovalo, on ode me dal ruce pryc, protoze jsem udelala takovouhle vec. Vec, ve ktere jsem to ani nebyla ja (proste jsem byla opravdu strasne mimo), jakoby tech 5 let, co jsem pro nej delala všechno a byla tu vzdy pro nej, nic neznamenalo. Ublizila jsem mu, chapu to, ale vnitrne vim, ze ten vztah uz nemel budoucnost a proto se ho nesnazim ani nijak presvedcit jako tehdy, at jsme zase spolu. On by to ani nechtěl uz, protože mi pry kvuli tomuto přestal věřit a to cely vztah rikal, ze by neodpustil snad jen nevěru.

Moc se omlouvam, ze je to takhle strasne dlouhý, ale snad se najde nejaky odvazlivec a rekne mi svuj nazor, podeli se o svou zkusenost atd.

Jsem zlý člověk? Jaky máte názor na takovy celý vztah?

P. S. od te doby jsem nepila a myslím, ze na to uz snad ani nikdy nesahnu.

Dekuju!

Příspěvek upraven 29.11.21 v 12:16

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19095
28.11.21 17:32

Hele - tvářit se jak si zralá a dospělé a jak si udělala děsnsou práci a poučovat partnera že musí na sobě pracovat a pak dělat hysterické scény…

Není známka toho že bys byla zlá, ale toho že jsi nezralá a schováváš do jakési pozy, která musí být na žití docela těžká.

A evidetně máš zcela nezpracovanou vlastní agresivitu - které se pak takhle vybila.

Přestaň řešit jeho a zkus tu „práci“ na sobě pojmout jinak a důsledněi. Včetně toho, že se smíříš a srovnáš se svými temnými stránkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35635
28.11.21 17:35
@Ou píše:
Hele - tvářit se jak si zralá a dospělé a jak si udělala děsnsou práci a poučovat partnera že musí na sobě pracovat a pak dělat hysterické scény…

Není známka toho že bys byla zlá, ale toho že jsi nezralá a schováváš do jakési pozy, která musí být na žití docela těžká.

A evidetně máš zcela nezpracovanou vlastní agresivitu - které se pak takhle vybila.

Přestaň řešit jeho a zkus tu „práci“ na sobě pojmout jinak a důsledněi. Včetně toho, že se smíříš a srovnáš se svými temnými stránkami.

ty jsi to fakt přečetla? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
28.11.21 17:39

Taky jsem to přečetla a souhlasím s názorem, že nejsi dost vyzrálá. Tváříš se, jak vše řešíš dokonale a jak jsi dospělá, ale uvnitř jsi prostě zničená a neumíš s těmi věcmi žít.
A alkohol tu agresi jen uvolňuje. Doporučuji ti i do života se mu prostě vyhýbat. Nic to neřeší. Na partnera se vykašli, nauč se prvně žít sama se sebou a pak hledej sobě rovného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24091
28.11.21 17:42
@Ou píše:

Jasně, ženské, co žije s degenem, který se chová jako hysterická patnáctka a je závislý na hrách jednou za čas bouchnou saze a ona podle tebe je ta nezralá a potřebuje psychoterapii. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
28.11.21 17:42

Na me to pusobi tak, ze jste oba jeste deti a z tohohle vztahu si oba muzete leda tak vzit nejaky ponauceni. Hlavne teda ty. Nemyslim si, ze jsi zla, ale zbytecne hystericka. Ex by nemusel bejt tak nudnej. Udelej za timhle vztahem tlustou caru a najdi si nekoho lepsiho :palec: a zkus dospet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34073
28.11.21 17:43
@Anonymní píše:
Potřebuji slyšet nestranný názor ostatních lidí a tak využívám anonymity a doufám, že díky tomu budu o něco moudřejší. Předem se omlouvam, ze to bude delší, ale potřebuju Vas uvest do deje, tak moc dekuji za pripadne reakce a mate muj obdiv, kdyz to cele prectete :potlesk:

Měla jsem partnera, náš vztah trval 5 let, jsme mladí, je nám jen 22-3. Když všechno klapalo, tak to bylo naprosto dokonalý, byl to opravdu (i na náš věk) „dospělý“ vztah. Bohužel, stačilo vždy hrozne málo a z tehle dokonalosti se stal pravý opak. Jasně, všude jsou problémy, všichni se hádají, bohužel tady to ale bylo vždy o úplných prkotinách, ze kterých se stala úplně nesmyslná hádka, která vyustila v několika denni tichou domacnost. Děsila jsem se toho, jak to muze fungovat v budoucnu, az budeme opravdu muset resit dulezite veci. Proste bych to shrnula tak, ze stačil malinky zadrhel a z milujiciho pritele se okamzite stal chladny člověk, ktery se na me dokazal jen nastvat, v hádce koukat jen do PC, uzavrit do sebe, nic si nepriznat a nadavat mi, ze nema naladu na moje de****i kecy apod. Toto mi strasne vadilo a ja ho nekolikrat prosila, at na tom pracuje, ze mu pomuzu to zvladat, ze prece neni mozny nastvavat se furt kvuli takovym blbostem. Nezvladl to. Nechci hazet vsechno na nej, ale treba ja mam takovou filozofii, ze chci o vsem v klidu mluvit, kolikrat nemusim mit pravdu a je to v pohode, necham si veci vysvetlit, ale abych se na nekoho zbytecne nastvala, ze ma jiny nazor? Uprimne me to trapilo, protoze tim byla nase komunikace proste hodne poznamenana.
Dalsi vec, ktera mi strasne vadila bylo to, ze na muj vkus pritel nezdrave hraje PC hry, zvladal bez problemu kazdy den, pres vikend fakt oba dny od rana do vecera. Ja studuji VŠ a pres tyden se musim hodne ucit, on chodi ranni/odpo smeny, chapu, ze si chtel odpocinout, ale takhle parit kazdy den?
Vikendy teda mame volnejsi, ale presto chodil obcas o vikendech hrat s kamaradem. I kdyz mel pres leto dovolenou, tak sel radeji na tyden hrat ke kamaradovi. Hral opravdu kazdy den. Nechci mu krivdit, ale hodne to na me pusobilo jako jeho napln zivota. Uz jsme sami ani nikam moc nechodili, jen byli vazani na pocitac (bud chtel, abych neco hrala s nim, nebo jsme proste jen na neco koukali).
Vzdy, kdyz jsem ho o neco pozadala, tak se tvaril, jak kdybych po nem chtela nevim co, treba to byla jen jizda 5 minut autem do obchodu a zpatky atd. Bydleli jsme spolu u nasich, v dubnu mi zemrel táta, ten jediny mel auto, takze kdyz mamka neco potrebovala, musela vyuzit pritele - to bylo opravdu minimalne - ale i na to se tvaril uplne neochotne, ze i máma si toho vsimla a bylo ji to lito a kolikrat si radši zavolala taxi. Kdyz jsem mu to rekla - zase hadka.
Nechci ze sebe delat svatouška, ale uprimne reknu, ze za tech 5 let jsem ušla dlouhou cestu co se tyce komunikace atd. (taky jsem byla v 17 blba v hodne vecech) a ze jsem byla dobra pritelkyne. Vzdy jsem tu pro nej byla, starala se o nej. Kdyz jsem byla opravdu nestastna (z tech veci, co jsem vypsala nahore + mraky dalsich), tak jsem mu to narovinu slusne rekla, ze takhle to dal nezvladnu - stalo se to 3× a malem jsme se rozesli, on me ale vzdy ukecal a chvilku se snažil, pak zase stare koleje. Ted to bylo naposledy docela nedavno, v říjnu. (On se se mnou nikdy rozejít nechtel, nikdy mu na me nic tak moc nevadilo a kdyz nejaka mini vec jo, tak jsem nemela problem ji zmenit).
Bohužel i mistr tesař se nekdy utne…
Absolutně nemam problemy s pitim, jako opravdu ne. Vubec nepiju casto, vestinou to bylo prave s přítelem a nebo kdyz jdu s holkama nekam, tak je to jen par piv/vin a jsem uplne v pohode.
Před 3 rokama jsme byli s jeho kamaradama a strasne jsme se opili. Jak jsme prisli domu, tak mi neco preskocilo v hlave (on asi neco rekl - kdyz pije, i malo, tak je casto protivnej a proste asi neco rekl a ja na to bohužel zareagovala takto) a ja na nej zacala byt strasne hnusna, agresivni, sprosta (normalne na nej vubec nejsem), chtela jsem ho i nejak bouchat (jsem mala drobna, realne jsem mu nic udelat nemohla, ale musel to byt hrozny zazitek), no a proste jsme se zhadali strasne, prostě jsem to pokazila a vubec si to napamatuju, byla jsem fakt mimo. Cítila jsem se strasne uplne, dali jsme si pauzu a dal mi dalsi sanci, za coz jsem mu byla hrozne vdecna.
Pak ten vztah klapal tak dal, jak jsem Vam to popsala výš, ale vypadalo to, ze mi opravdu odpustil. Bohužel, nekdy jsme spolu pili a ja byla uplne v pohode, ale i tak jsme se trochu pohadali (jak jsem psala vys, kvuli blbostem a pritel byl fakt mnohokrat protivnej) a z niceho nic mi zacal treba nadavat, at to neni jak tenkrat a ze jsem psychopat atd. Moc me to bolelo, ale říkala jsem si ok, to si asi zaslouzim. I s timto casem prestal a uz mi to nijak nepripominal a ja to uz nikdy neudela.
Bohužel, historie se však nekdy rada opakuje a totez se stalo ted pred 2 tydny.
S pritelem jsme byli na vikend na Šumavě, strasne jsme tam opili, fakt hrozne no, jeste vic nez tehdy, a ja mam neuveritelny okno. Prý mi najednou opět neco prelitlo přes nos, odesla jsem na pokoj (byli jsme na oslave rodinne) a on sel za mnou. Tam jsem na nej zacala byt agresivní, zla (ani jeden si nepamatujeme detaily), pry jsem ho chtela zase i uhodit - on me od sebe ale tentokrat promptně odhodil na zem, spadla jsem, rozbila si loket, rozbrecela se, klepala se a pry jsem se ho bala a chtela volat policii (opilymu to proste tolik nemysli no). Strasne jsme na sebe oba ječeli, byl na me zlej, ne ze by se situaci snazil nejak uklidnit, spis do me vic a vic ryl, on si to pamatuje a vi, co delal, ja bohužel ne. Hazala jsem okolo sebe s vecima a chtela odejit. Rozesel se se mnou a nechal me odejit samotnou, opilou, nekam do lesu Šumavy. Cekala jsem tam 2 hodiny v zime na taxika a abych neumrzla, tak jsem se schovala k lidem, co tam meli dal barak.
Druhy den si prijel pro veci, ja se mu omluvila, ale nijak jsem se nas rozchod zvrátit nesnazila, protože jsem uz proste byla nestastna (z duvodu vyse popsanych a neklapalo nam to) a to jsem mu i rekla, ze to takhle melo byt, ze k sobe nepatrime. On mi rekl, ze me miluje, ze veril, ze spolu zůstaneme a ze kdybych tohle neudelala, ze by se se mnou jinak nerozesel. Ze mi tohle uz ale neodpusti. Ja to beru a uz spolu 2 tydny nejsme.

Absolutně nechapu, kde se to ve me vzalo, strasne me to trápí, protoze jsem normalne hodny clovek, v hadkach nikdy nekricim, neublizila bych ani mouse, obzvlast jemu ne. Ale byla jsem proste smyslu zbavena. Rika se, ze v alkoholu je skryta pravda. To beru, když je clovek v nalade, nema zabrany a rekne, co si mysli, ale ja byla uplne k. o. Pamatuju si jen útržky, nemela jsem proste nad sebou kontrolu. Omluva to neni, jsem blba, ale stalo se. Rekne o cloveku vic 5 let nebo 2 vecery v opilosti?
Hrozne me boli, ze zatimco mi on porad „ublizoval“ v prubehu tech 5ti let a ja mu to odpoustela a davala mu porad sance a chtela aby to fungovalo, on ode me dal ruce pryc, protoze jsem udelala takovouhle vec. Vec, ve ktere jsem to ani nebyla ja (proste jsem byla opravdu strasne mimo), jakoby tech 5 let, co jsem pro nej delala všechno a byla tu vzdy pro nej, nic neznamenalo. Ublizila jsem mu, chapu to, strasne se trapi, ale vnitrne vim, ze ten vztah uz nemel budoucnost a proto se ho nesnazim ani nijak presvedcit jako tehdy, at jsme zase spolu. On by to ani nechtěl uz, protože mi pry kvuli tomuto přestal věřit a to cely vztah rikal, ze by neodpustil snad jen nevěru.

Moc se omlouvam, ze je to takhle strasne dlouhý, ale snad se najde nejaky odvazlivec a rekne mi svuj nazor, podeli se o svou zkusenost atd.

Jsem zlý člověk? Jsem blázen? Jaky máte názor na takovy celý vztah?

P. S. od te doby jsem nepila a myslím, ze na to uz snad ani nikdy nesahnu.

Dekuju!

Myslím, že nejsi zlý člověk.

Jen už nepij, zřejmě nemáš stopku.
Ta akce na Šumavě, jak jsi opilá šla pomalu do lesů, to mohlo skončit špatně, na Tvém místě bych k chlastu ani nečuchla.
Pokud si neumíš dát dvě skleničky a dost, tak to může skončit všelijak, jak asi víš…

S přítelem bych se už dohromady nedávala, nechtěla bych chlapa, který jen sedí u pc, nikam nechce a dovolenou tráví s kamarády, že hraje pc hry.
Představ si, jak by to vypadalo, kdyby jste měli děti.

Časem si najdeš lepšího… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
28.11.21 17:49

Kdo vás živí? Ty nepij, neumíš to. Co ti chybí, když je on teď pryč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2290
28.11.21 17:54
@Ou píše:

No, ač máš většinou rozumné názory, tak tady s tebou nesouhlasím. Znáš to pořekadlo, že 100× nic umořilo vola? Tohle je totiž ukázkový přiklad. Ano, ono to asi není moc dospělácké, ale zoufalý člověk, dělá zoufalé činy. Týpek jen sedí u PC, vše co nesouvisí s hraním, ho obtěžuje, dovolenou tráví týdenním hraním her u kamaráda :pocitac: :pocitac: a když zakladatelka za těch pět let udělá 2× pořádnou scénu, protože už ji to všechno sssseee ehm rozčiluje, tak je nevyzrálá hysterka…
Já bych klidně tu tzv. hysterickou scénu udělala i za střízliva. Ten kluk je magor, možná i s manipulativními sklony - když každé zaladatelčino vytknutí směrem k němu řeší nafouknutím a tichou domácností. No co si to ona dovoluje mu cokoliv vytýkat, když on je přece ten princ na bílém koni :pocitac: :zed: :roll:
Já bych s ním vyběhla tak rychle, že by chlapec ani schody nestihl počítat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikolxx
28.11.21 17:55

Nejsi zlý člověk, když se v opilosti chováš zle. Horší by to bylo, kdyby ti to bylo jedno a opijela by ses přestože víš, jak se v opilosti chovas.

• Citovat
  • Nahlásit
173
28.11.21 17:58

Mně není jasné kam zmizeli ti rodinní příslušníci z chaty, pokud se u vás dělo bůhví co, jak to, že nikdo nepřišel nebo tě nezadržel od záměru odejít? Nechápu.

Nicméně mi nepřijdeš nijak strašná, ber to jako cennou zkušenost.
Alkohol pro tebe asi vážně není, jedna agresivní epizoda - poznání, druhá - to už by pro mě byla stopka. Ale i já znám lidi, kteří jsou agresivní a protivní hlavně jen potom, co se napijou a v reálu jsou v pohodě. Je možné, že za tvým výbuchem stála nahromaděná bezmocnost a vztek nad tím, s kým žiješ. Čímž ten výbuch nijak neobhajuju, to je spíš uvědomění pro tebe do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
28.11.21 18:04

Nejsi zlá, akorát máš agresivní opice. Nepij. Nicméně konce vztahu bych nelitovala, protože ten už šel stejně do háje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24206
28.11.21 18:05

Ne, nejsi zlý člověk. Sama víš, že jsi žila s blbečkem závislým na počítači a po požití alkoholu to v tobě prostě bouchlo. Nepij, kašli na něj a dostuduj. Potkáš lepšího. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
28.11.21 18:12

Podle mě zlá nejsi. Máš v sobě nakumulovaný vztek na něj, který potlačuješ, abys sama před sebou obstála a který ten alkohol samozřejmě uvolní. Dokonce si myslím, že když to necháš být a nebudeš ho kontaktovat, on přileze. Ale nepřijde mi to jako dobrý vztah, do kterého by ses měla vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Altavista
28.11.21 18:30

On je deil, ty jsi frustrovaná a neumíš to ventilovat. Tak je chlast spouštěč. Nepij, najdi si někoho kdo bude projevovat zájem a nauč se nějak vypustit naranost. Jsi normální, vítej mezi lidma, všichni jsme šílení a děláme co zvládáme.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat